به شو هوم خوش آمديد. اين وبسايت اين فرصت را براي شما فراهم مي‌کند که از ميان تعداد متنوعي از کالاها و خدمات که براي فروش از طريق وبسايت فهرست‌بندي شده‌اند به جستجو و خريد بپردازيد. وبسايت اين خدمات را به وسيله اعطاي دسترسي شما به محتواي وبسايت فراهم مي‌کند

اين وبسايت به وسيله گروه شو هوم مديريت مي‌شود و در هر کجا که از اصطلاح ما استفاده شده است منظور اين گروه است. دسترسي و استفاده از وبسايت و هر نوع از کالاها و خدمات خريداري شده به وسيله اين گروه فراهم مي‌شود. از شما خواهشمنديم که اين ضوابط و مقررات را با دقت بخوانيد. استفاده از اين وبسايت و يا خريد يکي از محصولات يا خدمات آن نشان مي‌دهد که شما پذيرفته‌ايد که به واسطه قبول اين شرايط و ضوابط محدوديت‌هايي داشته باشيد. متقابلا اگر اين شرايط را نپذيريد به اين معناست که از وبسايت و خدمات آن استفاده نخواهيد کرد. اگر شما با اين شرايط و ضوابط موافق نيستيد بايد دسترسي و استفاده از وبسايت و هر گونه خدمات آن را متوقف کنيد.

شو هوم اين حق را براي خود محفوظ نگاه مي‌دارد که هر کدام از شرايط و ضوابط را از طريق به روزرساني اين صفحه بنا به صلاحديد خود مورد بازبيني و تغيير قرار دهد. زماني که اين شرکت شرايط و ضوابط را بروزرساني مي‌کند، از تلاش‌هاي معقولي براي اطلاع رساني به شما در مورد به بروزرساني‌هاي اين شرايط استفاده خواهد کرد اما اين امر وظيفه شماست که شرايط و ضوابط را چک کنيد تا از تغييرات آن باخبر شويد. لازم به ذکر است که ادامه دسترسي شما به وبسايت به معناي پذيرش و موافقت با اين تغييرات است. هر گونه تغيير در شرايط و ضوابط از تاريخ انتشار تريب اثر داده مي‌شود.

لازم است قبل از دسترسي و استفاده از خدمات وبسايت حتما شرايط و ضوابط پيش رو را با دقت مطالعه نماييد. سوالات خود را در مورد اين شرايط و ضوابط از طريق این لینک با ما در ميان بگذاريد.

ثبت نام براي استفاده از وبسايت

نخستين گام براي دسترسي به وبسايت اين است که به عنوان کاربر در سايت ثبت نام کنيد. در بخشي از فرآيند ثبت نام در سايت ممکن است از شما خواسته شود که برخي از اطلاعات شخصي خود را وارد کنيد نظير:
نام و نام خانوادگي
آدرس ايميل
شماره تلفن
آدرس

شما متعهد مي‌شويد که هر اطلاعاتي را که در راستاي تکميل کردن فرآيند ثبت نام به اين شرکت مي‌دهيد، دقيق، جديد و صحيح است.

زماني که فرآيند ثبت نام تکميل شود، شما عضو وبسايت محسوب مي‌شويد و محدوديت‌هاي اين شرايط و ضوابط را مي‌پذيريد. به عنوان يک عضو دسترسي سريع به خدمات سايت به شما اعطا مي‌شود.

