تخت های سایبان -13

40 اتاق خواب خیره کننده فلات تخت های سایبان تزئینی

در روزهای گذشته ، افراد ثروتمند می توانند تخت های سایبان تراشیده شده لوکس خود را به وصیت نامه اضافه کنند و سرزمین رویای محبوب خود را به سمت لذت بردن و تحسین نسل های آینده بگذرانند. اکنون ، ما می توانیم از نمونه های گذشته لذت ببریم و از الگوهای خودمان در تاریخچه این بستر جذاب کمک بگیریم.

ثروتمند است یا نه ، همه ما خواب می بینیم
برای اولین بار به عنوان یک مورد مبلمان اثاثیه ساخته شده ، تخت سایبان بوم الهام بخش از منبت کاری و تفسیر طراحی در اقامتگاه های مختلف مجلل شد. از چهار تختخواب پوستر با پرده هایی که باعث گرما و سر و صدای زیاد شده تا تزیینات سایبان سایبان ثروتمندان ، این طرح نسبتاً ساده تختخواب ، شاهد احیای طراحی داخلی معاصر است. علاوه بر این ، تخت سایبان مطمئناً دیگر کالای لوکس برای ثروتمندان نیست ، شما در واقع می توانید برخی از تخت های سایبان شیک و مقرون به صرفه را در Walmart.com پیدا کنید (ما از کیفیت انتخاب آنها شگفت زده شدیم!).

1 تخت های سایبان -1تخت سایبان برای اتاق خواب مدرن (1)
با این حساب ، ما به واقعیت خود باز می گردیم. اکنون که تابستان به پایان رسیده است و ما به سمت زمستان می خواهیم ، تخت های سایبان در فضای باز برای برخورد با تخت های سایبان دنج در اتاق خواب کنار گذاشته شود. تخت های پر دار از کیسه های فریم پر و پر از پرهایی بودند که هر روز صبح باید از آن پر شوند. حالا ما تشک های نرم اما محکم را با ملافه های لوکس در زیر سایبان های نسیم افراط می کنیم.

تخت های سایبان -2تخت سایبان (2)
فضایی معاصر در جزئیات پنهان است. برای یک اثر مهیج ، یک تخت سایبان باز را انتخاب کنید تا با ویندوزهای بزرگ خود بروید. به این ترتیب نور می تواند آزادانه جاری شود و هر گوشه اتاق را بدون وقفه سیل کند ، دقیقاً مانند مثال فوق ، که توسط Cleare Interiors طراحی شده است.

تخت های سایبان -3تخت سایبان برای اتاق خواب مدرن (3)
از استراحت رویال تا الهام سفر
الهام از همه جا ناشی می شود. همانطور که در بالا مشاهده می کنید ، طراحان با بافت و متریال هایی ساخته شده اند که لوکس خیره کننده بوهمیایی را در هتل سان جورجیو در میکونوس ایجاد می کنند. بخشی از هتل های طراحی ، این مکان معتبر پذیرای میهمانان با تخت های سایبان نسیم عالی است که می توانید در هوای گرم یونان از آن لذت ببرید و الهام بخش اتاق خواب رویای خود باشید.

راه های زیادی برای ایجاد یک تخت پرده زیبا و لذت بردن از شب های آرام وجود دارد! در این حالت تمرکز اصلی روی تختخواب ضروری است.

تخت های سایبان -4تخت سایبان برای اتاق خواب مدرن (4)
در بالا می توانید نمونه ای از چگونگی طراحی اتاق خواب های مجلل و خیره کننده به تخت های سایبان را مشاهده کنید. مطمئنم که شما اتاق خواب La Quinta را توسط Willetts Design و Associates دوست دارید.

تخت های سایبان -5احیای مفهوم تخت سایبان
با داشتن یک ستون عمودی در هر گوشه ، ساختار تخت بلوط در دهه 1600 از یک تابلوی مستطیل پشتیبانی می کرد. تنوع در این موضوع اصلی از تحمیل تخت سایبان های چوبی جامد با پرده های پوشیده شده از قاب مستطیل تا تخت های چوبی خزنده با پرده های درخشان و نسیم متغیر است.

تخت های سایبان -6تخت سایبان برای اتاق خواب مدرن (6)
این اتاق خواب که توسط Echelon Custom Homes طراحی شده است ، احیای سایبان آهنی را نشان می دهد. اتو چهار تختخواب پوستر با فراز و نشیب در بالا ، مرا از تاجها یادآوری می کند و بلافاصله مرا به سفر در پری های کودکانه برسانید.

