چراغ بنفش-4

چراغ های بنفش خیره کننده در اتاق های نشیمن

لامپ ها یکی از متریال های اتاق نشیمن هستند که به اندازه مبلمان یا میز  لازم نیستند اما آنها به فضاهای ما نور و زیبایی اضافه می کنند و  این یک گزینه خارق العاده است. در زیر لیستی از فضاهای شگفت انگیز با چراغ های بنفش خیره کننده در ارائه شده است. در این لیست فقط لامپ های رو میزی را نمایش گذاشته ایم ،  با هم این اتاق ها را بررسی می کنیم.

لامپ بنفش در اتاق نشیمن

چراغ بنفش-

اولین مورد در لیست یک اتاق نشیمن خیره کننده و فوق العاده زیبا است! به اثاثیه ای که این اتاق نشیمن دارد توجه کنید ،  همه چیز در اینجا گران است . البته چیزهای زیبا لازم نیست گران باشند ، اما ، بسیاری از چیزهای گران قیمت زیباترین هستند.

چراغ بنفش2

این همان چیزی است که من فکر می کنم جذاب است. هیچ چیز برتری ندارد. هیچ چیز چیز دیگری را تحت الشعاع قرار نمی دهد. رنگ های استفاده شده در اینجا کاملاً درمانی  هستند. برای چشم دردناک نیست و همه چیز در اینجا  بسیار آرام به نظر می رسد – چیزی که در هر فضایی از خانه به آن نیاز داریم! چون چه کسی به استرس احتیاج دارد ، درست است؟

چراغ بنفش-3

نقاشی روی دیوار زیبا و جالب است که هدف اصلی آن ایجاد احساس خوشایند است . این اتاق نشیمن رنگهای زیادی را به نمایش می گذارد که می توانیم هم در نقاشی و هم روی بالش ها ببینیم.

چراغ بنفش-4

می دانید اولین باری که  این عکس را دیدم متوجه چه چیزی شدم؟ اینکه این فضا متقارن است! اگرچه صندلی ها در هر طرف نیمکت متفاوت از یکدیگر است .

چراغ بنفش-5

لامپ های موجود در این اتاق نشیمن واقعاً جذاب هستند.حتی قسمت پایین نیز بسیار زیبا است. حتی دختر روی نقاشی با من موافق است! این اتاق نشیمن کوچک است اما می تواند باعث راحتی دو نفر باشد.

چراغ بنفش-6

می دانیم که نورپردازی قسمت بسیار خوبی از طراحی و عکاسی است. این اتاق نشیمن واقعا زیبا است ، آرزو می کنم که آنها حتی با این عکس کاری را با نورپردازی انجام دهند. منظورم این است که اگر نورپردازی کمی بهتر بود ، مردم مطمئنا می توانند در مورد این عکس اظهارنظر کنند زیرا همه چیز در اینجا به نظر می رسد شایان ستایش است!

چراغ های بنفش خیره کننده در اتاق های نشیمن

چراغ بنفش-7

توجه کنید که لامپ بنفش موجود در اینجا به نظر می رسد دارای پاهای مرغ یا خروس برای بخشی است که  لامپ را نگه می دارد. من واقعاً می خواهم در اینجا زندگی کنم! اندازه این اتاق نشیمن معیار خوبی برای اندازه گیری این خانه به نظر می رسد؛ و من آن را دوست دارم!

چراغ بنفش-8

این اتاق نشیمن دارای همه چیز است! انتخاب مبلمان و همچنین دکوراسیون های موجود در اینجا  به طرز شگفت انگیزی انتخاب شده و در داخل این فضا استفاده می شود! لامپ ها به نظر می رسد که اصلی ترین بخش فضا هستند .

چراغ بنفش-9

عکس یا نقاشی روی دیوار جالب است. به نوعی مانند نقاشی گل ها به نظر می رسد و نگاه کردن به آن بسیار جالب است. چراغ بنفش-10

زاویه ای از این لامپ های زیبا پیدا کردم و فکر می کنم جزئیات مربوط به آنها به نوعی شبیه به عکس های کهکشانی است که می توانید در کتاب ها و اینترنت ببینید. روشی که از رنگ بنفش استفاده شده خیره کننده است!

چراغ بنفش-
چراغ بنفش2
چراغ بنفش-3
چراغ بنفش-4
چراغ بنفش-5
چراغ بنفش-6
چراغ بنفش-7
چراغ بنفش-8
چراغ بنفش-9
چراغ بنفش-10
چراغ بنفش-
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

#برچسب

پذیراییطراحی داخلی

مطالب مرتبط

تختخواب 9

ایده های نو برای بزرگتر جلوه دادن اتاق خواب های کوچک (قسمت دوم)

ایده اتاق خواب 18

ایده های ایجاد فضای بیشتر اتاق خواب های کوچک

کمد شگفت انگیز 6

15 کمددیواری شگفت انگیز برای اتاق خواب یا اتاق مخصوص لباس(کلوزت)

اتاق خواب مدرن 12

نمونه هایی از اتاق خواب های به سبک انتقالی که به زیبایی طراحی شده است.

9 ایده دکوراسیون راهرو

ایده های دکوراسیون راهرو های خانه به صورت هوشمندانه

2-Bellevue-Avenue

طراحی سرویس بهداشتی های کوچک به سبک مدرن و طرح های مختلف

اتاق خواب کوچک-7

ایده های طراحی : چگونه اتاق خواب کوچک خود را به صورت شیک تزئین کنیم

تختخواب لوکس -8

ایده های برای ایجاد تختخواب های راحت،مدرن و زبیا شبیه تختخواب هاب هتل

اتاق خواب شیشه ای 4

ایده های طراحی خانه های کوچک با استفاده از جداکننده های شیشه ای

فهرست
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx