3-Brownhouse-Design

ایده هایی برای آشپزخانه های جذاب و زیبا با پنجره های طرح خلیج

پنجره های طرح خلیج به نوعی از پنجره ها گفته می شود که از دیوارها فاصله دارند ، به گونه ای به نظر می رسد از دیوارها بیرون آمده اند ، بیشتر پنجره های طرح خلیج دارای صندلی هایی در روبروی آن ها هستند. البته ، در هر پنجره طرح خلیج صندلی وجود ندارد ، بنابراین شما می توانید به سلیقه ی خود صندلی اضافه نمایید.

لیست زیر از پنجره های طرح خلیج زیبایی تشکیل شده است . به این دلیل که من فکر می کنم طراحان سبک مدرن تلاش می کنند از این نوع پنجره ها در بیشتر خانه ها بسازند ، چونکه بسیار منحصر به فرد هستند ، حتی اگر پنجره های طرح خلیج در مدت زمان طولانی در دنیای طراحی بوده اند ، بازهم می شود ازان ها الهام گرفت. بنابراین ، به لیست زیر نگاهی بیندازید و به من بگویید که آیا به طور کلی در مورد پنجره های طرح خلیج و این لیست چه احساسی دارید؟

پنجره طرح خلیج

1-Broadway-Street

این آشپزخانه فقط به دلیل زیبا بودن آن در ابتدای لیست ما است. ما پنجره طرح خلیج را می بینیم که در گوشه آشپزخانه قرار دارد. نحوه ساخت قسمت سقف پنجره خلیج از شیشه بسیار خوب است ، زیرا باعث می شود نور بیشتری وارد آشپزخانه شود .  همه ما می دانیم که روشنایی در آشپزخانه چقدر مهم است .

آشپزخانه به سبک معاصر

2-Chichester-Contemporary

بر خلاف پنجره طرح خلیج عکس اول ، سقف این پنجره خلیج از شیشه ساخته نشده است اما به دلیل این که چراغ هایی به آن اضافه شده است ،بسیار زیبا به نظر می رسند. نگاه کنید که صفحه پیشخوان چقدر براق است و ترکیب رنگ ها چقدر زیبا کار شده است! من فکر می کنم این یک فضای عالی آشپزخانه است!

مطالب پیشنهادی: ایده های برای صرفه جویی فضا در آشپزخانه‌

آشپزخانه رنگارنگ

3-Brownhouse-Design

این آشپزخانه سیاه و سفید مطمئناً به اندازه کافی سبک سنتی را به وجود آورده است . اما به دلیل گلدان های رنگارنگ و چراغ های آویز که دارد کمی بیشتر از آن چه که بخواهید رنگارنگ شده است. منظورم این است که اگر این آشپزخانه کمی خلوت تر بود ،بسیار خیره کننده تر دیده می شد ، اما گاهی اوقات صاحبان خانه سلیقه و خلاقیت خود را در روش های مربوط به طراحی خانه اعمال کنند.

خانه کونجو اوکس

4-Conejo-Oaks

آشپزخانه سیاه و سفید دیگر (فقط با نورپردازی تیره تر برای آشپزخانه) در این عکس دیده می شود. مجموعه به سبک سنتی و در عین حال جذاب که در این آشپزخانه وجود دارد ، چیزی است که هر کسی می تواند آن را در خانه ی خود به وجود آورد ، مخصوصاً اگر در خانه های نسبتا قدیمی زندگی می کنید.

مطالب پیشنهادی: ایده هایی برای طراحی فضای مابین کابینت ها در آشپزخانه

اقامتگاه خیابان کورونادو

5-Coronado-Avenue
برجسته کاری روی کابینت این آشپزخانه قطعاً چیزی است که من آن را تحسین می کنم. چراغ آویز ها مطمئناً برای این آشپزخانه عالی و ایده آل به نظر می رسند و به نظر می رسد طرح آن برای فضای آشپزخانه سنتی بسیار جالب است.

افزودنی اتاق ناهار خوری

6-All-Design

آیا متوجه شدید تعداد آشپزخانه های سیاه و سفید در این لیست بیشتر است؟ خوب ، سیاه و سفید ترکیبی از رنگ های کلاسیک است و در واقع چیزی است که افراد – طراحان و مشتریان به طور یکسان ، در آشپزخانه خود آن را انتخاب می کنند و این باعث می شود فضای آشپزخانه نیز بسیار زیبا شود .

ساختمان گرینریج

چه احساسی در مورد فضاهای آشپزخانه الهام بخش دارید؟ من دقیقاً مطمئن نیستم که چرا این مورد را در این لیست اضافه کردم ، اما فکر می کنم با طراحی پنجره طرح خلیج در اینجا بسیار هیجان زده شدم. قسمت بالایی پنجره های طرح خلیج  چراغ قوه ای هستند و بسیار دوست داشتنی و سرگرم کننده به نظر می رسند!

