کافه لوژ

طراحی کافه در کره جنوبی با تم گیاهان سبز به نام کافه لوژ

EROM ، شرکتی است که در حال بررسی مواد غذایی پخته نشده و محصولات مختلف بر اساس مواد اولیه است و آزمایش هایی را انجام داده و از زوایای مختلف پیشنهاداتی را ارائه می دهد تا افراد بتوانند تغذیه سالمی داشته باشند. کافه لوژ ( Café Loge ) یک کافه  است که به عنوان بخشی از چنین پیشنهادی به تازگی راه اندازی شده است. هسته اصلی این پروژه فروش محتویات طبیعی متفاوت و خود مواد غذایی و نوشیدنی های مختلف و ترویج شرکت های سازگار با طبیعت است.

مطالب پیشنهادی : طراحی کافه تریا موزه گیاهشناسی توسط استودیو معماری arche708

کافه لوژ1

کافه لوژ

کافه لوژ در طبقه اول یک ساختمان اداری معمولی در یک منطقه تجاری در شرق پنگیو در کشور کره جنوبی قرار دارد. قسمت فوقانی با دیوار پرده ای پوشیده شده و قسمت پایینی آن با یک سنگ سنگی تیره و شیشه شفاف پوشانده شده است. کافه لوژ باید از این خیابان تجاری موجود خارج می شد. مرز فضای نامتعارف در مرکز شهر کسل کننده ساخته شده است ، با استفاده از قوس هایی که می توانند واژگان رسمی بر اساس کاشی های معرق سفید با خاصیت محکم به جای مواد شفاف مانند شیشه داشته باشند و از طریق قوس شیشه ای فضای داخلی رنگ سبز مایل به آبی را ایجاد کنند.

کافه لوژ2

فضای سرپوشیده به گونه ای طراحی شده است که می تواند احساساتی را به وجود آورد که گویی یکی در یک جنگل کوچک قرار دارید. جعبه های گیاهی به اشکال مختلف در همه جای کافه نصب شده اند.  سقف به شکل قوس معکوس طراحی شده بود که باعث ایجاد فضای بیشتر در کافه شده و لوله های مجاری بر روی سقف را از نظر پنهان می کند ، در حالی که کف آن با استفاده از چوب  بر احساس بودن در جنگل می افزاید.

کافه لوژ3
یک جعبه گیاهی مستطیل بلند در محل ورودی کافه ، باغ کوچکی را ایجاد کرده است. جداول گیاهان بزرگ و کوچک باعث می شود تا کاربران بتوانند طبیعت را به طور مستقیم در مرکز شهر احساس کرده و صندلی های گیاهی به شکل منحنی سبز ساخته شده و در هر دو طرف قرار داده شده اند تا بتوانند آن ها را ببینند. انگار که از یک پیک نیک در یک جنگل لذت می برند.

کافه لوژ4

گیاهان موجود در کافه

جدول یکپارچه با طاق های بیرونی در یک سطح دیوار به عنوان صندلی های متمایز برنامه ریزی شده است که در آن بازدید کنندگان می توانند گیاهان کاشته شده در بیرون و خیابان را با هم مشاهده کنند ، زیرا حفظ حریم خصوصی به دلیل عمق قوس ها و در پشت آن ، یعنی صندلی های عمومی ساخته شده با قرار دادن جداول دو نفره در کنار هم شکل گرفته است .

کافه لوژ5
برای دیوار سمت راست ورودی کافه ، یک دیوار نمایشگر برنامه ریزی شده است که می تواند مواد غذایی پخته نشده EROM را تبلیغ کند. جعبه های گیاهی در پایین دیوار نمایشگر قرار داشته و تأکید بر احساس مواد اولیه ساخته شده در طبیعت و هماهنگی با تصویر جنگلی از کل فضا را ایجاد می کند.

مطالب پیشنهادی : بازسازی کافه رستوران دیدنی در ایتالیا با استفاده از چوب و سنگ

کافه لوژ6

قرار بود این ایستگاه با کافه هماهنگ شود و آن را با مواد رنگی ارگانیک و رنگی سبز طراحی کند. برای زیر آشپزخانه واقع در قسمت پشتی ، با استفاده از پرده سبز رنگ در ورودی قوس روی دیواره سفید ، واژگان طراحی مورد استفاده در خارج با ظاهری یکپارچه ترسیم شده است.

SEONGNAM-SI ، کره جنوبی
معماران: Kode Architects ، Cornerz
مساحت: 100.0 متر مربع
سال: 2018
عکس ها: شین کیونگ ساب

منبع : archdaily

پلان کافه لوژ
کافه لوژ15
کافه لوژ14
کافه لوژ13
کافه لوژ12
کافه لوژ11
کافه لوژ10
کافه لوژ9
کافه لوژ8
کافه لوژ7
کافه لوژ6
کافه لوژ5
کافه لوژ4
کافه لوژ3
کافه لوژ2
کافه لوژ1
کافه لوژ
پلان کافه لوژ
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

فضاهای عمومیمعماری

مطالب مرتبط

نما مجتمع تجاری لیدتا-

طراحی و ساخت مجتمع تجاری لیدتا در آدیس آبابا ، اتیوپی

نمای هنری ساختمان پارکینگ3

نمای هنری ساختمان پارکینگ جدید بیمارستان اسکنازی (eskenazi hospital)

طراحی ساختمان اداری-تجاری هور ، دفتر معماری فضای خاص

ایسی برگر طراحی توسط استودیوی آدمون

طراحی و ساخت رستوران اسی برگر (Esi burger) در خیابان سهروردی

پروژه بوم گردی جزیره هرمز_1

طراحی اقامتگاه زیبا و شگفت انگیز ماجرا در جزیره هرمز ( پروژه بوم گردی )

باغ اوتیسم

طراحی باغ اوتیسم در خمینی شهر اصفهان توسط گروه معماری حجم سبز

مسجدامیرالمومنین طراحی توسطاستودیوی CAAT

طراحی و ساخت مسجد امیرالمومنین توسط استودیوی CAAT در تهران

بازسازی کلینیک دندانپزشکی9

بازسازی کلینیک دندانپزشکی

ساختمان تحقیق و توسعه بین المللی4

طراحی ساختمان تحقیق و توسعه فناوری بین المللی در ترکیه

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x