غنی سازی اتاق ناهار خوری با تصاویر

چگونه باید آثار هنری را در خانه های خود قرار دهیم؟

آثار هنری به زیبایی خانه های ما می افزایند. اگرچه با ساختار سنتی و مدرن ، سبک و دکوراسیون آن کاملاً متفاوت است ، اما هنر باعث افزایش قابلیت زندگی در خانه ما می شود. با این وجود ، مقررات خاصی برای  آثار هنری در خانه شما وجود دارد. اول از همه ، سبک دکوراسیون منزل شما باید مطابق با آثار هنری که شما انتخاب می کنید ، باشد.  این که آیا اثر هنری انتخاب شده یک نقاشی ، یک مجسمه یا یک عکس است، باید بتواند شکل و رنگ و دکوراسیون را با احساسی که به آن می بخشد ترکیب کند و یکپارچگی را شکل دهد. به عنوان مثال ، اگر اثری که شما انتخاب کردید یک عکس باشد ، باید از شدت رنگ خاصی برخوردار بوده و با رنگ های  بر روی دیوارها و دکوراسیون منزل شما مطابقت داشته باشد. این تطابق باعث می شود عکس به خودی خود بسیار بهتر دیده شده و انرژی آن به فضای زندگی شما ارزش بیشتری ببخشد. نکته مهم دیگر هندسه ایجاد شده توسط قرار دادن آثار هنری در خانه های ما به همراه قرار دادن مبلمان است. یک اثر هنری شگفت انگیز می تواند به تنهایی روی دیوارها یا راهروهای خانه شما تأثیر کافی بگذارد ، اما با استفاده از هندسه دکوراسیون می توان این اثر را بیشتر کرد. در اتاقی که نقاط دید و مشاهده با این رویکرد هندسی تعیین می شود ، اثر هنری نیز به عنوان دریچه ای برای باز کردن درب سایر دنیاها برای مخاطبان خود عمل می کند. .

راهروها محلی برای قرار گیری مجسمه ها

راهروها برای مجتمع مجسمه سازی

آیا تاکنون فکر کرده اید که در راهروهای خانه از مجسمه ها استفاده کنید؟ اگرچه این  سبک بسیار شخصی است ، اما زیبایی که یک مجسمه به فضای شما می افزاید بسیار زیاد است. البته ما انتظار داریم که ویژگی های دکوراسیون مکان شما دارای یکپارچگی با ویژگی های اثر باشد که انتخاب می شوند. همانطور که در عکس نمونه مشاهده می کنید ، از مجسمه ای که به دوران باستان اشاره شده به سبک طراحی شده در سبک استفاده شده است. رابطه بی نظیر مجسمه ای که در فضا با اتاق ها و پله ها در پشت به کار رفته است ، از یک طرف منجر به جداسازی فضاها به خودی خود می شود و از طرف دیگر این ویژگی را دارد که ما را به این فضای چشمگیر همراه کند.

تأثیر تابلو در ورودی خانه ها

تأثیر تصویر در ورودی خانه های شما

ظاهری که در نگاه اول وقتی از طریق درب وارد خانه مان می شویم ، نقطه شروع ذهنیت ما از طرح خانه است. همانطور که در عکس نمونه مشاهده می شود؛ فضایی که با رویکرد حداقلی طراحی شده است ، از همان ابتدا با نقاشی به کار رفته در ورودی ، ما را تحت تأثیر قرار می دهد. دکوراسیون ، که در آن رنگ خاکستری و سیاه عمدتاً مورد استفاده قرار گرفته ، قاب بیرونی تصویر را ایجاد می کند و احساس و جلوه ای را که اثر به ما می بخشد ، افزایش می دهد. مرزهای فضا را گسترش می دهد و جلوه ای بسط و ممتد در این تالار ورودی ایجاد می کند. عناصر خطی که تصویر را تشکیل می دهند و خطوط تشکیل دهنده قاب فضا مستقیماً بر هوای فضا با یکپارچگی تأثیر می گذارند. هوای سنگین که ممکن است با استفاده از رنگ های سیاه ، سفید و خاکستری در کنار هم ایجاد شود ، با درج نقاشی در این صحنه ، سرزندگی به دست می آورد.

