İstanbul Kurtköy’deki dairenin gri tonlarındaki dekorasyonu

https://www.homify.com.tr/yeni_fikirler/6520127/istanbul-kurtkoey-deki-dairenin-gri-tonlarindaki-dekorasyonu

پروژه های مسکن مدرن در سال های اخیر با خطوط طراحی خود به مرحله مقدماتی رسیده اند. این کار با شرکتهای معماری با تجربه برای یک پروژه که پاسخگوی نیازهای کاربر به طور مرتب باشد ، یک مزیت است. در این مقاله تصاویری از طراحی را گردآوری کرده ایم که الهام بخش یک پروژه آپارتمان مدرن و شیک خواهد بود. پندیک ، کورتکی ، کل هزینه پروژه آپارتمان 215 هزار TL است. رنگ های خنثی و عناصر روشنایی شیک فضای آرام ایجاد می کنند. کارگاه معماری Vogue که پروژه طراحی و اجرای آن را بر عهده دارد با معماران و متخصصان مجرب همکاری می کند.

کارگاه معماری Vogue ارائه خدمات در زمینه طراحی معماری و پروژه های کاربردی. علاوه بر نیازهای مدرن در شهر؛ عناصر زیبایی شناختی ، رویکردهای نوآورانه و معاصر مبتنی بر نیاز کاربر است. این شرکت با هدف قرار دادن نیازهای کاربران در فضاهای فردی و مشترک در طراحی فضا ، عناصر اصلی طراحی را ارزیابی کرده و روح زمان را به تصویر می کشد.

نگاهی به زیرنویس های ما بیندازید تا از 160 متر مربع طرح تخت با خطوط مدرن در Kurtköy مطلع شوید!

سالن شیک با رنگ های خنثی

سالن شیک با رنگ های خنثی

پالت رنگ خنثی در پروژه حاکم است و از عناصر روشنایی شیک در طراحی سالن استفاده می شود. از رنگ های خاکستری خنثی عمدتا از دکوراسیون های سقفی گرفته تا دیوار استفاده می شود. مدل مبل مدرن گوشه ای با دکوراسیون اتاق نشیمن متناسب است. از فرم های مدور استفاده شده در دکوراسیون سقفی که با لوستر ظریف تکمیل شده است ، در مبلمان نیز استفاده شده است.

یک میز ناهار خوری فریبنده

یک میز ناهار خوری فریبنده

 

تن های قهوه ای خنثی و طبیعی در منطقه میز ناهار خوری دیده می شود که با اشکال دایره‌ای و لامپهای آویز تزئین شده است. رابطه بین ناهار خوری و منطقه نشیمن را می توان در اینجا مشاهده کرد. این سازگار با دکوراسیون روی کنسول با لوازم تزئینی طراحی شده است.

آشپزخانه مدرن

آشپزخانه مدرن
بیایید نگاهی بیندازیم به دکوراسیون آشپزخانه که مجهز به کروکهای ساده است. مانند سایر مناطق خانه ، هماهنگی و هماهنگی تن های خنثی حاکم است. سیستم های روشنایی غیر مستقیم ناحیه نیمکت را روشن می کنند. بیایید با طراحی مدرن و شیک آن با سیستم های روشنایی LED ، منظره آشپزخانه را از زاویه دیگر بررسی کنیم

اشکال نامتقارن

اشکال نامتقارن

مدل لامپ مدرن آویز به اشکال نامتقارن طراحی شده است. مکانهای بزرگ انباری از کف تا سقف وجود دارد. به خصوص در آشپزخانه ها ، برای ابزار و تجهیزات به کابینت های بزرگ احتیاج دارید و ممکن است برای ایجاد یک چیدمان مرتب نیاز به برنامه ریزی داشته باشید. یک منطقه میان وعده 2 نفره در آشپزخانه طراحی شده است و ایده های طراحی که می توانند به سرعت و به صورت عملی مورد استفاده قرار بگیرند ارزیابی شدند.

یک راهرو بزرگ

یک راهرو بزرگ

راهروهای متصل به فضا ها فضاهای زندگی با کمترین میزان نور طبیعی هستند. بنابراین ، برای ایجاد فضایی بزرگ ، راه حلهای منطقی لازم است. متخصصان معماری Vogue فضای کریدور بسیار دلچسب ایجاد کرده اند. عناصر تزئینی که به عمق اضافه می کنند. در مقابل ، بافتهای طبیعی و بافتهای طبیعی نگران کننده هستند.

اتاق های خواب

اتاق های خواب

اتاق خواب ، جایی که رنگ های خاکستری خنثی با رنگ سفید ملاقات می کنند ، بسیار لوکس و شیک است. تصور می شود که همه جزئیات جو صلح آمیز ایجاد می کنند. مدل لوستر شیک ، لامپ های آویز مدرن و نورپردازی تزئینی فضایی چشم نواز را ایجاد می کند. مدل های کمد لباس بزرگ برای مناطق ذخیره سازی طراحی شده اند.

حمام پر زرق و برق

حمام پر زرق و برق

با استفاده از مدل مدرن حوضه کاسه ، پیشخان حمام با بافتهایی طراحی شده است که با پوشش دیوار و کف ادغام می شوند. سیستم های قفسه باز با ارزیابی مناطق دیوار عملکردی طراحی شده اند. با سیستم های روشنایی غیرمستقیم فضای زیبایی را ایجاد می کند.

اتاق کودکان

اتاق کودکان

در دکوراسیون اتاق کودک ، که در آن رنگ ها به هماهنگی افزوده می شوند ، رنگ های آبی تیره با رنگ های خنثی همراه هستند. از دکوراسیون های دیواری و روتختی ها و بالشها در رنگ های هماهنگ استفاده می شد. در اینجا ، مانند سایر مناطق خانه با صدای خنثی ، دکوراسیون شیک و دیواری شیک طراحی شده است.

دکوراسیون دیوار چشم نواز با ایده های خلاقانه

دکوراسیون دیوار چشم نواز با ایده های خلاقانه

ستارگان دکوراسیون دیوار را تزئین می کنند ، از عناصر موضوعی منعکس کننده شب و آسمان استفاده می شود. مدل پایه تخت خواب و میز تخت خواب چوبی ترجیح داده شد. رنگ شب و ستارگان با هماهنگی یکنواخت رنگ های سفید و تیره آبی مطابقت دارند.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

ااادر حال ویرایش

مطالب مرتبط

ویلا زیبا-3

ویلا زیبا در پرتغال که به گردنبند معروف است

ایده های تزئین اتاق خواب که دوست خواهید داشت

برنده گان مسابقه معماری سال 2019 جهان

WERK + Snøhetta برنده مسابقه،برای طراحی یک مرکز جدید دریایی در دانمارک

اتاق خواب مدرن 15

51 اتاق خواب مدرن با نکاتی برای کمک به شما در طراحی و دسترسی خود

ترمینال دا لاپا

ترمینال دا لاپا در برزیل

کاخ باز-2

کاخ باز/طراحی خانه مدرن در هند

مقاله ای درباره خانه ها هتل ها و خوابگاه های جدید پورتوریکو

مقاله ای درباره خانه ها هتل ها و خوابگاه های جدید پورتوریکو/مدرنیسم گرمسیری222

کاشی های خورشیدی-4

کاشی های خورشیدی چگونه کار می کنند؟222

طراحی ویلا لاکچری-3

ویلا-911/طراحی ویلا لاکچری در ویتنام

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x