اتاق مهمان 2

نکاتی برای دکور اتاق مهمان و نحوه انتخاب تخت مناسب برای آن

اتاق مهمان در خانه شما می تواند یک اتاق کامل و یا فقط یک مبل تخت خواب شو در اتاق نشیمن باشد. هر کجا که واقع شود ، عبارت “اتاق مهمان” به فضایی اشاره دارد که میهمانان می توانند شبانه در خانه شما بمانند. مهمترین قطعه مبلمان تختخواب است. بستگی به فضای و بودجه شما ، اتاق مهمان می تواند ظاهر و عملکرد متفاوتی داشته باشد. در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند تختخواب مناسب برای اتاق مهمان خود را انتخاب کنید.

فضای اتاق مهمان را انتخاب کنید.

 اتاق مهمان 1 در ابتدا تصمیم بگیرید که کدام فضا برای یک اتاق مهمان بهترین است. برای خانه های بزرگتر اتاق مهمان باید از مناطق اصلی زندگی دور باشد و در صورت امکان به حمام مخصوص خود دسترسی داشته باشد. برای خانه ها یا آپارتمان های کوچکتر ، اتاق مهمان ممکن است با یک اتاق موجود مشترک باشد. اگر قبلاً یک تختخواب دارید ، تصمیم بگیرید که اتاق شما چقدر بزرگ باشد تا بتوانید آن را  جای دهید.

مطالب پیشنهادی:بیست تختخواب خاکستری در اتاق خواب های مدرن و زیبا

ایجاد محیطی راحت

 اتاق مهمان 3 آیا شما اقوامی که ماهانه 2-3 بار مراجعه می کنند و یا فقط یک یا دو بار در سال یک مهمان دارید؟ در هر صورت پاسخ به نیازهای  آن ها ممکن است نوع اتاق مهمان شما را تغییر دهد. اگر فضای کافی دارید ، پس شما می توانید یک تختخواب بزرگ داشته باشید. برای کسانی که فضای کمتری دارند ، یک مبل خواب فوتون ممکن است عملی تر باشد. بستر روز راه حل مناسبی برای خانه هایی است که برای نشستن و خوابیدن و همچنین جذابیت اتاق خواب دکوراسیون می توانند منطقه را بزرگتر کنند. در اتاق های کودکان از یک تخت خواب کوچک استفاده کنید که یک تخت دیگر را در زیر تخت اصلی برای مهمانان شبانه پنهان می کند.

مطالب پیشنهادی:ایده های جالب دکور بالا تختخواب یا هدست

راحتی

 اتاق مهمان 2برای کسانی که خانواده ای بزرگ دارند و یا افراد مسن بیش از چند روز در کنار آن ها می مانند ، راحتی بسیار مهم است. تختخوابی را انتخاب کنید که پشتیبانی خوبی داشته و راحت باشد. برای خرید تختخواب مقرون به صرفه ، به فروشگاههای تختخوابی که ممکن است مدل های دست دوم خوبد را داشته باشند ، در نظر بگیرید.اما از تشک های استفاده شده که می توانند میکروب ، اشکالات تخت خواب و گرد و غبار داشته باشند ، پرهیز کنید.

مطالب پیشنهادی:استفاده از تخت های مورفی(بازشو) در اتاق های چند منظوره

تخت را به کانون توجه خود تبدیل کنید

 اتاق مهمان برای کسانی که از فضای بزرگ برخوردار هستند ، مهمانان با یک اتاق مجلل مورد استقبال قرار می گیرند. اگر چنین فضایی دارید ،تختخواب آنها را با ملافه های با کیفیت و بالش های کرکی درست کنید و پتو های اضافی را در کمد مجاور نگه دارید. اطمینان حاصل کنید که میهمانان از تابش نور از پنجره اذیت نمی شوند. برای جلوگیری از این امر ، بستر را از پنجره دور کنید یا روکش پنجره ای را نصب کنید که مهمانان بتوانند ورود نور طبیعی را به اتاق خود کنترل کنند.

اتاق مهمان 1
اتاق مهمان 2
اتاق مهمان 3
اتاق مهمان
اتاق مهمان 1
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

#برچسب

اتاق خوابطراحی داخلی

مطالب مرتبط

اتاق خواب خاکستری-17

ایده های طراحی اتاق خواب به رنگ خاکستری ( بخش دوم )

اتاق خواب 2

ایده های طراحی اتاق خواب سبز رنگ

اتاق خواب های مدرن و رنگارنگ-8

نمونه ای از اتاق خواب های مدرن و رنگارنگ

دکوراسیون اتاق خواب

نکاتی مفید برای طراحی اتاق خواب در طرح ها و سلیقه های مختلف

اتاق خواب مدرن 12

نمونه هایی از اتاق خواب های به سبک انتقالی که به زیبایی طراحی شده است.

بیوفیلی( biophilia)-4

فواید بیوفیلی (طبیعت گرایی) در معماری و فضاهای داخلی

فرش زیبا-5

استفاده از فرش های زیبا دراتاق های نشیمن و قسمت های مختلف خانه

تختخواب های دو خوابه -6

طراحی تختخواب های دو نفره(دو خوابه) توسط طراح بلژیکی پیر-امانوئل وندپوته

صفحه آشپزی سرامیکی

کارهایی که باید برای حفظ اجاق گاز صفحه ای سرامیکی یا شیشه ای انجام دهید

فهرست
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx