نکته فنگ شویی برای دفتر خانه _5

نکات فنگ شویی برای دفتر کار خانه شما که باید رعایت شوند

کار در یک دفتر کار خانگی دو چالش عمده را به همراه دارد: تفکیک کار از زندگی در خانه و عدم تعامل اجتماعی که معمولاً در یک دفتر با همکاران خود کار می کنید. در عین حال ، کار در خانه مزایای بی شماری برای سبک زندگی فرد به ارمغان می آورد و فنگ شویی می تواند به شما کمک کند تا از آن استفاده بهینه کنید. بیاموزید که چگونه از فلسفه فنگ شویی استفاده کنید تا فضای شما را به محیطی الهام بخش و مناسب برای کار تبدیل کند.

مکان کار در خانه


یک دستورالعمل مهم فنگ شویی در دفتر کار این است که دفتر خانه خود را تا آنجا که ممکن است از اتاق خواب خود دور کنید. اگر چیدمان خانه شما اجازه می دهد ، داشتن یک ورودی جداگانه به دفتر خانه ایده آل خواهد بود. اگر این کار عملی نیست ، حتماً تا آنجا که ممکن است بین محل کار و اتاق خواب خود فاصله ایجاد کنید. این اساس انرژی خوب دفتر کار در منزل است.

مطالب پیشنهادی : قوانین فنگ شویی برای هر اتاق در خانه شما که باید رعایت کنید.

دکور الهام بخش


با در نظر گرفتن موفقیت ، رفاه و بهره وری ، دفتر کار خود را برنامه ریزی کنید. به تصاویر خاص ، رنگ های الهام بخش ، یادگاری های شغلی و اقلام دکوراسیون مناسب فکر کنید که باعث می شود شما احساس موفقیت و خوشبختی کنید. از آنجا که در خانه کار می کنید ، احساس راحتی کنید و خلاقیت خود را در تزئین دفتر کار خود کاملاً نشان دهید. بسته به رشته مورد نظر خود ، باید اطمینان حاصل کنید که دفتر خانه شما انرژی مورد نظر شما در دنیا را منعکس می کند.

هوا و نور


مراقب کیفیت هوا و کیفیت نور (اعم از طبیعی و مصنوعی) در محل کار خود باشید ، زیرا این دو مورد از موارد ضروری هستند. اگر بدن شما نور طبیعی کافی دریافت نمی کند ، هر چقدر هم که عاشق کار خود باشید از حضور در دفتر خانه خود لذت نخواهید برد. سرمایه گذاری در چراغ های تمام طیف را در نظر داشته باشید و حداقل چند گیاه تصفیه کننده هوا را وارد دفتر خانه خود کنید. انرژی گیاهان نه تنها انرژی فضای شما بلکه انرژی خود را نیز تازه می کند.

مطالب پیشنهادی : نحوه استفاده از رنگ برای فنگ شویی خوب در خانه یا محل کار شما

مواظب مواضع باشید


میز خود را در موقعیت به اصطلاح فرماندهی فنگ شویی قرار دهید تا انرژی های قوی تر و موفق تری را به منطقه کار خود جذب کنید. موقعیت فرمان فنگ شویی به این معنی است که پشت به در ندارید. میز شما بیشتر از در قرار گرفته و مطابق با آن نیست. همچنین حواستان باشد هنگام کار پشت میز رو به دیوار قرار نگیرد.

مناطق مهم


از نظر فنگ شویی ، سه محل مهم در دفتر خانه شما وجود دارد که باید برای داشتن بهترین انرژی فنگ شویی به درستی سازمان دهی شوند.

منطقه جنوبی: این منطقه برای شهرت شما است ، یا برای ترجمه دقیق تر ، “نور در جهان” شما است. انرژی آن آتش است ، در این مناطق رنگ آبی ، آینه های بزرگ ، فواره ها یا تصاویر آب را داشته باشید ، زیرا عنصر آب انرژی آتش را پایین می آورد.

منطقه شمال: این منطقه حرفه یا مسیر شما در زندگی است. عنصر فنگ شویی در اینجا آب است ، بنابراین این منطقه برای موارد نمایانگر آب و همچنین فلز است (فلز باعث ایجاد آب در چرخه 5 عنصر می شود). بدون اینکه خیلی پیچیده به نظر برسد ، می توانید تصاویر الهام بخشی مربوط به حرفه خود را در رنگ های قاب سیاه یا سفید در قسمت شمالی دفتر خانه خود قرار دهید.

منطقه جنوب شرقی: این منطقه رونق و فراوانی شماست. در اینجا ، شما باید تصاویر یا مواردی را که در مورد پول و فراوانی شما صحبت می کنند ، قرار دهید. عنصر در اینجا چوب است ، بنابراین شما باید از تصاویر آتش  و همچنین فلز زیاد خودداری کنید.

محل کار خود را سازماندهی کنید


دفتر کار خود را به طور مداوم تمیز کنید. از آنجا که به هم ریختگی انرژی شما را تخلیه می کند ، شما باید یک سیستم شفاف ایجاد کنید و اجازه ندهید که سر و صدا سلامت و تجارت شما را خراب کند.

اینها تنها چند مورد از اولویت های اساسی فنگ شویی برای تضمین سطح بالای انرژی در دفتر خانه شما است. هنگامی که با انرژی دفتر کار خود برخورد کردید ، مطمئن باشید که انرژی اتاق خواب شما نیز به خوبی مراقبت شده است. همه چیز در سطح انرژی ظریف متصل است و شما نمی خواهید چیزی را در تلاش برای یک کار موفق در خانه مستقر کنید!

منبع : Thespruce

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

طراحی داخلی

مطالب مرتبط

8 گیاه خانگی گل دار برای افزودن رنگ به خانه شما

گیاهان خانگی : معرفی گیاهان آپارتمانی گلدار برای افزودن رنگ به خانه شما

نکات اساسی در مورد تزئینات داخلی اتاق خواب-6

نکات مهم که باید در مورد دکور اتاق خواب بدانید!!!

اتاق زندگی-12

ایده های جالب استفاده از میزهای جلو مبلی در اتاق نشیمن

رنگ سال 2021

موسسه پنتون زرد روشن و خاکستری خنثی را به عنوان رنگ سال 2021 انتخاب کرد.

بدترین رنگ های رنگی 6

نکاتی مفید برای انتخاب رنگ های مناسب برای محیط ها و فضاهای کوچک

10 روش استفاده از دکور مراکش در خانه شما

روش های مختلف برای اضافه کردن تزیینات سبک مراکشی به خانه شما

اتاق زندگی خیره کننده-10

ایده هایی برای طراحی فضای داخلی خانه با پوست حیوانات

تزئین با آینه-8

روش های تزئین و دکوراسیون بخش های مختلف خانه با آینه ها ی زیبا

8 باید و نباید های استفاده از فرش

باید و نباید های استفاده از قالی در خانه

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x