مقداری سبزی اضافه کنید

نکاتی درباره نحوه ایجاد یک بالکن آرامش بخش

همیشه دوست دارید هر قسمت از خانه شما خوب و راحت به نظر برسد. به این ترتیب ، هر زمان که می خواهید استرس داشته باشید احساس آرامش خواهید کرد. اتاق خواب شما می تواند اتاق مناسبی برای استراحت باشد. همچنین می توانید در تماشای برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود در اتاق نشیمن خود استراحت کنید. همچنین ممکن است شما تصمیم بگیرید که مدتی در استخر با طراحی خوب خود شنا کنید. اما برخی از افراد بالکن را به عنوان محل مورد علاقه خود برای استراحت انتخاب می کنند.

خوب ، شما نمی توانید آنها را به خاطر انجام چنین کاری مقصر بدانید زیرا بالکن محلی است که در آن می توانید منظره خوبی از محیط خود داشته و از هوای تازه نفس بکشید. این یک نقطه در خانه است که می توانید در حالی که هنوز احساس درونی را تجربه می کنید ، نسیم گرم بیرون را احساس کنید. در واقع بسیار شگفت انگیز است که چگونه یک بالکن می تواند احساس آرامش و راحتی را در شما ایجاد کند. بنابراین ، امروز ما نکاتی را در مورد چگونگی ایجاد یک بالکن آرامش بخش برای خانه خود ارائه خواهیم کرد. سعی کنید آنها را بررسی کنید.

1. در مورد ساختار با کارشناسان مشورت کنید.
در مورد ساختار با کارشناسان مشورت کنید

بسیار مهم است که ابتدا بدانید که آیا ظرفیت بارگیری ساختاری بالکن می تواند توسط ساختمان شما پشتیبانی شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که این بنا به خوبی ساخته شده است زیرا نمی خواهید بالکن زیبایی را ببینید که در حال سقوط و در حال شکستن است. شما نمی خواهید زندگی افراد خانه خود را نیز به خطر بیاندازید. بنابراین ، مطمئن شوید که از مواد سبک وزن خودداری کرده و آن را توسط یک مهندس بررسی کرده اید.

2. برنامه ریزی خوبی داشته باشید.
برنامه ریزی خوبی داشته باشید

تصویر چگونه می خواهید بالکن شما باشد. سپس ، آن را با دقت برنامه ریزی کنید. به فضایی که دارید نگاه کنید و سپس تعیین کنید که می خواهید در آنجا باشید. شاید بعضی از صندلی ها خوب باشند و بعضی از گیاهان نیز. فضای کلی خود را در نظر بگیرید و بدانید که چه عناصر مناسب را می توان در آنجا قرار داد.

3. به فضای خود نگاه کنید.

به فضای خود نگاه کنید.ببینید که خانه شما فضای کافی برای بالکن دارد. در واقع نیازی به بزرگ بودن نیست بلکه کافی است. این بستگی به شما دارد که چگونه می خواهید بالکن شما باشد. فقط مطمئن باشید که به نظر می رسد متناسب با خانه است و نخواهد بود چشم دردناک. شما نمی توانید فقط بالکن را در هر کجا که می خواهید قرار دهید.

4- استفاده از آن را بدانید.

استفاده از آن را بدانیدطراحی 4 طبقه

شما باید تعیین کنید که چگونه از بالکن خود استفاده خواهید کرد. اگر قصد استفاده از آن را برای لذت بردن از شب هنگام دارید ، تفاوت آن با این که صرفاً برای استراحت و استراحت در طول روز استفاده می شود بسیار متفاوت است. استفاده شما همچنین می تواند آنچه را که قرار است در بالکن قرار دهید بگویید.

5- دید خوبی داشته باشید.دید خوبی داشته باشید.

بالکن شما می تواند مکانی مناسب برای در هم آمیختن با طبیعت و محیط باشد. به دنبال مکانی باشید که بتوانید منظره خوبی از باغ ، ساحل و سایر سناریوهای جذاب در فضای باز داشته باشید. به این ترتیب ، با نگاه کردن به دنیای زیبای اطراف خود می توانید آرامش بیشتری داشته باشید.

6. مبلمان را قرار دهید.
مبلمان را قرار دهید

جارول

شما می توانید بعضی از مبلمان را در بالکن قرار دهید تا بتوانید یک استراحت یا کتاب بخوانید و یا در حالی که به زیبایی های اطراف خود نگاه می کنید فقط به موسیقی گوش دهید. به این نکته توجه کنید که مبلمان برای مکان چندان کوچک یا خیلی بزرگ نیستند. اطمینان حاصل کنید که هنوز فضای کافی برای حرکت و پیاده روی در اطراف منطقه وجود دارد. بگذارید مبلمان شما با مفهوم طراحی داخلی منزل تکمیل شود.

