5bedroom

پانزده ايده فوق العاده برای تزئين اتاق خواب ها با تم ساحلی

۱.طراحی اتاق خواب ساحلی

1bedroom

حتی اگر شما دور از اقيانوس زندگی می کنيد ، علاقه داشتن به ساحل غير قابل انکار است.مکانی زیبا ، بکر ، باشکوه و چشمگير از طبيعت که همگان آرزوی قدم زدن در ساحل آن را دارند،  جاي تعجب نيست که آوردن تم ساحلی در داخل اتاق خواب خانه ، به شکل  طراحی دکوراتيو  و با الهام از آن ، يک انتخاب محبوب براي طراحان داخلی حرفه ای است .

همچنين اتاق خواب کودکان و حتی نوجوانان نیز می تواند با این طراحی زیبا شود.مانند اتاق خوابی دوست داشتنی با الهام از ساحل که در بالا نشان داده شده است.

۲.طراحي به تم ساحل چگونه است؟

2bedroom

با اینکه که هيچ قانونی برای طراحی با تم ساحل وجود ندارد ،اما به طور کلی ، طراحی ساحلی با یک تم دوستانه و آرام بخش ،همراه با رنگهاي فراوان ساحلی ، اثاثيه های که به نظر قدیمی می رسند و همچنین نقوش متناسب که  زندگی در کنار اقيانوس را تداعی میکند ، شناخته می شود.

امواج ، سرگرمی های کنار ساحل و ورزش های دريایی از دیگر گزینه ها برای طراحی با تم ساحلی می باشد. آثار هنری با تم دريا را در اين اتاق خواب بی نظير  مشاهده کنيد.

مطالب پیشنهادی:چهار مورد از رایج ترین اشتباهات طراحی اتاق خواب به همراه راه حل های ساده آنها

۳.طرح ساحل در اتاق خواب

3bedroom

يک اتاق خواب ساحلی نبايد بيش از حد شلوغ باشد و حتی دارای نقوش آشکار ساحل باشد. آنچه که واقعاً در آن مهم است و باید به نمایش دراید ، روح ساحل است: احساس معمولی بودن ، رنگهای خنک و مطبوع ،استفاده از پارچه هایی که به نظر کهنه هستند . مانند اين اتاق خواب که وجود سادگی بسیار زیبا طراحی شده است.

۴.چوب با طرح فرسوده برای تخت خواب ساحلی

4bedroom

استفاده از چوب با طرح کهنه برای تاج تخت خواب ، برای اینکه احساس در کنار ساحل بودن را برای شما به ارمغان آورد ، يک ضرورت در اتاق خواب ساحلی است.

هیچ یک از قسمت های  اين اتاق خواب  کاملاً براق يا کامل نيست. شما به يک مجموعه مبلمان مناسب نياز نداريد ، همانطور که در اين اتاق با الهام از ساحل  به زيبايی طراحی شده است.

۵.از طبیعت استفاده کنید.

5bedroom

دريا یک نمونه ی زیبا از طبيعت است ، بنابراين منطقی است که در طراحی يک اتاق خواب از آن الهام گرفته شود .از عناصر طبيعی ساحل دریا می توان چوب ، بامبو ، گياهان دريايی و خيزران اشاره کرد. در اين اتاق خواب ساحلی ،  از يک تختخواب با طرح آب و هوای ساحلی  و همچنين کارهای هنری که به تم دریا نزدیک است ، استفاده شده است تا فضایی ساحلی را به وجود بياورد.واقعا زیباست !

۶.طراحی ساحلی را در اتاق خواب کودک خود اجرا کنيد.

6bedroom

بسياري از کودکان ساحل را دوست دارند ، بنابراين اين يک تم محبوب براي اتاق خواب يک کودک است. همانطور که در اين این اتاق خواب نشان داده شده است .

سعی کنید در هنگام تزئين اتاق کودک با تم ساحل ، کمی از رنگ های روشن تر و رنگی تر استفاده کنید. بالاخره اتاق خواب کودک باید تفاوت هایی با يک اتاق خواب مستر و یا بزرگسال داشته باشد.

مطالب پیشنهادی:نکاتی برای تمیز کردن اتاق خواب و تاثیرات آن برای خواب و استراحت راحت

۷. حس زندگی  در کنار دريا در اتاق خواب ساحلی

7bedroom

در حالي که ماهی ، صدف ، مرجان و اسب های دريايی نقوش رايج در يک اتاق الهام گرفته از اقيانوس هستند ، هيچ دليلی وجود ندارد که نتوانيد خلاق تر باشید ، همانطور که در اين اتاق خواب مشاهده می کنید ،از اختاپوس به عنوان یک طراحی جالب و غيرمعمول برای اتاق استفاده شده است.

۸.آینه طرح صدف

8bedroom

به دنبال تم ساحل برای اتاق خواب خود هستيد؟ پس چرا از اين آينه آجری زيبا که از  پوسته صدف تشکیل شده است ، استفاده نمی کنید ؟ با این که اين کار بسيار سخت نيست و هزینه زیادی ندارد ، اما کمی زمان بر است و به یک طراح حرفه ای برای درست کردن آن نیاز دارید.