شما در شرايط زير مجاز به استفاده از وبسايت و پذيرش ضوابط نيستيد:
زماني که شما هنوز به سن قانوني براي انعقاد قرارداد با اين شرکت نرسيده باشيد.
شما شخصي باشيد که مطابق قوانين اين کشور يا کشورهاي ديگر از جمله کشورهايي که در آن ساکن هستيد يا از خدمات وبسايت در آن استفاده مي‌کنيد، از دريافت خدمات منع شده باشيد.
اطلاعات شخصي شما در وبسايت ما به وسيله سياست‌هاي حريم خصوصي مديريت مي‌شود.{{{{{ براي دريافت اطلاعات بيشتر اين قسمت را مطالعه نماييد.}}}}

تعهدات کاربران

شما به عنوان عضو وبسايت مي‌پذيريد که از موارد زير پيروي کنيد:
استفاده شما از وبسايت مطابق شرايط و ضوابط تعيين شده در وبسايت و يا هر قانون، مقررات و يا قوانين قابل قبول يا دستورالعمل‌هاي قانوني در حوزه‌هاي مربوطه ممنوع نشده باشد.
شما مسئوليت فردي براي حفاظت از محرمانگي رمز و يا آدرس ايميل خود را داريد. استفاده از گذرواژه شما توسط هر شخصي ديگر ممکن است منجر به لغو سريع دسترسي شما شود.
هر گونه استفاده از اطلاعات ثبت نامي به وسيله فرد ديگر يا اشخاص ثالث به شدت ممنوع است. شما ميپذيريد که بلافاصله شو هوم را از هرگونه استفاده غيرمجاز از رمز عبور يا آدرس ايميل خود يا هر گونه نقص امنيتي که از آن آگاه شده‌ايد مطلع سازيد.
دسترسي و استفاده از اين وبسايت محدود، غيرقابل انتقال و صرفا مجاز براي استفاده از آن توسط شما براساس اهدافي است که ارائه خدمات را توسط اين شرکت فراهم مي کند.
شما مي‌پذيريد که تبليغات تجاري، لينک‌هاي وابسته و ساير انواع درخواست ها بدون اطلاع رساني قبلي از سايت حذف مي‌شود و اين امر ممکن است منجر به قطع خدمات خريد شما هم شود. در صورت بروز استفاده غير قانوني و غير مجاز از وبسايت اقدامات قانوني مناسب توسط اين شرکت صورت خواهد گرفت.
شما متعهد مي‌شويد که بدون اجازه کتبي از ما اقدام به کپي کردن محصولات و خدمات وبسايت نمي‌نماييد.
شما متعهد مي‌شويد که وظيفه بروزرساني کردن اطلاعات در سايت را به عهده بگيريد و اين شرکت هيچ مسئوليتي در قبال اين موضوع نخواهد داشت.

استفاده از وبسايت و مطاب آن در موارد زير غير مجاز و ممنوع است:
براي اهداف غير قانوني
براي مجبور کردن ديگران به جهت مشارکت در امور غير قانوني
براي نقض مقررات داخلي و بين المللي
براي نقض حقوق مالکيت فکري وبسايت و حقوق مالکيت فکري ديگران
براي تبعيض، سواستفاده، آسيب وارد کردن و توهين براساس جنسيت، گرايش جنسي، مذهب، قوميت، نژاد، سن، منشا ملي يا ناتواني جسمي
براي ارسال اطلاعات نادرست يا گمراه کننده
براي آپلود يا انتقال ويروس‌ها و يا هر نوع ديگر از کدهاي مخرب که بر عملکرد خدمات اين وب سايت، وبسايت‌هاي ديگر و يا اينترنت تاثير مي‌گذارد.
براي جمع‌آوري يا رديابي اطلاعات شخصي ديگران و استفاده غير مجاز از آن
براي هر هدف ناخوشايند يا غير اخلاقي
براي دخالت در سرويس‌هاي امنيتي
اين حق براي ما محفوظ است که به دسترسي و استفاده شخص براي اين قبيل موارد پايان دهيم.