مطالب پیشنهادی: ایده های طراحی ، دکوراسیون و تزئین دیوار آشپزخانه به روشی آسان و سریع

طراحی معاصر

8-Hillsboro-Con

این پنجره طرح خلیج آشپزخانه به سبک معاصر است. با فرض اینکه انواع مختلفی از پنجره های طرح خلیج بسته به دوره ای که طراح یا مشتری می خواهند واقعاً به خانه های خود بیفزایند وجود دارد. این پنجره  طرح خلیج معاصر ، براق  و زیبا است و مطمئناً بسیار جذاب به نظر می رسد!

خانه لافایت

9-Lafayette-House

چراغ آویز های استیل در این آشپزخانه مطمئناً جالب و زیبا هستند ، به سبک صنعتی طراحی شده اند و فکر می کنم که عالی هستند! طراحی آنها با کل موضوع و نقوش این آشپزخانه مطابقت ندارد اما هم چنان جالب به نظر می رسند!

 پروژه ماهر

10-Barbara-Purdyیکی از بهترین طراحی های آشپزخانه با پنجره های طرح خلیج. به شخصه  اگر در این خانه زندگی می کردم، فکر می کنم بیشتر وقت خود را در این آشپزخانه ی دل نواز سپری می کردم! گذشته از داشتن یک فضای دنج در آشپزخانه ، از فضای اضافی برای جا دادن وسایل نیز برخوردار است که می توانید از آن استفاده کنید. داشتن فضای ذخیره سازی اضافی در هر نقطه از خانه همیشه مفید بوده است که در این آشپزخانه وجود دارد.

آشپزخانه مزرعه اوکلند

11-Oakland-Farm

احساس می کنم این آشپزخانه کمی خسته است . تزئینات کمی وجود دارد و فکر می کنم رنگ چوب به چیزی بیشتر احتیاج دارد. من نمی توانم بگویم که آنها دقیقاً چرا این طراحی را برای آشپزخانه خود انتخاب کرده اند و یا به چه دلیل کابینت ها  این چوب خام را به عنوان ظاهر نهایی خود دارند.اما  در کل ، فکر می کنم این آشپزخانه با پنجره های به طرح خلیج منظم به نظر می رسد.

 ساختمان تاون هاوس

12-Sherman-Archاین آشپزخانه رویکرد امروزی دیگری است که می توانید برای پنجره طرح خلیج آشپزخانه خود انجام دهید. حتی اگر این پنجره خلیج و صندلی نشیمن ساده باشند ، در کنار هم واقعی و مرتب و مدرن به نظر می رسند . به دلیل اینکه خطوط زیادی به جز پایه شیشه ندارد ، براق و فانتزی است.

کلبه دلپذیر

13-Pleasantville-Cottageتوجه کنید که در این آشپزخانه دو نوع مختلف پنجره وجود دارد که استفاده می شود . کابینت های اطراف پنجره ها خوب نیستند و باید مکانشان تغییر کند .  کابینت سفید ، سقف و پیشخوان ها باعث می شود که  این مکان بسیار مناسب برای آشپزی باشد.

پروژه Briarcliff Manor

14-Briarcliff-Manor

 کابینت ها و کشوها در این آشپز خانه همان چیزی است که من شخصاً برای کارهای چوبی خود در خانه می خواهم. وسایل چوبی در آشپزخانه بیشتر از هر نقطه ی دیگری در خانه را است . تضاد رنگ پنجره ها و کابینت چوبی در این فضا بسیار خوب کار می کند.

سبک ردری سیتی

15-City-Prairie

 هر دو پنجره در این آشپزخانه  ، پنجره های طرح خلیج نیستند ، اما شما می توانید مانند این آشپزخانه از دو پنجره استفاده کنید  . فضای کلی خارق العاده به نظر می رسد و رنگ بندی ها منظم هستند.

منبع سایت

 

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

آشپزخانهرنگطراحی داخلیمتریالمطالب آموزشی

مطالب مرتبط

7-Monaco Model

نمونه هایی از اتاق خواب های زیبا و خیره کننده به رنگ سیاه ، سفید و بنفش

طرح های سنتی-10

استفاده از طرح های سنتی و مینیمالیستی در اتاق خواب

خانه لولا

ایده های جالب برای استفاده از درب کشویی شیشه ای در اتاق خواب ها

6-kent

ایده هایی برای طراحی آشپزخانه در پالت رنگ سیاه و سفید و چوبی

لوسترهای کریستال-4

ایده های استفاده از لوسترهای کریستال در اتاق نشیمن

اتاق خواب خاکستری-17

ایده های طراحی اتاق خواب به رنگ خاکستری ( بخش دوم )

اتاق خواب شیشه ای 4

ایده های طراحی خانه های کوچک با استفاده از جداکننده های شیشه ای

نکته فنگ شویی برای دفتر خانه _5

نکات فنگ شویی برای دفتر کار خانه شما که باید رعایت شوند

پیشخوان آشپزخانه-5

متداول ترین طراحی های کانتر آشپزخانه با مزایا، معایب، و الهامات آن

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x