اتاق خواب آبی 7

30 اتاق خواب آبی رنگ که آرامش و آرامش را به فضای خواب شما می بخشد

رنگ و نشانه امنیت و آرامش ، رنگ مورد علاقه همه است. بی حد و حصر و همیشه مهربان ، یادآور دریا به آرامی در حال چرخش ، تعطیلات ساحل و سکون از زیباترین دریاچه های جهان است. این 30 اتاق خواب از رنگ آبی برای ایجاد فضاهایی استفاده می کنند که باعث آرامش و آرامش در خرابی شما می شوند. این که آیا شما در رنگ های فیروزه ای روشن ، سلطنتی و یا بلوز کودک پاستیل رنگ آمیزی می کنید. کل اتاق خواب خود را به رنگ آبی و یا به سادگی نقاشی کردن یک خط بنفش رنگ کنید. شما احساس آرامشی را که رنگ به فضای داخلی می بخشد متوجه خواهید شد. نگاهی بیندازید به مجموعه ما از اتاقهای زیبا آبی ، نگاهی بیندازید که چگونه قطعات موجود در این سایه خنک تر می توانند در فضای خواب بعدی شما کار کنند.

اتاق خواب آبی1 | منبع: ایکه
بسیاری از بلوزها برای ترکیب این اتاق خواب ترکیب می شوند. دیوارهای وسط آبی که در قسمت انتفاعی روغن گریسک قرار گرفته اند ، با کف فیروزه ای و کوسن های پارگی برای اکتشاف در اعماق دریا ترکیب شده اند. رنگهای سفید ، خاکستری و بنفش خود را به صورت میز ، ملافه و فرش نشان می دهند و به رنگ های شدید اتاق می دهند تا نفس بکشند.

اتاق خواب آبی 22 | طراح: ورا تارلوفسایا داخلی
مانند یک شاهزاده خانم ، در یک اتاق خواب آبی و سبز احساس کنید. سایبان نوعی پارچه ابریشمی روی این تختخواب فرانسوی پوشانده شده است ، در حالی که یک نوار از نوارهای سبز قورباغه در بالای قسمت قرار دارد. میزهای اتاق خواب ساده سفید و روتختی ملایم دوزی شده بر احساس آرامش می افزایند. یک بالش گرمسیری در بالای آن همه را با هم جمع می کند.

اتاق خواب آبی 33 | منبع: ایکه
یک اتاق خواب آبی و زرد بسازید که کاملاً شیطانی باشد. نقاشی های سبک این بوستان دیوارها ، قابهای درب و راهروها را پوشانده است ، در حالی که کفپوش چوبی سبک یادآور یک خانه ساحلی است. یک گلدان سفیدی و یک گلدان گلدان نور را فراهم می کنند ، زیرا یک صندلی میز به عنوان یک ویژگی چشم نواز عمل می کند.

اتاق خواب آبی 44 | ویژوالایزر: اندرو رودوی
فقط یک اتاق کوچک دارید؟ برای ایجاد فضا از رنگ های سفید ، LED و بلوزهای سبک استفاده کنید. یک دیوار آویخته به آسمان قفسه های سفید و یک کمد راه راه دارد ، در حالی که یک کبوتر فیروزه ای رنگ سفید تر را می پوشاند. یک پرده آبی عمیق فضا را قاب می کند.

اتاق خواب آبی 55 | ویژوالایزر: طراحی کوج
بلوز دریای خندق برای رنگ آمیزی بیشتر منظم. دیوار آبی پودری در فضای این زوج مدرن با چاپ مارپیچ تقریباً ذغال سنگ ذغال سنگی و چند تنی بسیار خوب کار می کند. الگوهای موجود در صندلی غرق و فرش باعث ایجاد نکات جالب توجه می شوند ، در حالی که پیراهن های زیادی از رنگ سفید تضمین نمی کند که رنگ آبی حاکم نیست.

اتاق خواب آبی 66 | منبع: کلمبینی کاسا
عاشق آبی در سایه های بسیاری از آن هستید؟ در مورد ترکیب های رنگی دقیق تر فکر کنید. این اتاق خواب یک طاق سقف و یک فیروزه یک دیوار را با استفاده از رنگ آبی کودک در نوارها در کنار بلوک های بژ ، رنگ می کند. یک فرش دایره ای آبی جین ، بالش های راه راه و کتاب های تیره تر ، فضای الکتری را ایجاد می کنند.

اتاق خواب آبی 7با آب نئون آبی چلپ چلوپ درست کنید. چوب سفید و سبک ، این اتاق خواب مدرن را کاملاً تکمیل می کند ، زیرا آبی روشن یک دیوار ، قفسه های کتاب و یک تخت خواب را پوشانده است. پنجره های گسترده ، کف بتونی و فضای زیادی فضای اتاق خنک و بدون هم ریختگی را ایجاد می کنند.

اتاق خواب آبی 88 | منبع: کلمبینی کاسا
اتاقهای آبی فقط مخصوص بزرگسالان نیستند. این اتاق خواب بچه های عجیب و غریب از فیروزه ای برای پشتیبان قفسه های کتاب ، کابینت و میز کنار تخت استفاده می کند ، در حالی که بقیه و رنگهای سفید و بژ را پر می کنند. یک هواپیمای مدل ماجراجویانه و ویژگی های فلز موجدار این اتاق را به یاد می آورد.

