طراحی مدرن فست فود

بیلمدیم

. مشتری آرزو داشت غذای خوشمزه ای را تهیه کند که غذای گیاهی را در یک فضای غیررسمی راحت سرو کند ، محیطی که برای همه کادرهای جامعه احساس و قابل دسترسی باشد ، جایی که چشم انداز این پروژه به تصویر نمی رود یا حداقل نشانگر سبک و شکل خاصی از فضای داخلی است. . رویکرد ساده طراحی مدرن یا صنعتی برای سلیقه آنها بیش از حد پرهیز بود. بنابراین ، آنها راهنمایی هایی را ارائه می دهند که فضای داخلی باید سرزنده و بازتاب دهنده ایدئولوژی برند باشد. مواد غذایی ارزان قیمت ، آزمایش و فضای داخلی منعکس کننده احساس اجتماع ، برابری و غنیمت است.

“هیچ شکلی از طبیعت نسبت به هنر پایین نیست. زیرا هنرها فقط از اشکال طبیعی تقلید می کنند. “- ماركوس اورئلیوس

فضای داخلی با اضافه کردن ابعاد یک کمیک استریپ به ترجمه ، به عنوان یک قیاس یک پیک نیک پیش بینی می شود ، و این ایده را از ایده های برند برای تهیه مواد غذایی مقرون به صرفه در دسترس همه در یک محیط عجیب و غریب غیر رسمی پیش بینی می کند.

طراحی مدرن فست فود1‘افرادی که در زیر شکوفه ای کامل در زیر یک درخت نشسته اند ، برگهای آن در باد تابانده می شوند ، و نورانی را از طریق شاخ و برگ می پوشانند تا تکه های آفتابی را ببوسند که در اطراف خود ایجاد می کنند ، به پچ پچ های دوست داشتنی و دلپذیر و دلپذیر در اطراف خود می آیند.

احساسات ، رنگها و بافتهای بی نظیری که در این لحظه تجربه شده اند ، در مساحت 600 متر مربع گسترش یافته است. با شکسته شدن پیچیدگی تجربه در نمایش اساسی عناصر به دنبال تصویرگری تکامل هنر از انحنای تزئینی و تزئینات مانند ، به تصویرگری صنعتی حداقلی آن در خطوط مستقیم مستقیم معاصر

طراحی مدرن فست فود2این مفهوم از زمان شناسایی 5 موجودیت متقابل – زمین ، هوا ، آب ، گیاهان و خورشید سرچشمه می گیرد.

تلاش – ایجاد و محیطی که هر موجودیت در آن با تزریق رنگ ها و بافت های نمادین از وجود آنها برای زنده کردن فضا به تصویر کشیده شود ، فوراً آن را از یک جنگل بتونی شهری در خارج از کشور جدا کرده و یک مماس دمدمی و عجیب و غریب را به یک طراحی داخلی صنعتی تبدیل کنید.

طراحی مدرن فست فود4جایگاه ورودی یک نقاشی دیواری جذاب است که یک روح آرام در حال ظهور را به تصویر می کشد ، وجود آن را گویی که در ادغام عناصر باقیمانده بی سر و صدا از آن حمایت می کند. با رنگهای روشن و آبی روشن ، آب را به عنوان عنصر زندگی و زادآوری به تصویر می کشد. این فوراً ، بصری با تزریق یک رنگ آرامش رنگ ، فضای داخلی از فضای شهری را از هم جدا می کند. شروع آرامش

طراحی مدرن فست فود5
دیوار سبز در وجود نور و تاریک خود با حروف اکسترود و روشن جلوی آن ، از طریق فکر کردن به مکالمه ها هنگام راه رفتن بر روی چمن در زیر آفتاب با چمن زدن در قسمتهایی فشرده می شود و عکس العمل چمن را هنگام راه رفتن در آن تصور می کند ، در حالی که با استفاده از سطوح نرم و سخت به صورت بصری با حواس خود بازی می کنید.

طراحی مدرن فست فود6
تخته چوب چوبی که وسط هوا را با طاقچه های روشن و بدون تماس با زمین معلق می کند ، مسیر حرکت یک طوفان باد را که قبل از گذر از آن درگیر در شاخه های یک درخت است ، به تصویر می کشد و دیالوگ ها هنگام نشستن در زیر آن درخت تبادل می شود. بیشترین میزان تعیین شده برای تصویر برای آن آغاز می شود و فراتر از دسترس فیزیکی آنها است. این عنصر نقش محوری را ایفا می کند زیرا منظور از آن است که بطور پویا و ناخودآگاه یک فرد را از یک انتهای آن به انتهای کف صندلی حمل کند.

طراحی مدرن فست فود7به دنبال فرایند اندیشه ترسیم عناصر طبیعی در رنگهای اصلی آنها ، کفپوش نیز به عنوان یک رنگ قهوه ای روستایی بر روی یک کف بتونی با تکه های لکه دار بر روی آن به تصویر کشیده شده است. کفپوش همچنین به عنوان یک عنصر پویا در قاب تنظیم شده است و این امکان را برای تغییر طبیعی با گذشت زمان فراهم می کند.

فست فود

CHANDIGARH ، هند
معماران: تعادل طراحی
مساحت: 925.0 ft2
سال: 2016
عکس ها: پورنش دی نیانژ

سایت

طراحی مدرن پلان فست فود5
طراحی مدرن پلان فست فود4
طراحی مدرن پلان فست فود2
طراحی مدرن پلان فست فود3
طراحی مدرن پلان فست فود1
طراحی مدرن پلان فست فود
طراحی مدرن فست فود9
طراحی مدرن فست فود7
طراحی مدرن فست فود8
طراحی مدرن فست فود6
طراحی مدرن فست فود5
طراحی مدرن فست فود4
طراحی مدرن فست فود2
طراحی مدرن فست فود1
طراحی مدرن فست فود
طراحی مدرن پلان فست فود5
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

ااادر حال ویرایش

مطالب مرتبط

اقامتگاه Russet-

اقامتگاه Russet در کانادا/طراحی اقامتگاهی در سطح شیب دار

نرم افزار BIM چیست؟-7

222نرم افزار BIM چیست؟/چگونه BIM می تواند نوسازی و بازپرداخت ساختمان را مؤثرتر جلوه دهد

طراحی جالب جلو مبلی-4

طراحی جالب جلو مبلی و صندلی ازRoee Magdassi

10 طراحی برتر شهری در سال 2019-222

İstanbul Kurtköy’deki dairenin gri tonlarındaki dekorasyonu

خانه مرمر

خانه مرمر در تایلند

ایده های تزئین اتاق خواب که دوست خواهید داشت

اتاق خواب آبی 7

30 اتاق خواب آبی رنگ که آرامش و آرامش را به فضای خواب شما می بخشد

معماری مدرن در پاکستان-3

مقاله درباره ای معماری مدرن در پاکستان222

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x