5 موردی که خانه شما برای زمستان نیاز دارد

پنج مورد از وسایل مورد نیاز در زمستان که خانه شما به آن ها نیاز دارد

فصل زمستان از راه رسیده و غروب خورشید در ساعت 4 بعد از ظهر به یک قاعده تبدیل شده است. این چرخه سالانه در خانه های ما نیز منعکس می شود. دمای سردتر نه تنها فعالیت هایی را که دنبال می کنیم همراه با ساعاتی که حفظ می کنیم تغییر می دهد بلکه حتی در روشی که می خواهیم فضاهای ما داشته باشد نیز تأثیر می گذارد. تنها از نظر بصری اتاق های ما را جالب نگه می دارد ، بلکه به ما کمک می کند تا احساس کنیم در حالت ایستاده قرار نگرفته ایم .

انگار با گذراندن سال ، فضاهایی که در آن زندگی می کنیم تغییر نمی کنند. در نتیجه. هر زمان که تغییر فصل به وقوع می پیوندد ، به طور معمول می بینیم که می خواهیم چند مورد از محصولات جدید را خریداری کنیم تا جلوه ای تازه به فضاهای مورد علاقه ما ببخشند. در عین حال ، تغییرات فصلی به معنای شروع شرایط آب و هوایی بسیار متفاوتی است .

وسایل مورد نیاز در زمستان

معمولاً هنگام تزئین ، جنبه کاربردی و چیزهای شیک آن را کم و بیش از هم جدا می کنیم. اما حتی در این دوگانگی ، همیشه مهم است که هرگونه تغییری که در دکوراسیون خود ایجاد کنیم ، حتی موارد کاربردی ،به ایجاد فضای مناسب در اتاق های خانه برای فصل جدید کمک می کند.

معمولاً به همین دلیل است که ما در ابتدای هر فصل – بخصوص تابستان و زمستان – وقت زیادی را صرف جستجوی وسایل جدید می کنیم تا بفهمیم که خانه های ما در هر فصلی چه شکلی هستند. خوب ، دیگر نگاه نکنید ، زیرا هر آنچه برای یک انتقال بصری خیره کننده و بسیار راحت به سرد ترین ماه های پایان سال نیاز دارید ، فقط در پنج لوازم جانبی ساده خلاصه می شود. درست است ، هیچ تغییر اساسی در رنگ یا تعمیرات اساسی مبلمان وجود ندارد. البته ، آن چیزها همیشه یک گزینه هستند ، اما اگر امسال می خواهید یک کار را ساده انجام دهید ، ما پنج وسیله جانبی را به شما معرفی می کنیم تا کیفیت  خانه شما را افزایش دهد.

 مطالب پیشنهادی : باید و نباید های استفاده از قالی در خانه

روشنایی

روشنایی

راه حل های زیبا و طراحی شده هنرمندانه از نکات قابل توجه در هر فضای داخلی است و فصل زمستان زمان مناسب برای روشنایی خانه شماست. در ماه های بهار و تابستان ، نور طبیعی به مراتب بیشتر است ، به این معنی که شما قادر هستید تمام نیازهای روشنایی خانه خود را با تعداد کمی چراغ تأمین کنید. با این حال ، در این قسمت از سال ، کم شدن زود هنگام نور روز به این معنی است که نور محیط داخلی شما ساعت های طولانی تری روشن خواهد بود و احتمالاً خواهید دید که چراغ سقفی شما می تواند از کمک نورهای کوچکتر و خاص مانند لامپ های رومیزی استفاده کند ، اما یافتن ترکیب مناسب چراغ می تواند یک روند چالش برانگیز باشد.

یکی از جامع ترین طرح های اساسی برای استفاده در فضای اتاق نشیمن ، داشتن حداقل یکی از هر نوع چراغ است این احتمال وجود دارد که شما اغلب از همه گزینه های روشنایی خود به طور هم زمان استفاده نکنید ، اما پوشاندن تمام پایه های شما به شما کمک می کند تا در هر گوشه از خانه خود به هر میزان از نور که نیاز دارید وجود داشته و در دسترس باشد.

پتو انداختن

پتو انداختن

وقت آن است که همه آن لباس ها و پتو های اضافی که طی چند ماه گذشته در انبار بوده اند ، دوباره خارج کنید. همانطور که به اواخر سال نزدیک می شویم ، به دنبال پتوهای زمستانی باشید که 100٪ پشم یا پنبه باشد . خبر خوب این است که تمام فروشگاه ها و طراحان مورد علاقه شما به خوبی از نیازهای زمستانی شما آگاه هستند . در حال حاضر در بازار گزینه های شما برای خرید پتو بی پایان است ، بنابراین روی پیدا کردن چیزی متناسب با سبک شخصی خود تمرکز کنید.

