قفسه چوبی-14

پانزده ایده قفسه دیواری چوبی در اتاق نشیمن

نمایش بیشترین قیمت های تزیینات یا حتی فقط برخی از کتاب ها می تواند به معنای این باشد که شما در واقع مجبور هستید قفسه هایی را روی دیوارهای خود قرار دهید . البته ، می توانید برای انجام این کار ، یک کیف کتاب یا کاری را انتخاب کنید ، اما برای راحتی ، می توانید یک قفسه دیواری چوبی نیز اضافه کنید.

در زیر لیستی وجود دارد که ما برای شما ایجاد کرده ایم . لیستی از پانزده قفسه دیواری چوبی در اتاق نشیمن که مرتب و جالب است. اگر در آخر هفته تعطیلات را در خانه هستید ، می توانید به یک انبار خانه محلی بروید و برخی از موادی را که می توانید از آنها استفاده کنید ، تهیه کنید. لیست زیر را بررسی کنید تا بتوانید برخی کارهای هنری کنید.

پانزده قفسه دیواری در اتاق نشیمن

قفسه چوبی

اولین اتاقی که در این لیست قرار دارد این فضای شگفت انگیز است . در حالی که مبلمان از دیده نمی شود ، می توانید دیواری را که در آن تلویزیون قرار دارد و همچنین چند قطعه تزیینی را در بالای قفسه ها مشاهده کنید. من شخصاً رنگ این دیوار و روشی که آنها قفسه ها را به صورت ساده نشان می دهند را دوست دارم .

قفسه چوبی-2

در اینجا دیواره دیگری قرار دارد که تلویزیون در آن قرار گرفته است و مانند عکس قبل از این ، حداقل قفسه بندی را می بینیم که خوب است ، زیرا این بدان معنی است که این خانه می تواند در جایی انبار زیادی داشته باشد یا آنها حداقل نمایشگر را روی دیوار خود ترجیح می دهند تا تمرکز کند.

قفسه چوبی-3

در اینجا یک اتاق نشیمن معاصر خیره کننده با نمای واضح و روشن از فضای بیرون را می بینیم. به لطف درهای کشویی شیشه ای و این مبلمان دارای نمایی خیره کننده است. اما توجه کنید که آنها مانند سه قفسه شناور هستند.

قفسه چوبی-4

این اتاق نشیمن بخشی از فضای تفریحی برای خانواده است و دارای این صندلی های عالی هستند که برای تماشای فیلم در صفحه های بزرگ تلویزیون ایده آل هستند. دکوراسیون دیوار توسط پنجره ها جالب شده و صفحه چوب در پشت تلویزیون زیبا به نظر می رسد.

قفسه چوبی-5

در مورد یک اتاق نشیمن شگفت انگیز و در عین حال کوچک صحبت می کنیم. این اتاق نشیمن طولی کاملاً جذاب است ، فضای بسیار محدودی دارد اما طراح اطمینان داده است که این فضا باورنکردنی به نظر می رسد. ما در هر طرف دیوارها تزئیناتی را مشاهده می کنیم که جالب به نظر برسد.

قفسه چوبی-6

در اتاقهای نشیمن ، قفسه های دیواری معمولاً در کنار تلویزیون هستند و قبل از این برای همه عکس ها یکسان بوده و به نظر می رسد در موارد بعدی هم می توانند مشابه باشند. پالت رنگی این اتاق بسیار زیباست.

قفسه چوبی-7

طرح رنگی این اتاق نشیمن بسیار زیباست . مبلمان محدود است و این بدان معنی است که تعداد کمی از افراد که در این مکان زندگی می کنند . به هر حال ، من فکر می کنم که قفسه های اینجا جالب به نظر می رسند ، حتی اگر ساده باشد.

اضافه کردن قفسه دیواری به اتاق نشیمن

قفسه چوبی-8

من عاشق کاری هستم که آنها با قفسه های دیواری انجام دادند . به دلیل تضاد رنگی در دیوار و قفسه های سفید ،  واقعاً خوب برای این اتاق نشیمن  کار کرده اند. این دسته کوچک موسیقی جاز رنگی که در اینجا می بینیم برای قرار گرفتن در یکی از فضاهای شما در خانه بسیار مناسب به نظر می رسد.

