ایجاد اتاق خواب 3

نکاتی برای ایجاد اتاق خواب فوق العاده برای خوابی بهتر

در طول ماه های سرد سال ، تختخواب شما می تواند مکانی برای آرامش ، گرما و راحتی باشد. با این حال فقط داشتن یک رختخواب  راحت کافی نیست و برای داشتن یک خواب راحت گزینه هایی دیگری نیز باید مدنظر قرار بگیرد. به همین دلیل ما نکاتی را برای ایجاد یک اتاق خواب فوق العاده برای شما جمع کرده ایم.با شوهوم همراه باشید.

ایجاد اتاق خواب 1
شما در تخت خواب از تشک استفاده می کنید تا راحت باشد و حالت آرامش بخش خود را حفظ کند. بنابراین ، بدیهی است که یک تشک با کیفیت و بستر خوب مهم هستند. اما فراتر از بدست آوردن اصول اولیه راحتی روی تختخواب ، می توانید به تغییر در لایه ها نیز کمک کند.

بستر مناسب باعث می شود تختخواب لوکس تری مانند هتل شما داشته باشید و خوابیدن را نیز راحت تر می کند. در طول شب ، دمای بدن شما می تواند نوسان داشته باشد ، در این حالت به راحتی قادر به اضافه کردن یا برداشتن لایه ای هستید تا بتوانید به راحتی از یک شب آرامش بخش استفاده کنید.

مطالب پیشنهادی:نکات مهم که باید در مورد دکور اتاق خواب بدانید!!!

ایجاد اتاق خواب 2
آیا تا به حال در یک اتاق هتل بیدار شده و در مورد زمان کاملاً سردرگم بوده اید؟ به این دلیل است که بیشتر اتاق های هتل با پرده های  با کیفیت طراحی شده اند تا اطمینان حاصل شود که نور آفتاب باعث ناراحتی شما نمی شود. چرا همین کار را در خانه انجام نمی دهید؟

پرده به شما امکان کنترل فضای خواب خود را می دهد. اگر می خواهید قبل از غروب خورشید کمی بخوابید ، می توانید. اگر می خواهید آخر هفته کمی بیشتر بخوابید تا بعد از یک هفته خسته کننده استراحت کنید ، می توانید از پرده هایی که در اتاق شما وجود دارد استفاده کنید.

ایجاد اتاق خواب 3
بعضی از افراد برای خوابیدن به سکوت کامل احتیاج دارند. برخی دیگر می توانند صدای کم را تحمل کنند. یک گروه سومی هم وجود دارد که حتی با صدای تلویزیون هم می توانند بخوابند. اگر هرگز در مورد منظره ایده آل برای خواب فکر نکرده اید ، الان زمان شروع است. دانستن اینکه چه نوع ورودی های شنوایی به شما کمک می کند تا بخوابید – و شما را از آن باز می دارد – می تواند تفاوت زیادی در توانایی سریع خوابیدن  در شما ایجاد کند.

اگر فکر می کنید سر و صدای کم در صورت تداوم به شما در خواب خوب کمک می کند ، برنامه ای را در تلفن خود امتحان کنید. تعداد معدودی برنامه وجود دارد که می تواند به شما در انتخاب بهترین  صدا کمک کند. سپس ، هنگامی که شما می دانید چه چیزی برای شما مفید است ، سرمایه گذاری برای خرید یک دستگاه صوتی را در نظر بگیرید.

مطالب پیشنهادی:نکات مهمی که در طراحی اتاق خواب باید رعایت کنید.

ایجاد اتاق خواب 4 اتاق خواب شما یک فرصت عالی برای طراحی است. از آنجا که رفت و آمد کمتری در آن صورت می پذیرد ، می تواند مکانی برای ایجادبا برخی طراحی ها و اجرای گزینه هایی باشد که واقعاً دوست دارید. اما قبل از اینکه اتاق خود را به رنگ قرمز و زرد رنگ کنید ، در مورد چگونگی تأثیر تصمیمات دکوراسیون روی خوابتان فکر کنید. هنگامی که اتاق خواب خود را انتخاب می کنید ،  دستورالعمل های روانشناسی رنگ را در خاطر داشته باشید. به طور کلی ، رنگ های خنک برای ایجاد اتاق خوابی بهتر موثر تر هستند.

ایجاد اتاق خواب 1
ایجاد اتاق خواب 2
ایجاد اتاق خواب 4
ایجاد اتاق خواب 3
ایجاد اتاق خواب 1
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

اتاق خوابطراحی داخلیمتریالمطالب آموزشی

مطالب مرتبط

طراحی سبک اسکاندیناوی_2

طراحی سبک اسکاندیناوی چیست؟ نکاتی که درباره این سبک باید بدانید.

قوانین فنگ شویی برای هر اتاق در خانه شما

قوانین فنگ شویی برای هر اتاق در خانه شما که باید رعایت کنید.

اتاق خواب صورتی-6

ایده های اتاق خواب صورتی که می تواند بسیار زیبا و تاثیرگذار با باشد.

bed 7

ایده های نو برای بزرگتر جلوه دادن اتاق خواب های کوچک (قسمت سوم)

طرح های سنتی-10

استفاده از طرح های سنتی و مینیمالیستی در اتاق خواب

قفسه چوبی-14

پانزده ایده قفسه دیواری چوبی در اتاق نشیمن

8 اتاق خواب صورتی زیبا که دوست خواهید داشت

نمونه هایی از اتاق خواب های صورتی زیبا که دوست خواهید داشت.

مزرعه تقسیم اوکس

طراحی اتاق خواب قرمز و سبز برای داشتن مکانی متفاوت

اتاق خواب شیشه ای 4

ایده های طراحی خانه های کوچک با استفاده از جداکننده های شیشه ای

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x