خاطراتی که در اتاقهای نشیمن شما منعکس می شود

خاطراتی که در اتاقهای نشیمن شما منعکس می شود

ما  در عکس های قبلی به اثرات مثبتی که آثار هنری به زندگی ما در خانه اضافه می کنند اشاره کردیم. علاوه بر این روشهای جایگزین برای استفاده و قرار دادن آثار هنری در فضاها وجود دارد. همانطور که در عکس نمونه مشاهده می کنید ، سهم اثر هنری در فضای زندگی ما در این اتاق علاوه بر این که نه تنها زیبایی خاص خود را به ما ارائه نمی دهد بلکه با تکنیک های قرار دادن خلاقانه ترکیب شده و جلوه ای بی نظیر ایجاد کرده است. با عکس های چاپ شده بر روی مواد شفاف با انتقال نور زیاد ، فضا با رنگ های مختلف و پرتوهای نور غنی شده است و به عنوان یک آیتم دکوراسیون ، پنجره ها و درها به عنوان قاب آثار هنری به یک منطقه با معنی جدید منتقل شده اند. شما در خانه خود هستید ، با درج عکسهای با ارزش و حتی خاطرات شخصی خود در زندگی ، می توانید آنها را از داشتن یک تصویر جدا کنید و آنها را مستقیماً به عنوان یک عنصر تزئینی در زندگی ، در خانه خود قرار دهید. همچنین می توانید نمایش یک اثر هنری را به عنوان یک تماس جادویی به مرکز اتاق نشیمن خود ترکیب کنید.

غنی سازی اتاق ناهار خوری با تصاویر

غنی سازی اتاق ناهار خوری با تصاویر

یک اتاق ناهار خوری شاد و سرگرم کننده در درجه اول و مهمترین مکان خانه است . این تصمیم بسیار مناسب خواهد بود که چنین مکانی را با تمهیداتی که انرژی ما را بالا می برد ، تزیین کنیم. در این خانه با غنی سازی دیوار با یک پوستر سازگار با روشنایی فضا و فرم های گیاهان ، یک مکان  برای گفتگوهای طولانی و دلپذیر در اطراف میز ناهار خوری ایجاد شده است. این موارد که باید به عنوان بیان هماهنگی مثبتی که با محیط خود وارد می کنیم در نظر گرفته شود ، لحظات فراموش نشدنی را نه تنها برای شما بلکه برای میهمانان شما ایجاد خواهد کرد.

گوشه ای زیبا برای نمایش فیلم

گوشه ای زیبا برای نمایش فیلم و

وجود آثار فیلم در بین آثار هنری امروز غیرقابل انکار است ، اما این آثار هنری مشابه چگونه باید به نمایش گذاشته شوند؟ این مکان که در عکس نمونه  مشاهده می کنید ، اتاق رسانه ای از دکوراسیون سبک مدرن را با ما به اشتراک می گذارد. این مثال از دکوراسیون شاید نمونه ای بسیار مناسب برای دوستداران هنر باشد که می خواهند آثار فیلم خود را وارد زندگی خود کنند. در اتاق فیلم ، در جایی که برنامه های فنی را نباید جدا از ارائه در نظر گرفت ، ضروری است ابتدا اثر ، برنامه ریزی و استفاده از افکت مورد نظر خود را روشن کنیم. برای ارائه یک نمایش شلوغ به دوستانمان ، وظیفه این اتاق به اشتراک گذاشتن یک نمونه بصری است که بالاتر از انتظارات باشد. مانیتورهای واقع در شومینه در نمونه عکس نمونه بسیار مناسبی برای به اشتراک گذاشتن آرشیو فیلم هستند. البته برای انجام این کار باید صدا و سایر جزئیات به صورت حرفه ای اعمال شود.

1 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

پذیراییرنگطراحی داخلی

مطالب مرتبط

ایده هایی الهام بخش برای کسانی که می خواهند دکوراسیون اتاق خواب خود را تازه کنند.

ایده هایی الهام بخش برای کسانی که می خواهند دکوراسیون اتاق خواب خود را تازه کنند.

maison zebra

بیست ایده ی شیک و جذاب برای اتاق خواب دخترانه نوجوان

9-birdseye

استفاده از چوب های اصلاح شده و بازیافتی در طراحی سرویس بهداشتی

ایده پنجره شاه نشین

ایده های ایجاد پنجره شاه نشین در خانه برای ساخت محیطی دنج

اتاق نشیمن مراکشی_1

ایده های طراحی و دکوراسیون اتاق های نشیمن به سبک مراکشی

بازسازی آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه ، تغییر دکوراسیون قلب خانه شما

7-Horse-Country7

طراحی سرویس بهداشتی های پر زرق و برق به رنگ نقره ای

10 گیاه مناسب برای اتاق خواب شما

گیاهان خانگی : گیاهان مناسب برای پرورش در اتاق خواب

رنگ اتاق خواب 7

ایده های رنگ اتاق خواب – رنگ ها و جلوه های رنگی که اتاق شما را بی نظیر می کند

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x