اتاق خواب آبی 99 | ویژوالایزر: Eke فضای داخلی
فضای اتاق خواب بچه های خود را به رنگ آبی کامل نشان دهید. این اتاق دیوارها و ویندوزهای خود را کم نور می کند و یک تخت منفرد ، تشک و قفسه کتاب را به رنگ آبی فیروزه ای برجسته می کند. صندلی های رنگی و رنگی شکل دایره ای رنگ را به داخل آن می چسباند. یک صندلی و لامپ نارنجی رنگ آمیزی مکمل را ارائه می دهد.

اتاق خواب آبی 1010 | طراح: پیاز
چرا پناهگاه بچه ها را ایجاد نمی کنید؟ فیروزه نقطه ای را در این فضای خواب دو سطحی نشان می دهد که نردبان ها را به تخت بالایی تکیه می دهد ، یک تابلوی رنگی در قسمت زیرین. تشک های دوتایی و یک ابر بزرگ دکوراسیون این ویژگی را بسیار جالب تر از چمدان استاندارد شما می کنند.

اتاق خواب آبی 1111 | ویژوالایزر: SumoD
یک اتاق خواب آبی و بنفش روحیه ای کاملاً متفاوت ایجاد می کند. با برخورداری از ماریلین روی دیوار برجسته و ارکیده های روی زمین ، این اتاق دختر زرق و برق دار باعث می شود رنگ آبی به اندازه ی بنفش ، سفید و زرد به مهمانی بپیوندد. قفسه ها و شلوارهای زیبا در زیر مخفیگاه مخفی را ارائه می دهند.

اتاق خواب آبی 1212 | ویژوالایزر: داخلی Mimar
مینیمالیستی کلمه ای برای این اتاق خواب آبی و خاکستری است. یک دیوار با ویژگی تایپوگرافی ، فضای اصلی را در اختیار دارد که یک آنکلاو به رنگ آبی پوشانده شده است. کف چوبی خاکستری ، پرده نوعی پارچه ابریشمی سبک و مبلمان کم نظیر را نشان می دهد. یک عثمانی آبی و حصیر همه آن را به هم وصل کرده است.

اتاق خواب آبی 1313 | از طریق: طراح گرافیک
با روشنایی LED آن را به سطح بعدی ببرید. این اتاق سفید با تابلوهای روشنایی در سقف ، دامن زیر تختخواب و اطراف میز ، اتاق شب شما را با نور لامپ های آبی شما را به نیویورک می برد. کاشی کاری کف سفید براق آن را حفظ می کند.

اتاق خواب آبی 14به دنبال خنک کردن گاه به گاه در سایه های تیره آبی باشید. روی یک کف بتونی ، یک دیوار تقریبا سیاه و مخلوط جین تیره با مبلمان ساده از چوب و مبلمان قرار دهید. دو لامپ رنگی و چاپ هنری پاپ ظاهر را تکمیل می کنند.

اتاق خواب آبی 1515 |
بسیاری از سایه های آبی به ذن و اتاق خواب این اتاق کمک می کند. یک دیوار آبی تیره سر تختخواب ، یک فرش راه راه کف و یک پرتاب تقریباً خاکستری را پوشش می دهد ، در حالی که یک چراغ فشرده ای از تاریکی می درخشد. دو لامپ دیواری بازوی در نوسان مکانی را برای خواب روشن می کند.

اتاق خواب آبی
اتاق خواب آبی 2
اتاق خواب آبی 3
اتاق خواب آبی 4
اتاق خواب آبی 5
اتاق خواب آبی 6
اتاق خواب آبی 7
اتاق خواب آبی 8
اتاق خواب آبی 9
اتاق خواب آبی 10
اتاق خواب آبی 11
اتاق خواب آبی 12
اتاق خواب آبی 13
اتاق خواب آبی 14
اتاق خواب آبی 15
اتاق خواب آبی
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

ااادر حال ویرایش

مطالب مرتبط

اقامتگاه روژان طراحی توسط استودیوی ریرا

اقامتگاه روژان طراحی توسط استودیوی ریرا

اتاق خواب زیبا سیاه 15

51 اتاق خواب زیبا سیاه با تصاویر ، نکات و لوازم جانبی برای کمک به شما در طراحی خود

5 پروژه با راه حل های نوآورانه در مواجهه با بحران آب و هوا و تغییر اقلیمی

5 پروژه با راه حل های نوآورانه در مواجهه با بحران آب و هوا و تغییر اقلیمی222

خانه در یک خانه-1

“خانه در یک خانه”/بازسازی خانه در هلند

مجتمع رسانه ای

مجتمع رسانه ای طراحی توسط استودیوی CAAT333

Lakewood در اواسط قرن

22 اتاق خواب دنج و زیبا Midcentury

آپارتمان سه خوابه شیک 16

Afro-Zen در این آپارتمان سه خوابه با شیک معاصر دیدار می کند

ساختمان VIL در آمریکا-13

ساختمان VIL در آمریکا/برنده جایزه بهترین ساختمان بلند در سال 2006

میدان جدید پورمتکستا11

میدان جدید پورمتکستا

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x