7. داخل خانه ها را بیرون بیاورید.
داخل خانه را بیرون بیاورید

طراحی 4 طبقه

داشتن بالکن مانند بیرون آوردن منازل شما به بیرون است. طراحی بالکن شما بسیار جالب خواهد بود ، مخصوصاً اگر واقعاً با تمام آنچه برای زیبایی ظاهری آماده هستید ، آماده شده اید. بالکن خود را به طراحی داخلی خانه پیوند دهید. به این ترتیب ، شما به آن استمرار و پیوستگی طراحی را می بخشید.

8. مقداری سبزی اضافه کنید

مقداری سبزی اضافه کنیدبا قرار دادن برخی از گیاهان در آن می توانید بالکن خود را لمس سبک تر کنید. می توانید از گیاهان زینتی یا گیاهان گلدار استفاده کنید. این بستگی به نحوه قرار گرفتن بالکن شما دارد. بگذارید گیاهان شما با طراحی داخلی شما یکی باشد. همچنین اطمینان حاصل کنید که گیاهانی را که خیلی بزرگ هستند قرار ندهید.

9- از آب کافی برخوردار باشید.
از آب کافی برخوردار باشید

جفرسون01

وقتی گیاهان را در بالکن قرار می دهید ، باید بدانید که آنها به اندازه کافی آب را تأمین می کنند. برای جلوگیری از حمل آب از اتاق خود به بالکن ، می توانید یک سیستم آبیاری قطره ای را بر روی تایمر نصب کنید تا گیاهان شما حتی در هنگام غروب آفتاب و به وجود آمدن باران ، آب کافی دریافت کنند.

10. چند چراغ اضافه کنید.
چند چراغ اضافه کنید

دیوید ایروان

فراموش نکنید که نورپردازی خوبی را در بالکن خود قرار دهید. می توانید چراغ های پین را طوری قرار دهید که بتوانید حتی در طول شب از منطقه استفاده کنید. همچنین ممکن است از دیوارهای دیواری استفاده کنید که می تواند یک دکوراسیون اضافه شده باشد. چراغهای مناسب را برای بالکن انتخاب کنید. اما آن را بیش از حد سبک نکنید.

خوب ، بدون شک بالکن بخشی از خانه شما است که مطمئناً عاشق آن هستید. برخی از افراد حتی بسیاری از وقت خود را در بالکن های خود می گذرانند زیرا در هنگام بودن احساس آرامش می کنند. گذشته از احساس فوق العاده ای که می تواند به شما بدهد ، زیبایی زیبایی در خانه شما نیز محسوب می شود. آیا بالکن دارید؟ آیا می توانید به ما بگویید که چگونه آن را طراحی کرده اید؟

برنامه ریزی خوبی داشته باشید
به فضای خود نگاه کنید.
در مورد ساختار با کارشناسان مشورت کنید
استفاده از آن را بدانید
دید خوبی داشته باشید.
مبلمان را قرار دهید
داخل خانه را بیرون بیاورید
مقداری سبزی اضافه کنید
از آب کافی برخوردار باشید
چند چراغ اضافه کنید
برنامه ریزی خوبی داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

ااادر حال ویرایش

مطالب مرتبط

Salon dekorasyonunda koyu renk duvarlar kullanmanın 12 yolu

ویلا زیبا-3

ویلا زیبا در پرتغال که به گردنبند معروف است

طراحی فروشگاه لوازم بهداشتی مردانه

طراحی فروشگاه لوازم بهداشتی مردانه

Lakewood در اواسط قرن

22 اتاق خواب دنج و زیبا Midcentury

مقایسه مسکن اجتماعی(مسکن مهر) در کشورهایی سراسر جهان

مقایسه مسکن اجتماعی(مسکن مهر) در کشورهایی سراسر 222

اقامتگاه Russet-

اقامتگاه Russet در کانادا/طراحی اقامتگاهی در سطح شیب دار

کتابخانه تیانجین بینه_9

کتابخانه تیانجین بینه / MVRDV + موسسه طراحی و طراحی شهری تیانجین

تخت های سایبان -13

40 اتاق خواب خیره کننده فلات تخت های سایبان تزئینی

فروشگاه بدون نام طراحی توسط دفتر آینه

فروشگاه بدون نام طراحی توسط دفتر آینه

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x