تخت های سایبان -7تخت سایبان برای اتاق خواب مدرن (7)
سایبان های زیبا برای شاهزاده خانم های کوچک
و اگر شاهزاده خانم کوچک شما قصد دارد اتاق خواب پری داشته باشد ، چرا تمام قدم پیش نرود و یک اتاق خواب خصوصی مجلل مانند اتاق ابریشم سیلک را توسط مبلمان AFK طراحی کنید؟

تخت های سایبان -10تخت سایبان برای اتاق خواب مدرن (10)
تخت های سایبان را برای نور بیشتر باز کنید
طراحی بی موقع دلالت بر سادگی دارد و این اثر خیره کننده پگی دل روزاریو قطعاً کاندیدا است. چشم انداز خوب از استفاده از رنگ ها و نور ناشی می شود که احساس آرامش را تشدید می کند. با نمایش زیبایی از یک قاب فلزی در زیر سقف تنومند ، اتاق زیر شیروانی به طور ناگهانی به فضای مورد علاقه خانه تبدیل می شود.

تخت های سایبان -11تخت سایبان برای اتاق خواب مدرن (11)
طراح سوزان جیمیسون با دیدن تخت سایبان به عنوان محلی برای تعطیل کردن خواب خوب ، طراح سوزان جیمیسون یک مجموعه اصلی را به رنگ های آبی ، خاکستری ، خامه و طلا ایجاد کرد و یک تخت سایبان طلایی را با یک تشک لوکس Savoir انتخاب کرد.

تخت های سایبان -12تختخواب Maison Canopy از نوجوانان سفالی Barn (تصویر بالا) دارای قاب آهنی شیک با منحنی های صاف و زاویه های تیز است. سایبان باز را می توان با پرده ها تزئین کرد یا همانطور که در سمت چپ است ، هنوز هم زیبا است.

تخت های سایبان -13تخت سایبان برای اتاق خواب مدرن (13)
سایبان باز روی یک کاغذ دیواری با الگوی شانس این فرصت را به وجود می آورد که یک اتاق خواب الكتریكی مانند یك عكس توسط مایلز رد ایجاد كند.

تخت های سایبان -8تخت سایبان برای اتاق خواب مدرن (8)
تخت تاج های تاج و الهام سلطنتی
در اتاق خواب شایسته شاهزاده خانم ، یک تخت سایبان زنانه ، که ظریف ترین نسخه یک سایبان از شرکت ایتالیایی Giusti Portos را نشان می دهد ، قلب هر کسی را که واقعاً معتقد بود که افسانه ها صادق است ، می دزد.

تخت های سایبان -9تخت سایبان برای اتاق خواب مدرن (9)
تخت های سایبان چدنی مجسمه ای در زندگی واقعی همانطور که در نمایش های دیدنی آنتون والیف از آپارتمان رویایی سن پترزبورگ واقع می شود ، شگفت انگیز به نظر می رسند.

تخت های سایبان -15تخت سایبان برای اتاق خواب مدرن (15)
اتاق خواب دخترانه مجلل در Fancy Colors

اتاق خواب لوسی واسترین که در Vogue دیده می شود ، دنیای رنگها و الگوهای جذاب را با واقعیت زندگی روزمره پیوند می دهد. تخت خواب دلپذیر در پارچه Garden Model توسط تاج و تخت Hungry Palette در وسط اتاق آفتاب زده است. آنچه در گذشته یک تختخواب برای بزرگسالان ثروتمند بود ، در طول سالها دوباره مورد تفسیر قرار گرفت تا به یک لالایی بصری برای کودکان تبدیل شود.

تخت های سایبان -14تخت سایبان برای اتاق خواب مدرن (16)
مواد سنگین و فراوانی پیشرفته
ممکن است قبل از اینکه بفهمید در حضور یک مبلمان لوکس و مجلل هستید ، بر روی ابریشم ، آبنوس و زرق و برق بیفتید. تخت تاج بیدارکننده فوق العاده در خانه عمارت Anouska Hempel‘s در ویلتشایر ، انگلستان عکس گرفته شد.

2 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

ااادر حال ویرایش

مطالب مرتبط

اتاق مهمان 4

ایجاد اتاق مهمان نهایی: چگونه می توانیم مهمانان را در خانه درست احساس کنیم

خانه نور-3

خانه Hikari(خانه نور)در اندونزی

کاشی های خورشیدی-4

کاشی های خورشیدی چگونه کار می کنند؟222

خانه مرمر

خانه مرمر در تایلند

اقامتگاه روژان طراحی توسط استودیوی ریرا

اقامتگاه روژان طراحی توسط استودیوی ریرا

وینکرک

20 دکوراسیون طاووس رویایی در اتاق خواب

نشیمن-1

پروژه skinnySCAR/ایده های برای استفاده از فضاهای خالی در ساختمان

طراحی کلبه(خانه)کوچک زیبا

KODA/طراحی کلبه(خانه)کوچک زیبا در استونی

طراحی خانه ای با پانل های فلزی 17

خانه در Chau Doc/طراحی خانه ای با پانل های فلزی

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x