چراغ بنفش-4

چراغ های بنفش خیره کننده در اتاق های نشیمن

لامپ ها یکی از متریال های اتاق نشیمن هستند که به اندازه مبلمان یا میز  لازم نیستند اما آنها به فضاهای ما نور و زیبایی اضافه می کنند و  این یک گزینه خارق العاده است. در زیر لیستی از فضاهای شگفت انگیز با چراغ های بنفش خیره کننده در ارائه شده است. در این لیست فقط لامپ های رو میزی را نمایش گذاشته ایم ،  با هم این اتاق ها را بررسی می کنیم.

لامپ بنفش در اتاق نشیمن

چراغ بنفش-

اولین مورد در لیست یک اتاق نشیمن خیره کننده و فوق العاده زیبا است! به اثاثیه ای که این اتاق نشیمن دارد توجه کنید ،  همه چیز در اینجا گران است . البته چیزهای زیبا لازم نیست گران باشند ، اما ، بسیاری از چیزهای گران قیمت زیباترین هستند.

چراغ بنفش2

این همان چیزی است که من فکر می کنم جذاب است. هیچ چیز برتری ندارد. هیچ چیز چیز دیگری را تحت الشعاع قرار نمی دهد. رنگ های استفاده شده در اینجا کاملاً درمانی  هستند. برای چشم دردناک نیست و همه چیز در اینجا  بسیار آرام به نظر می رسد – چیزی که در هر فضایی از خانه به آن نیاز داریم! چون چه کسی به استرس احتیاج دارد ، درست است؟

چراغ بنفش-3

نقاشی روی دیوار زیبا و جالب است که هدف اصلی آن ایجاد احساس خوشایند است . این اتاق نشیمن رنگهای زیادی را به نمایش می گذارد که می توانیم هم در نقاشی و هم روی بالش ها ببینیم.

چراغ بنفش-4

می دانید اولین باری که  این عکس را دیدم متوجه چه چیزی شدم؟ اینکه این فضا متقارن است! اگرچه صندلی ها در هر طرف نیمکت متفاوت از یکدیگر است .

چراغ بنفش-5

لامپ های موجود در این اتاق نشیمن واقعاً جذاب هستند.حتی قسمت پایین نیز بسیار زیبا است. حتی دختر روی نقاشی با من موافق است! این اتاق نشیمن کوچک است اما می تواند باعث راحتی دو نفر باشد.

چراغ بنفش-6

می دانیم که نورپردازی قسمت بسیار خوبی از طراحی و عکاسی است. این اتاق نشیمن واقعا زیبا است ، آرزو می کنم که آنها حتی با این عکس کاری را با نورپردازی انجام دهند. منظورم این است که اگر نورپردازی کمی بهتر بود ، مردم مطمئنا می توانند در مورد این عکس اظهارنظر کنند زیرا همه چیز در اینجا به نظر می رسد شایان ستایش است!

چراغ های بنفش خیره کننده در اتاق های نشیمن

چراغ بنفش-7

توجه کنید که لامپ بنفش موجود در اینجا به نظر می رسد دارای پاهای مرغ یا خروس برای بخشی است که  لامپ را نگه می دارد. من واقعاً می خواهم در اینجا زندگی کنم! اندازه این اتاق نشیمن معیار خوبی برای اندازه گیری این خانه به نظر می رسد؛ و من آن را دوست دارم!

چراغ بنفش-8

این اتاق نشیمن دارای همه چیز است! انتخاب مبلمان و همچنین دکوراسیون های موجود در اینجا  به طرز شگفت انگیزی انتخاب شده و در داخل این فضا استفاده می شود! لامپ ها به نظر می رسد که اصلی ترین بخش فضا هستند .

چراغ بنفش-9

عکس یا نقاشی روی دیوار جالب است. به نوعی مانند نقاشی گل ها به نظر می رسد و نگاه کردن به آن بسیار جالب است. چراغ بنفش-10

زاویه ای از این لامپ های زیبا پیدا کردم و فکر می کنم جزئیات مربوط به آنها به نوعی شبیه به عکس های کهکشانی است که می توانید در کتاب ها و اینترنت ببینید. روشی که از رنگ بنفش استفاده شده خیره کننده است!

چراغ بنفش-
چراغ بنفش2
چراغ بنفش-3
چراغ بنفش-4
چراغ بنفش-5
چراغ بنفش-6
چراغ بنفش-7
چراغ بنفش-8
چراغ بنفش-9
چراغ بنفش-10
چراغ بنفش-
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

پذیراییطراحی داخلی

مطالب مرتبط

اندازه مناسب تختخواب_2

اندازه مناسب برای تختخواب شما چیست؟نکاتی که در هنگام خرید باید رعایت کنید

بازسازی خانه مهسا و حجت

بازسازی خانه مهسا و حجت با هزینه بسیار کم

فنگ شویی میز غذا خوری_1

روش ها مناسب فنگ شویی برای انتخاب میز ناهار خوری

joakim-johansson-minimalist-living-room

ایده های برای تزئین اتاق نشیمن

انتخاب بهترین مواد برای ساخت میز کار(پیشخوان) آشپزخانه (قسمت اول )

10 حرکت هوشمند برای ایجاد فضای ذخیره سازی اضافی در خانه

ده حرکت هوشمندانه برای ایجاد فضای ذخیره سازی اضافی در خانه

فرش مناسب زیر تخت خود_1

چگونه فرش مناسب زیر تخت خود را انتخاب کنیم

اتاق پذیرایی جذاب-6

استفاده از رگه های رنگ طلایی و آبی در ده اتاق پذیرایی

غذا پز

طراحی هود و غذا پز مینیمالی برای آشپزخانه های کوچک(فابیتا) توسط آدریانو دیزاین

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x