هرچه بیشتر بدانید که واقعاً چه چیزی را دوست دارید ، بیشتر به شما کمک می کند تا محصول مورد نظر خود را تهیه کنید. بسیاری از ما طرفدار سرما نیستیم ، اما نباید اجازه دهیم این واقعیت به تنهایی نام بدی به زمستان بدهد. آب و هوای سرد ممکن است به معنای نیاز به داشتن پتوی بیشتر باشد ، اما داشتن بهانه ای برای پر کردن اتاق خود از منسوجات بیشتر هرگز چیز بدی نیست.

بالش ها

بالش

این را احتمالاً قبلاً شنیده اید ، اما هر چیزی که برای پرتوهای در فضای شما صدق می کند ، برای بالش ها نیز وجود دارد. اگر زمستان بهانه خوبی برای آوردن بالش های موردعلاقه شما است ، دلیل حتی بهتری برای این است که با وسواس به انتخاب آن ها بپردازید. هر فصلی بالش های جدیدی را می طلبد و زمستان نیز از این قاعده مستثنی نیست. مطمئناً زمان مناسبی است که باید برای کمی گرمای بیشتر ، روی بالش یا تختخواب خود چند بالش خز یا پوست گوسفند اضافه کنید. تزئینات داخلی در فصل زمستان صرفاً گرم و راحت بودن است ، مهم نیست که هوا در بیرون از خانه چه قدر سرد است ، بنابراین به دنبال بالش های بزرگ و بالشتک ها برای استراحت در خانه باشید.

قالی ، گلیم و فرش

اگر یکی از آن فرشهای نازک یا گلیم و یا قالی را در اتاق نشیمن خود دارید ، ممکن است بخواهید یک فرش دوم را برای زیر زمستان زیر این فرش بیاندازید. این امر به ویژه اگر خانه شما کف چوب داشته باشد ، بیشتر صدق می کند. با شروع سرد شدن هوا ، مطمئناً بالشتک اضافی زیر پا مفید خواهد بود.

این یک ترکیب عالی برای گرم کردن پا ها است. یک قالی یا گلیم روی فرش ، نه تنها پاهایتان را گرم نگه می دارد ، بلکه هر دو یک حس ارگانیک به فضا می بخشد. بافت طبیعی هر دو فرش ، همراه با رنگ های خنثی آنها به تکمیل احساس آرامش فضا ها کمک می کند.

 مطالب پیشنهادی : نحوه استفاده از رنگ برای فنگ شویی خوب در خانه یا محل کار شما

پرده های پنجره

پنجره

اگر یک هدف مشترک در تمام تزئینات زمستانی وجود داشته باشد ، آن دفاع در برابر سرما است و هیچ کجا مهمتر از پنجره های شما نیست. پرده های پنجره ای معمولی در این زمان از سال قصد انجام این کار را ندارند ، اما پرده های ضخیم و با کیفیت بالا در پنجره ها پاسخی برای حفظ هوای گرم و بیرون نگه داشتن هوای سرد است. شبیه به پتو انداختن ، هنگام انتخاب پرده ، شما می خواهید به دنبال پارچه هایی باشید که وزن آنها زیاد بوده و محکم باشند.برای پرده ها نیز مهم است که دارای آستر باشند زیرا این عایق است که باعث گرم شدن می شود. خانه هایی با  سبک رومی باید لایه پرده ای را در نظر بگیرند و همچنین از آستر داشتن آنها برای جلوگیری از هوای سرد و گرم نگه داشتن هوا اطمینان حاصل کنند.

دلایل استفاده از پرده در زمستان روشن است ، اما ما نمی توانیم جنبه های زیبایی را نیز فراموش کنیم.کاری که پرده ها می توانند برای فضای شما انجام دهند ، با داشتن رنگ های مناسب ، چه به عنوان سایه و چه به عنوان رنگ اصلی در فضا بی پایان است .

منبع : Thespruce

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

اتاق خوابمطالب آموزشی

مطالب مرتبط

طرح های سنتی-10

استفاده از طرح های سنتی و مینیمالیستی در اتاق خواب

طراحی زمین های(حیاط) مدرسه-10

ایده های خلاقانه طراحی زمین بازی (حیاط) مدرسه

تخت خواب سایبان_1

ایجاد تخت خواب سایبان عاشقانه و زیبا

فنگ شویی7

نحوه استفاده صحیح از آینه برای فنگ شویی در خانه و جایگاه مناسب آن

4 روش برای برهم ریختگی اتاق خواب_4

روش های ساده برای جلوگیری از برهم ریختگی در اتاق خواب ها

ایده اتاق خواب 18

ایده های ایجاد فضای بیشتر اتاق خواب های کوچک

کمد شگفت انگیز 6

15 کمددیواری شگفت انگیز برای اتاق خواب یا اتاق مخصوص لباس(کلوزت)

اشکال شش ضلعی

معرفی انواع و طرح های مختلف کاشی ها برای دیوار های حمام و آشپزخانه

خانه لولا

ایده های جالب برای استفاده از درب کشویی شیشه ای در اتاق خواب ها

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x