خريد محصولات و ضوابط بازگشت

براي استفاده از خدمات و يا کالاهاي وبسايت بايد هزينه خريد تعيين شده در وبسايت براي محصول مورد نظر را بپردازيد.
پرداخت هزينه خريد ممکن است از طريق يکي از ارائه دهندگان درگاه‌هاي پرداخت تاييد شده در وبسايت صورت بگيرد.
شما تضمين مي کنيد که براي استفاده از خدمات وبسايت با اين خدمات به طور کامل آشنايي داريد و محدوديت‌هاي ناشي از شرايط و ضوابط مورد استفاده، سياست حريم خصوصي و ساير مستندات قانوني ديگر را که به وسيله درگاه‌هاي پرداخت ايجاد مي‌شوند، مي‌پذيريد.
بعد از پرداخت، قيمت خريد به وسيله شو هوم تاييد مي شود. شما تاييديه‌اي دريافت خواهيد کرد که نشان دهنده اين است که پرداخت شما توسط شرکت دريافت شده است و ممکن است اين شرکت جزئيات خريد را براي استفاده در آينده ضبط کند.
اين شرکت ممکن است بنا به صلاحديد خود بازپرداختي را براي بازگرداندن محصولات در بازه زماني 30 روز در صورتي که بسته بندي محصول باز نشده باشد، فراهم کند. شما مي‌پذيريد که مسئوليت هر گونه هزينه حمل و نقل مربوط به هر گونه بازپرداخت به عهده شما است.

ضمانتنامه

محصولات اين شرکت با تضمين‌هايي که مطابق قوانين حمايت از مصرف کننده اين کشور است، ارائه مي‌شود. شما حق داريد که جايگزين يا بازپرداختي براي خرابي عمده محصول داشته باشيد. شما هم‌چنين حق داريد که اگر محصولات از کيفيت قابل قبول برخوردار نبود، از ما بخواهيد که جايگزين يا تعمير کنيم.
شما مي‌توانيد ادعاي ضمانت را در مورد محصولاتي که مشکل دارند، از تاريخ خريد شروع دوره ضمانت مطرح کنيد.
براي بهره مندي از خدمات ادعاي ضمانت در طول دوره ضمانت، شما بايستي مدارک خريد خود را که تاريخ خريد محصولات را نشان مي‌دهد، توضيحات مربوط به محصولات و قيمت پرداخت شده براي محصولات را با اعلان کتبي به آدرس اين شرکت و يا از طريق ايميل به شرکت ارسال نماييد.
جايي که ادعاي تضمين محصولات پذيرفته شده است، شو هوم با صلاحديد خود، همه محصولات يا بخشي از محصولات معيوب خود را با معيار جديد در طول دوره ضمانت تعمير يا جايگزين مي‌کند و به هيچ وجه براي قطعات يا نيروي کار از شما هزينه‌اي دريافت نمي‌کند. شما مي‌پذيريد که به تنهايي مسئول هزينه‌هاي حمل و نقلي هستيد که در راستاي تسهيلات ادعاي ضمانت ايجاد مي‌شود.
اين ضمانت تنها تضمين ارائه شده توسط شو هوم مي‌باشد و بايد تنها براي شما در کنار ساير حقوق ديگر و ذيل قانون مربوط به محصولاتي که اين ضمانتنامه به آن‌ها مربوط است، اجرا شود.
تمام ضمانتنامه‌هاي ضمني شامل ضمانت‌هاي تجاري و مناسب براي استفاده، محدود به دوره ضمانت مي‌باشد.
ضمانتنامه هيچ‌گاه نسبت به موارد زير اعمال نمي‌شود:
ظاهر محصولات عرضه شده
نسبت به محصولاتي که قسمت بيروني آن آسيب ديده يا خراب شده است، مورد سوء استفاده يا دستکاري قرار گرفته است و يا در طراحي يا ساخت و ساز تغيير يا اصلاح شده است.

تحويل

شما مي‌پذيريد که خدمات تحويل طريق شرکت‌هاي تحويل ثالث انجام مي‌شوند ( تامين کنندگان خدمات تحويل ).
در ارائه خدمات، شو هوم ممکن است گزينه‌هاي مختلف تحويل و بيمه ارائه شده توسط ارائه دهندگان خدمات تحويل را پيشنهاد دهد. شما مي‌پذيريد که اين شرکت ارائه دهنده گزينه‌هاي تحويل و بيمه نيست و صرفا تسهيل کننده تعامل شما با ارائه دهندگان خدمات تحويل مي‌باشد و لذا در قبال هيچ گونه خسارت يا آسيب، از دست دادن سود يا فرصت يا خسارت به حسن نيت که ناشي از يا در ارتباط با خدمات تحويل است، در برابر کاربران مسئوليتي ندارد.
در مواقعي که محصولي در طول خدمات تحويل گم مي‌شود يا آسيب مي‌بيند، شما بايد:
به طور مستقيم با ارائه دهنده خدمات تحويل تماس بگيريد تا درخواست بازپرداخت و يا درخواست استفاده از بيمه را در دسترس داشته باشيد.
از طريق ايميل با اين شرکت نيز در ارتباط باشيد تا مشخص شود که چگونه محصولات در حمل و نقل آسيب ديده است، بنابراين از اين طريق ما قادر هستيم که در اين مورد تصميم بگيريم که آيا ارائه دهنده خدمات تحويل به جهت چنين نقصي بايد از ليست ارائه خدمات ما حذف شود يا خير.

کپي رايت و مالکيت معنوي

وبسايت، خدمات و تمامي محصولات مرتبط با اين شرکت موضوع کپي رايت هستند. مطالب و موضوعات وبسايت (از جمله نوشته ها، عکس ها ويديوها لوگوها و ويس ها ) ذيل قانون اين کشور و معاهدات بين المللي تحت حمايت کپي رايت قرار مي‌گيرند.
شو هوم تمامي حقوق و منافع مرتبط با وبسايت را حفظ مي‌کند:
نام کسب و کار، نام تجاري، نام و آدرس سايت، علامت تجاري، طرح صنعتي، ثبت اختراع و کپي رايت اين شرکت
حق استفاده از نام کسب و کار، نام تجاري، طرح صنعتي، علامت تجاري و …
شما بدون اجازه کتبي اين شرکت و اجازه هر صاحب حق ديگري مجاز به انجام موارد زير نيستيد: پخش، انتشار مجدد، آپلود کردن، انتقال، ارسال، توزيع، نمايش يا پخش در عموم.
اين ممنوعيت به مواد موجود در وبسايت که آزادانه براي استفاده مجدد در دسترس هستند يا در حوزه عمومي هستند، گسترش نمي‌يابد.

حريم خصوصي

اين شرکت حريم خصوصي شما را موضوعي جدي تلقي مي‌کند و هر گونه اطلاعاتي که از طريق استفاده شما از برنامه و يا خدمات ارائه شده است، به سياست حفظ حريم خصوصي اين شرکت مربوط مي‌شود که در برنامه موجود است

– سلب مسئوليت عمومي

شو هوم هيچ گونه ضوابط، ضمانت، نمايندگي‌ها يا شرايطي را در رابطه با ساير محصولات به غير از موارد مطابق با اين شرايط و ضوابط ايجاد نمي‌کند.
شو هوم هر گونه تلاش براي اطمينان از اينکه محصول دقيقا در وبسايت نشان داده مي‌شود، به کار مي‌گيرد هر چند که اندازه، رنگ و بسته بندي ممکن است با آنچه که در وبسايت نمايش داده شده، متفاوت باشد.
اين شرکت تمام تلاش خود را به کار مي‌گيرد که تا جايي که مقدور است تصوير و رنگ محصولات را دقيق نشان دهد ولي نمي‌تواند دقيق بودن صفحه نمايش سيستم شما را تضمين کند و در صورت مغايرت مسئوليتي به عهده ما نيست.
هم‌چنين ما تضمين نمي‌کنيم که کيفيت محصولات، خدمات و اطلاعات اين شرکت دقيقا مطابق انتطارات شما باشد.
هيچ چيز در اين شرايط و ضوابط محدود نمي‌شود مگر آن که به موجب قانون ممنوع و محدود شده باشد.
با توجه به اين بند و تا حدي که توسط قانون مجاز است:
تمام شرايط، تضمين‌ها، ضمانتنامه‌ها، نمايندگي‌ها يا شرايطي که به طور واضح در اين شرايط بيان نشده‌اند، حذف مي‌شوند.
اين شرکت مسئوليتي در قبال موارد زير نخواهد داشت:

– هر گونه خسارت يا آسيب مگر اين که اين زيان يا آسيب قابل پيش‌بيني باشد و يا در نتيجه ناتواني اين شرکت در حمايت از مصرف کننده رخ داده باشد

– از دست رفتن سود يا فرصت يا آسيب به حسن نيت که ناشي از يا در ارتباط با خدمات وبسايت يا اين ضوابط و شرايط است (از جمله به علت عدم امکان استفاده از خدمات يا عرضه ديرين خدمات خريد)5-10 ريسک‌ها و خطرات استفاده از وبسايت، خدمات و هر يک از محصولات شو هوم ( به همراه خدمات تحويل) به عهده خود شخص است. همه چيز در وبسايت، خدمات و محصولات ، بر اساس “همانطور که هست” و “به صورت موجود” ارائه مي‌شود.
قيمت محصولات و خدمات بدون اطلاع رساني قبلي مي‌تواند تغيير کند و در اين مورد وبسايت مسئوليتي در برابر کاربران نخواهد داشت.
امکان تغيير يا قطع سرويس در هر زماني بدون اطلاع رساني قبلي امکان پذير است و در اين مورد وبسايت مسئوليتي در برابر کاربران نخواهد داشت.
شو هوم اين حق را دارد که فروش محصولات يا خدمات را به هر کس يا منطقه خاص جغرافيايي محدود کند و اين حق را ممکن است براساس ملاحظات موردي انجام دهد و در اين مورد مسئوليتي نخواهد داشت.
اين شرکت تضمين و تاييد نمي‌کند که استفاده شما از خدمات وبسايت بدون وقفه، به موقع، امن و بدون خطا است. و در اين مورد مسئوليتي به عهده شو هوم نيست.
اين شرکت تضمين نمي‌کند که نتايجي که ممکن است از استفاده از وبسايت و خدمات آن به دست بيايد، دقيق و قابل اعتماد خواهد بود. شما نيز مي‌پذيريد که گاهي اوقات اين شرکت مي‌تواند خدمات را براي مدت زمان مشخصي تعويض کند يا سرويس را در هر زمان بدون اطلاع قبلي به شما لغو کند.
ممکن است اطلاعاتي در وبسايت و يا در خدمات وجود داشته باشد که همراه با خطاها و اشتباهاتي باشد و يا اينکه اشکالاتي مرتبط يا توضيحات محصولات و يا در قسمت درخواست‌ها وجود داشته باشد. اين حق براي اين شرکت محفوظ است که اين اشتباهات و اشکالات را برطرف کرده و اين موارد را تغيير داده و بروزرساني کند و حتي ممکن است درخواستي را به جهت وجود اين اشکالات بدون اطلاع قبلي رد کند و از اين جهت مسئوليتي متوجه شو هوم نيست.
اين اطلاعات و به بروزرساني‌ها را هر جا که نياز باشد، مطابق با قانون انجام مي‌دهيم.

محدوديت مسئوليت

مسئوليت کل شو هوم ناشي از يا در ارتباط با خدمات يا اين شرايط و ضوابط است.
شو هوم هيچ گونه مسئوليتي براي هر محتوايي که در وبسايت قرار مي گيرد يا در ارتباط با خدمات است، ندارد، اعم از اينکه توسط کاربران وب سايت، توسط اشخاص ثالث يا توسط هر يک از کساني که خدمات به آن‌ها ارائه شده است، ايجاد يا ارسال شده باشد.
لينک‌هاي ثالث موجود در اين وبسايت ممکن است مستقيما شما را به سايت‌هايي هدايت کند که به شو هوم وابسته نيستند. ما اين سايت‌ها را تضمين نمي‌کنيم و هيچ مسئوليتي در قبال اين سايت‌ها در برابر کاربران نداريم. هم‌چنين مسئول ضرر و خسارتي که به واسطه استفاده از محصولات، خدمات و يا سايت‌هاي ثالت وارد مي‌شود هم نيستيم.