قفسه چوبی-9

قفسه سفید هنگامی که  با یک دیوار رنگ تیره تر جفت شود زیباتر است. استفاده از یک کنسول مدولار متناسب با فضای داخلی است.

قفسه چوبی-10

این فضا باورنکردنی به نظر می رسد. طراحی روستایی آن بسیار شگفت انگیز است و مثل این است که داخل یک کابین در جنگل باشید.

قفسه چوبی-11

 این خانه بسیار پر جنب و جوش به نظر می رسد . نه به خاطر رنگارنگ بودن آن ، بلکه بخاطر اینکه چقدر این مکان درخشان است. رنگ دیوارها ، مبلمان و با توجه به میزان نور وارد شده  فوق العاده است.

قفسه چوبی-12

دو قفسه دیواری و یک صندلی  خیره کننده ، در این اتاق نشیمن قرار گرفته است. مبلمان کوچک سفید و قهوه ای ، چوب و سنگ و بقیه وسایلی  که این اتاق نشیمن دارد ،  چیزی است که دوست دارید هر روز در خانه ببینید.

قفسه چوبی-13

من به صندلی های زیبا و سفید در اینجا جذب شدم . و بعد نقاشی را دیدم که شبیه یک دختر دلقک است و فکر کردم که این مکان نمی تواند جالب تر باشد. این خانه همانند بقیه تصاویر موجود در این لیست بسیار جالب است. اگر شما فانتزی و التقاط را در اتاق نشیمن خود می خواهید ، فکر می کنم این یک روش جالب برای دستیابی به آن است.

قفسه چوبی-14

قفسه های دیواری در اینجا به عنوان قفسه های کتاب استفاده می شوند و این کار معمولی است که مردم انجام می دهند ، به خصوص اگر قصد خواندن و جمع آوری کتاب را دارید.  آنها چند قفسه در اینجا دارند که تمام دیوار را پوشانده  واقعاً خوب به نظر می رسد.

قفسه چوبی-15

چه خانه شما از ظاهر مینیمالیستی برخوردار باشد و یا شلوغ تر به نظر برسد ، قفسه های دیواری تغییر بزرگی هستند که می توانید برای فضای خود انجام دهید. آنها برای دیوارهای شما حرکتی ایجاد می کنند که آن را زیبا تر می کند و لزوماً به معنای ساده بودن نیست. در کنار تلویزیون قفسه هایی وجود دارد که چند دکور تزیینی روی آن قرار دارد.

قفسه چوبی
قفسه چوبی-2
قفسه چوبی-3
قفسه چوبی-4
قفسه چوبی-5
قفسه چوبی-6
قفسه چوبی-7
قفسه چوبی-8
قفسه چوبی-9
قفسه چوبی-10
قفسه چوبی-11
قفسه چوبی-12
قفسه چوبی-13
قفسه چوبی-14
قفسه چوبی-15
قفسه چوبی
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

پذیراییرنگطراحی داخلی

مطالب مرتبط

نحوه تزئین با سبک بلژیکی-8

آنچه که باید در طراحی و دکوراسیون اتاق نشیمن به سبک بلژیکی بدانیم

ایده اتاق خواب 6

ایده هایی برای بزرگ تر جلوه دادن اتاق خواب کوچک به سبک مدرن

اتاق خواب ارغوانی بنفش-6

با این ایده اتاق خواب های بنفش یک طرح زیبا را ایجاد کنید.

چند نمونه از اتاق خواب های شرکت مبلمان فرانسوی روشه بابویز

چند نمونه از اتاق خواب های شرکت مبلمان فرانسوی روشه بابویز

دکوراسیون در اتاق نشیمن-11

اضافه کردن تخته سیاه فانتزی به عنوان دکوراسیون در اتاق نشیمن

طرح اتاق نشیمن مدرن-11

طراحی اتاق نشیمن به سبک میانه قرن

نکات اساسی در مورد تزئینات داخلی اتاق خواب-6

نکات مهم که باید در مورد دکور اتاق خواب بدانید!!!

دکور اتاق نشیمن کوچک-2

چگونه یک اتاق نشیمن کوچک را تزئین کنیم؟

لوستر شمع زیبا-7

استفاده از لوستر های شمع دار برای اتاق نشیمن

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x