۹.رگه های قرمز يا مرجانی

9bedroom

استفاده از رنگ مرجانی و قرمز و همچنين رگه های آن ها در اتاق خواب ساحلی ، همانطور که در اين اتاق خواب نشان داده شده است. ملحفه ای با الگوی مرجانی که توسط رگه هایی از رنگ قرمز تزیین شده است.

۱۰.رنگ ديوار در اتاق خواب ساحلی

10bedroom

در حالی که بيشتر اوقات در اتاق خواب ساحلی از ديوارهای سفيد و يا رنگ های سبک استفاده می شود ، اما هیچ قانونی برای آن وجود ندارد و اگر می خواهيد خلاق باشيد ، می توانید از رنگ های تیره تر نیز استفاده کنید . مانند اين اتاق خواب فوق العاده ، شما هم می توانید اتاق خواب خود را با کاغذ ديواری با طرح های مختلف مزین کنید.

۱۱.طرح های رنگی اتاق خواب ساحلی

11bedroom

ترکیبی از رنگ های مختلف اقيانوس در این اتاق خواب: آبی آسمانی ، فيروزه ای ، سبز مايل به آبی و رنگ تیره کف دریا ، همگی در این اتاق خواب وجود دارد. مقدار زيادی سفيد برنزی در تخت خواب دیده می شود. اين مکان ، تناسب زیبایی از ساحل و اتاق خواب را به ما نشان مي دهد.

مطالب پیشنهادی:نکاتی کلیدی برای دستیابی به اتاق خواب های جالب و زیبا

۱۲.اتاق خواب ساحلی براي پسر نوجوان

12bedroom

يک اتاق خواب ساحلی ، به خصوص اگر دارای طرح های لبه دار و تهاجمی باشد ، يک انتخاب عالي براي يک پسر نوجوان و یا جوان خواهد بود. در اين اتاق خواب ، ما طرح یک کوسه را به عنوان تابلو و همچنین ملحفه می بینیم که مورد پسند هر پسر نوجوانی است.

۱۳.نقاشی های زندگی زیر دريا

13bedroom

زندگی دريايی يک طرح معمول در اتاق خواب های ساحلی است و مي تواند فقط از چند طرح روی بالش ها  تا یک تابلوی بسیار بزرگ  باشد ، همانطور که در این اتاق خواب فوق العاده  نشان داده شده است. کاغذ ديواری با طرح ماهی روشی کاملاً غير منتظره و در عين حال بسيار شگفت انگيز است که مي تواند نشانگر خلاقیت شما باشد.

همچنین سلیقه خود را با این روش به اتاق خواب خود اضافه کنيد.

۱۴.گالری عکس بر در دیوار اتاق خواب

14bedroom

اگر مي خواهيد بدون از بين بردن طراحی معاصر ، يک تم ساحلی را به اتاق خواب خود اضافه کنيد ، پس چرا يک ديوار با عکس های اختصاص داده شده به زندگی اقيانوس ها را ب وجود  نمی آورید؟

در اين اتاق خواب، آثار هنری با تم ستاره دريايی دیده می شود ، اما شما می توانيد موجودات دريايی مورد علاقه خود را قاب کنيد.

۱۵.کمد لباس با طرح ساحل

15bedroom

آيا می خواهيد يک طرح از ساحل به اتاق خواب خود اضافه کنيد اما پول زيادي براي هزينه کردن نداريد؟ پس  یکی از اثاثيه های خودتان را انتخاب کرده ايد ، آن را به رنگ آبي دريايی و يا یک رنگ ساحلی ديگر رنگ آمیزی کنید و به جاي کشوها و دستگيره ها ، صدف و طناب را بگذارید.به همین راحتی!

امید از این مطلب که تیم شوهوم برای شما آماده کرده بودن لذت برده باشید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

اتاق خوابرنگطراحی داخلی

مطالب مرتبط

اتاق نشیمن روشن-2

ایده جالب استفاده از نورگیر های سقفی در اتاق نشیمن

صندلی قرمز-7

ایده های استفاده از صندلی های قرمز برای اتاق نشیمن شما

فنگ شویی7

نحوه استفاده صحیح از آینه برای فنگ شویی در خانه و جایگاه مناسب آن

اتاق خواب آبی 5

اتاق خواب آبی : ایده های طراحی اتاق خواب با طیف های مختلف رنگ آبی

صندلی های زیبا سفید-6

استفاده از صندلی و مبلمان های سفید دراتاق های نشیمن

مشخصات گیاه نخل سالن

گیاهان خانگی : مشخصات گیاه نخل گلدانی و نحوه پرورش آن در خانه

8 ایده دیوار استفاده از گل و گیاه3

ایده هایی برای اضافه کردن گیاهان به خانه به عنوان دیوار زنده

3-huntington

بیست تختخواب خاکستری در اتاق خواب های مدرن و زیبا

7-Horse-Country7

طراحی سرویس بهداشتی های پر زرق و برق به رنگ نقره ای

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x