خاتمه قرارداد

اين شرايط تا زماني که قرارداد توسط شما يا توسط شو هوم به پايان برسد به شرح زير اعمال خواهد شد.
اگر شما مي‌خواهيد که به اين شرايط و ضوابط پايان دهيد مي بايست به موارد زير عمل کنيد:
اطلاع دادن به اين شرکت در هر زمان از طريق ثبت درخواست کتبي در قسمت ارتباط با ما که در صفحه اصلي وبسايت موجود است.
بستن حساب‌هاي شما براي تمام خدماتي که شما استفاده مي‌کنيد،
شو هوم ممکن است در هر زمان اين شرايط و ضوابط را با شما خاتمه دهد اگر:
شما هر يک از مقرره‌هاي اين شرايط و ضوابط را نقض کرده‌ايد يا قصد نقض هر يک از مقررات را داريد.
زماني که اين شرکت به موجب قانون ناگزير از اين اقدام است.
شريکي که از طريق او شو هوم خدماتش را به شما ارائه مي‌داد به رابطه‌اش يا اين شرکت خاتمه داده باشد و يا ارائه خدمات خريد را به شما متوقف کرده باشد.
ارائه خدمات به شما بنا به صلاحديد اين شرکت ديگر قابل اعتماد نباشد.
مطابق با قوانين لازم الاجرا شو هوم اين حق را دارد که عضويت شما را در وبسايت متوقف يا لغو کند. اگر شما مقررات لازم الاجرا را نقض کنيد، رفتار شما بر نام يا شهرت اين شرکت تاثير سو بگذارد و يا حقوق افراد ديگر را نقض کنيد، ممکن است به صلاحديد خود، دسترسي شما را به کليه يا هر بخش وبسايت يا خدمات بدون اطلاع شما متوقف کند.
هنگامي که التزام طرفين به اين شرايط و ضوابط به پايان مي‌رسد، تمام حقوق قانوني، تعهدات و مسئوليت‌هايي که شما و شو هوم از آن برخوردار بوده‌ايد، بايد با اين متوقف شود.

نظرات کاربران

اگر در هر زماني بدون درخواست با درخواست ما شما از طريق ايميل، به صورت آنلاين و از هر راه متداول ديگري نظري را ارسال نماييد، اين حق براي ما محفوظ است که بدون ويرايش و اعمال محدوديت آن را در هر رسانه‌اي استفاده کنيم و در برابر اين نظرات ملزم به محفوظ نگه داشتن، جبران خسارت در صورت فاش شدن و پاسخ به همه آن‌ها نيستيم.
ما اين اختيار را داريم که بنا به صلاحديد خود هر محتوايي را که غير قانوني، تهاجمي، همراه با تهديد، مختل کننده حقوق ديگران و در تضاد با اين شرايط و ضوابط باشد، ويرايش و يا حذف کنيم.
شما مي‌پذيريد که نظرات شما غير قانوني، تهاجمي، همراه با تهديد و در تضاد با حقوق ديگران و اين شرايط و ضوابط نباشد. در واقع شما مسئوليت هر ايميلي را که از طرف شما ارسال مي‌شود، به عهده داريد.

