کمد اتاق خواب 4

چگونه یک کمد چند منظوره در اتاق خواب ایجاد کنیم؟

در گذشته کمدهای اصلی اتاق خواب از یک درگاه استفاده می کردند که می توانستید آن را باز کنید و لباس های خود را انتخاب کرده و یا در آن بگذارید. کمد ها فقط همین بودند و هیچ هدفی جز نگه داشتن لباس نداشتند. اما امروزه ، کمد های اتاق خواب مدرن ، فضای کافی برای نشستن دارند. مبلمان ، انبارداری و حتی یک منطقه رختکن در کمد های مدرن اتاق خواب مرسوم شده است. این تصور که کمد فقط می تواند یک عملکرد داشته باشد اشتباه است. در حقیقت ، کمد های چند منظوره وجود دارند و در اینجا نکاتی در مورد انتخاب صحیح آن ها برای شما وجود دارد.

چگونه یک کمد چند منظوره در اتاق خواب ایجاد کنیم؟

کمد اتاق خواب 1چه مقدار فضای ذخیره سازی در کمد خود دارید؟ بسته به سبک زندگی ، شغل ، وضعیت مالی شما و اینکه چقدر لباس و لوازم جانبی را دوست دارید به شما کمک می کند تا فضای مورد نیاز یک کمد چند منظوره را انتخاب کنید. نیاز خود به فضای مناسب برای لباس پوشیدن را ارزیابی کنید. در حالی که ممکن است برخی افراد اولین چیزی را که می بینند انتخاب کنند ، برای برخی دیگر انتخاب لباس و لوازم جانبی می تواند بخش عمده ای از وقتشان را بگیرد. هرچه بیشتر به فضای ذخیره سازی نیاز داشته باشید ، فضای بیشتری نیاز خواهید داشت تا بتوانید سایر عملکردها را به همراه وسایل کمد خود متناسب کنید.

مطالب پیشنهادی:15 کمددیواری شگفت انگیز برای اتاق خواب یا اتاق مخصوص لباس(کلوزت)

کمد اتاق خواب -2

شما می خواهید کمد شما چه وظایفی داشته باشد؟ برای خانوارهایی که دارای فرزند هستند ، کمد اصلی اتاق خواب اغلب با کودکان کوچکتر که به مدرسه می روند با کمد والدین مشترک است. در حالی که برای افراد یا خانواده های کوچکتر ، امکان ذخیره لوازم جانبی و جواهرات  برای صرفه جویی در وقت و سازماندهی مناسب ضروری است. هر خانوار متفاوت است و بسته به عملکردی که کمد شما در خدمت شما خواهد بود .

مطالب پیشنهادی:ده حرکت هوشمندانه برای ایجاد فضای ذخیره سازی اضافی در خانه

کمد های کوچکتر می توانند تطبیق پذیری داشته باشند

کمد اتاق خواب- 3 کمد های اتاق خواب همیشه بزرگ نیستند و ساختن یک کمد کوچکتر چند منظوره می تواند چالش های خود را داشته باشد ، اما قابل اجرا است. فکر کنید که می توانید کمد خود را تنظیم کنید تا بتوانند لباس خود را در مناطق شخصی قرار دهید و متناسب با سبک زندگی شما باشد. فضای عمودی را بهینه کنید و از آینه های پشت درب کمد استفاده کنید تا بدون نیاز به راه رفتن فضای رختکن مانند داشته باشید. یک عثمانی کوچک را انتخاب کنید تا کفش های خود را در داخل آن قرار دهید. به این ترتیب صندلی ، کمد و جا کفشی را در یک فضا خواهید داشت.

مطالب پیشنهادی:ایده هایی برای اضافه کردن اتاق رختکن و کمد لباس در اتاق خواب هایی با فضای کوچک

وسایل تزینی را اضافه کنید

کمد اتاق خواب 4شما می توانید از کمدهای اتاق خواب برای قرار دادن وسایل تزئین مانند کارهای هنری ، تصاویر خانوادگی ، گلدان و حتی مجسمه  استفاده کنید.  در نظر داشته باشید که قفسه های تزئینی ، نورپردازی جهت دار بر روی آثار هنری ، یا دیوارهای تزئینی و نور آویز ها در کمد اتاق خواب مدرن بسیار زیبا هستند.

ایجاد کمد اتاق خواب چند منظوره بسیار راحت تر از آن چیزی است که فکر می کنید! از طریق مجلات و منابع آنلاین جستجو کنید و از تصاویر طراحی های مخنلف الهام بگیرید. سبک زندگی ، کمد لباس و اندازه فضایی که باید با آن کار کنید را تعیین کنید. وقتی سبک شخصی خود را وارد کمد اتاق خواب اصلی خود کنید ، آرزو خواهید کرد که کاش زودتر به آن فکر می کردید!

کمد اتاق خواب 1
کمد اتاق خواب -2
کمد اتاق خواب- 3
کمد اتاق خواب 4
کمد اتاق خواب 1
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

اتاق خوابطراحی داخلیمطالب آموزشی

مطالب مرتبط

میز ناهار خوری در اتاق نشیمن

طرح ها و ایده های خلاقانه برای قرار دادن میز ناهار خوری در اتاق نشیمن

آینده بتن-2

آینده بتن در معماری چگونه خواهد بود ؟

نظم دهی به اتاق خواب کوچک_3

نحوه تشکیل یک اتاق خواب کوچک و بدون درهم ریختگی

کفپوش خانه

چگونه می توان کف خانه خود را گرم کرد؟

مزرعه تقسیم اوکس

طراحی اتاق خواب قرمز و سبز برای داشتن مکانی متفاوت

آپارتمان در کیف-19

طراحی آپارتمان منحصر به فرد و خاص در کیف اوکراین

فنگ شویی7

نحوه استفاده صحیح از آینه برای فنگ شویی در خانه و جایگاه مناسب آن

خانه دفتری-16

23 ایده برای تبدیل قسمتی از خانه به دفتر خانه

8 گیاه خانگی گل دار برای افزودن رنگ به خانه شما

گیاهان خانگی : معرفی گیاهان آپارتمانی گلدار برای افزودن رنگ به خانه شما

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x