رنگ برای فنگ شویی_2

نحوه استفاده از رنگ برای فنگ شویی خوب در خانه یا محل کار شما

رنگ یکی از ساده ترین راه ها برای جابجایی انرژی در خانه یا محل کار شما به منظور ایجاد فنگ شویی خوب است. با این حال ، کار با رنگ می تواند کمی مشکل باشد ، همانطور که مطمئنا بسیاری از تزئین کنندگان داخلی و علاقه مندان به فنگ شویی تصدیق می کنند. یافتن رنگ های مناسب فنگ شویی برای فضای شما بسیار آسان است . در زیر لیست بهترین رنگ های فنگ شویی را مشاهده می کنید . ممکن است کمی کار طول بکشد تا یک رنگ خاص با فضای شما هماهنگ شود.

رنگ زنده است و حضور خوب فنگ شویی آن در خانه یا محل کار شما به عوامل زیادی بستگی دارد ، از جمله موارد اصلی کیفیت نور در خانه و رنگ های اطراف در تزئینات منزل است. نکات مربوط به رنگ فنگ شویی در اینجا به شما کمک می کند تا برای ایجاد انرژی خوب ، رنگ اصلی خود را تعیین کنید. با شوهوم همراه باشید.

انتخاب رنگ را بر اساس پنج عنصر فنگ شویی قرار دهید.

 رنگ برای فنگ شویی_3
در فنگ شویی ، هر رنگ بیان یکی از پنج عنصر فنگ شویی در نظر گرفته می شود : آتش ، زمین ، فلز ، آب و چوب. هر یک از این پنج عنصر منطقه خاصی از خانه شما را “اداره” می کند (مطابق نقشه انرژی فنگ شویی به نام باگوا). وقتی انتخاب رنگ شما متمرکز بر تقویت و تغذیه عنصر فنگ شویی در منطقه ای است که تزئین می کنید ، این منجر به انرژی خوب فنگ شویی می شود.
این راهنمای رنگ فنگ شویی به شما کمک می کند تا بهترین رنگ ها را برای ایجاد یک خانه فنگ شویی هماهنگ انتخاب کنید. رنگ های فنگ شویی را با توجه به انرژی مورد نیاز خود انتخاب کنید و آنها را با رنگ دیوار ، تابلو ها و یا اقلام مختلف دکور وارد فضای خود کنید.

مطالب مرتبط: روش ها مناسب فنگ شویی برای انتخاب میز ناهار خوری

رنگ عنصر آتش: شور و انرژی زیاد

رنگ برای فنگ شویی_5
یک عنصر آتش نشانی فنگ شویی در خانه یا محل کار شما انرژی حمایتی را برای تمام تلاش های شغلی شما به ارمغان می آورد و به دستیابی شما کمک می کند. عنصر آتش همچنین انرژی جنسی و گرمای درونی فرد را تغذیه می کند. آتش عنصر اصلی فنگ شویی در منطقه باگوا جنوبی در خانه یا محل کار شما است. مناطق شمال شرقی و جنوب غربی فنگ شویی نیز از انرژی خوب عناصر آتش در تزئینات شما بهره مند می شوند. رنگ عناصر فنگ شویی آتش عبارتند از:

قرمز
نارنجی
رنگ بنفش
رنگ صورتی
زرد قوی

رنگ عنصر زمین: تغذیه و پایداری

رنگ برای فنگ شویی_1
عنصر زمینی فنگ شویی قوی و هماهنگ در خانه یا محل کار شما به ایجاد ثبات و آرامش به همه روابط شما کمک می کند. عنصر زمین نیز برای حفظ سلامتی و تعادل درونی فرد لازم است. زمین اصلی ترین عنصر فنگ شویی در مناطق شمال شرقی و جنوب غربی باگوا است. مرکز خانه و دفتر شما نیز توسط عنصر فنگ شویی زمین اداره می شود. رنگ عناصر زمینی فنگ شویی عبارتند از:

زرد کمرنگ
بژ / رنگ پوست
رنگهای خاکی / شنی
عنصر فلز: وضوح و دقت
عنصر فلزی فنگ شویی کیفیت وضوح ، دقت و کارایی را به ارمغان می آورد. حضور متعادل آن به شما کمک می کند با وضوح و سبکی زندگی کنید. وجود خوب یک عنصر فلزی در خانه یا محل کار شما به حفظ انرژی آرامش ، وضوح و از بین بردن عوامل حواس پرتی کمک می کند. فلز عنصر غالب فنگ شویی در مناطق باگوا غربی و شمال غربی است. منطقه باگوا در شمال منزل یا محل کار شما نیز از وجود عنصر فلزی بهره مند است. رنگ عناصر فلزی فنگ شویی عبارتند از:

خاکستری
سفید

مطالب مرتبط:چگونه بهترین رنگ های فنگ شویی را برای آشپزخانه خود انتخاب کنیم ؟

عنصر آب: سهولت و فراوانی

رنگ برای فنگ شویی_4
یک عنصر سازگار با آب فنگ شویی ، انرژی طراوت آرامش ، سهولت ، خلوص و طراوت را به ارمغان می آورد. عنصر آب همچنین نماد باستانی فراوانی است ، بنابراین یک داروی فنگ شویی قوی برای ثروت است. این مربوط به استفاده از چشمه ها و آینه ها به عنوان درمان فنگ شویی ثروت است. آب عنصر فنگ شویی در منطقه شمالی در خانه یا محل کار شما است. مناطق باگوا در شرق و جنوب شرقی نیز از عنصر آب قوی بهره مند می شوند. رنگ عناصر آب فنگ شویی عبارتند از:

آبی
سیاه

عنصر چوب: رشد و نشاط

سرسبز و شفابخش ، عنصر چوب فنگ شویی انرژی سلامتی ، نشاط و رشد را به ارمغان می آورد. عنصر چوب همچنین بیانگر فراوانی است ، بنابراین از آن به عنوان داروی فنگ شویی برای ثروت و شکوفایی استفاده می شود. این مربوط به استفاده از گیاهان و درخت  در فنگ شویی است.چوب عنصر فنگ شویی در مناطق باگوا در شرق و جنوب شرقی خانه شما است. منطقه باگوا در جنوب نیز از وجود عنصر چوب بسیار سود می برد. رنگ عناصر چوبی فنگ شویی عبارتند از:

رنگ قهوه ای
سبز

مطالب مرتبط:طراحی خانه هماهنگ با نکات فنگ شویی

استفاده از رنگ در فنگ شویی

رنگ برای فنگ شویی
این یک راهنمای اساسی رنگ فنگ شویی برای کمک به شما در ایجاد یک خانه شاد و سالم است. هرچه رنگ ها را به طور هماهنگ جذب کنید ، احساس رفاه شما بالاتر می رود. از آوردن رنگهای زنده به فضای خود نترسید ، زیرا رنگ نور است و نور ماده مغذی شماره یک ماست.

منبع : Thespurce

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

رنگطراحی داخلیمطالب آموزشی

مطالب مرتبط

رنگ سال 2021

موسسه پنتون زرد روشن و خاکستری خنثی را به عنوان رنگ سال 2021 انتخاب کرد.

اسکاندیناوی لندن

ایده های استفاده از پارکت های خیره کننده در اتاق خواب

اصول و استاندارد های طراحی خانه

استاندارد های اساسی و ضروری برای طراحی خانه های قابل دسترس

مدرن اتاق خواب-4

آشنایی با سبک مدرن در اتاق خواب ها

قفسه چوبی-14

پانزده ایده قفسه دیواری چوبی در اتاق نشیمن

اتاق نشیمن مراکشی_1

ایده های طراحی و دکوراسیون اتاق های نشیمن به سبک مراکشی

تلویزیون روم

چند روش خلاقانه برای تزئین اتاق های نشیمن با تلویزیون(tv)

نحوه تزئین با سبک بلژیکی-8

آنچه که باید در طراحی و دکوراسیون اتاق نشیمن به سبک بلژیکی بدانیم

8 گیاه گرمسیری برای رشد در محیط داخلی

گیاهان خانگی : معرفی گیاهان آپارتمانی گرمسیری برای رشد در محیط داخلی

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x