جبران خسارت
شما مي‌پذيريد که در برابر شو هوم، کارکنان، نمايندگي‌ها و تامين کنندگان ثالثش در موارد زير جبران خسارت کنيد:
تمام اقدامات، ادعاها، خواسته‌ها، هزينه‌ها، تلفات و خساراتي که نشات گرفته يا ايجاد شده به وسيله يا در ارتباط با هر محتوايي است که از طريق وبسايت پست مي‌کنيد.
هرگونه پيامد مستقيم يا غيرمستقيم از دسترسي، استفاده يا انجام معاملات در وبسايت

نقض هر يک از موارد اين شرايط و ضوابط

حل و فصل اختلافات

در صورتي که مناقشات ناشي از شرايط و ضوابط يا مربوط به اين شرايط باشد، هر يک از طرفين با رعايت موارد زير مي‌تواند اقدام به رسيدگي قضايي به اختلافات نمايد. (به جز مواردي که بايد امدادرساني فوري صورت بگيرد)
توجه کنيد که: طرفي که ادعا مي‌کند اختلافي در ارتباط با اين شرايط مطرح شده است، بايد يک نوشته کتبي به طرف ديگر ارسال کند تا جزئيات ماهيت اختلاف، نتيجه مورد نظر و اقدام مورد نياز براي حل اختلاف را مشخص کند.
طرف مقابل بايد: ظرف مدت ده روز کاري از دريافت اظهارنامه براي حل و فصل اختلافات از طريق مذاکره و يا به روش‌هاي ديگري که با آن‌ها موافقت مي‌کنند، اقدام کنند.
اگر به هر دليلي ظرف مدت ده روز کاري از تاريخ دريافت اظهارنامه اختلافات حل و فصل نشد، دو طرف اختلاف بايد يا بر انتخاب داور از طرف خودشان توافق کنند و يا درخواست کنند که يک داور مناسب براي آن‌ها تعيين شود.
طرفين به طور برابر در برابر هزينه‌هاي داوري مسئول هستند.
مکان حل و فصل اختلافات به وسيله داور نيز بايد مشخص شود.

محرمانگي

تمامي ارتباطات مربوط به مذاکرات که از اختلافات نشات مي‌گيرند يا مرتبط به آن‌ها هستند، محرمانه مي‌باشند و تا حدي که ممکن است اين مذاکرات بايد بدون غرض ورزي صورت بگيرد.
چنانچه بيست از آغاز داوري براي حل و فصل اختلافات به وجود آمده سپري شود ولي هم‌چنان اختلاف باقي باشد، در اين صورت هر يک از طرفين مي‌تواند اتمام داوري را خواستار شود و داور نيز ملزم به پذيرش اين مسئله مي‌باشد.

صلاحيت محلي

خدمات اين وبسايت قابل ارائه به افرادي است که در ايران زندگي مي‌کنند و لذا در صورت بروز هر گونه اختلاف در ارتباط با اين وبسايت دادگاه‌هاي قلمرو اين کشور صالح به رسيدگي هستند.

قانون حاکم

شرايط و ضوابط پيش‌رو مطابق با قوانين ايران تنظيم شده‌اند. هر گونه اختلاف يا ادعايي که مرتبط با اين شرايط و ضوابط باشد، بايد بر اساس اين قانون تفسير شود و حقوق طرفين و جانشينان آن‌ها نيز بايد حل و فصل شود.
هر دو طرف تاييد مي‌کنند که مفاد اين شرايط و ضوابط منصفانه و منطقي است و اعلام مي‌کنند که اين شرايط و ضوابط خلاف سياست‌هاي عمومي و به صورت نابرابر تنظيم نشده است.
اگر بخشي از اين شرايط و ضوابط براساس حکم دادگاه صلاحيت‌دار غير قابل اجرا تشخيص داده شود، در اين صورت تنها همين بخش از ضوابط و شرايط جدا شده و باقي مفاد لازم الاجرا باقي مي‌ماند.

شما با ادامه استفاده از وبسايت و خدمات آن نشان مي‌دهيد که شرايط و ضوابط را پذيرفته‌ايد. هم‌چنين شما با کليک کردن بر روي کادر قبول يا پذيرش شرايط و ضوابط که توسط اين شرکت در اين بخش قرار داده مي‌شود موافقت خود را اعلام مي‌نماييد.

فهرست