شومینه بتنی-7

طراحی های زیبا و برجسته شومینه های بتنی در اتاق نشیمن

اگر یک چیز در اتاق نشیمن وجود داشته باشد که توجه ما را جلب کند ، می تواند مبلمان یا شومینه باشد. برای خانه هایی که شومینه دارند ، این می تواند یک ویژگی خیره کننده ای باشد و به مرکز یا کانون اصلی فضا تبدیل شود. بیشتر اوقات ، شومینه و مبلمان در یک منطقه قرار گرفته اند که باعث شده هر دو مکانی برجسته در اتاق نشیمن باشند. شومینه را می توان از مواد مختلفی تهیه كرد یکیش بتن است. در این مظلب ، ما قصد داریم طرح های مختلف شومینه های بتنی را به شما نشان دهیم.

طرح شومینه بتنی

استفاده از بتن برای شومینه ممکن است به دلیل ظاهر صنعتی و ناتمام آن برای بعضی از افراد جذاب به نظر نرسد. اما وقتی طراحی آن به درستی انجام شود بسیار زیبا به نظر می رسد. عده ای در شومینه ها ، برخی ترک ها را برای جذابیت بصری به عمد ایجاد کرده اند. برخی دیگر می توانند با استفاده از فرم هایی که یک تخته سنگ منحصر به فرد در شومینه ایجاد می کند ، بتن را ریخته گری کنند.

اما طراحی شومینه نیز بسته به نوع فضای شما و محل قرارگیری آن ها متفاوت خواهد بود. همچنین به سبکی که برای شومینه خود می خواهید بستگی خواهد داشت. آنچه در استفاده از بتن مفید است این است که می توانید طراحی  خود را انتخاب کنید . اگر هنوز هم در استفاده از بتن برای شومینه خود شک دارید ، در اینجا لیستی از اتاق های نشیمن با شومینه های بتونی وجود دارد.

اتاقهای نشیمن شومینه بتونی

شومینه بتنی

این اتاق نشیمن معاصر دارای مبلمان بسیار زیبا در تضاد با سیاه و سفید است. با پنجره ها و درهای شیشه ای و برخی از دکوراسیون های زیبا احاطه شده است. دارای شومینه ای بتونی است که با کفپوش چوبی مطابقت دارد.

شومینه بتنی-2

این شومینه تقریباً 150 سانتی متر عرض دارد و در آن از پانل های بتونی استفاده شده است که در محل آن ریخته گشته است. این طرح  زرق و برق دارد و زیباست.

شومینه بتنی-3

یک طراحی بسیار زیبا و ساده به همراه شومینه بتنی

شومینه بتنی-4

 این یک اتاق نشیمن خیره کننده است. طراحی شومینه نیز جالب است زیرا در قسمت نزدیک به سقف شیب دارد. چنین شومینه ای قطعا زیباست.

ایده های شومینه بتنی

شومینه بتنی-5

 این خانه جدید برای خانواده ای جوان ساخته شده است که مایل به ماندن در برابر “مدرنیسم” بودند بدون اینکه نیاز خانواده را به خطر اندازد. این طرح دارای یک طبقه باز است و می توانیم ببینیم که در اطراف آن پنجره های شیشه ای وجود دارد که باعث ایجاد نور طبیعی در آن می شود. طراحی شومینه نیز زیبا است و آن را با سنگ های آجری ترکیب می کند.

شومینه بتنی-6

این شومینه بتونی جلوه ای دلپذیر دارد و بسیار خلاقانه و هنری به نظر می رسد. آیا شما با من موافق هستید؟ شکاف ها بسیار جذاب هستند و این نشان می دهد که حتی اگر کامل نباشد ، جالب به نظر می رسد.

شومینه بتنی-7

شومینه در این اتاق نشیمن معاصر در یک تخته فریم قرار دارد.

شومینه بتنی-8

این یک خانه ی ییلاقی بود که بازسازی شده و به یک خانه معاصر تبدیل شد. در اینجا اتاق نشیمن فضای بازسازی شده با یک شومینه بتونی و نمای منظره از شهر مشاهده می شود.

شومینه بتنی-9

یک شومینه بتونی در این اتاق نشیمن معاصر با یک قفسه نازک که دارای دو اثر هنری است و برخی از وسایل شومینه نیز در آن ذخیره شده است . این فضا همچنین با یک چراغ  درست بالای اتاق نشیمن تزیین شده است.

منبع : homedesignlover

شومینه بتنی
شومینه بتنی-2
شومینه بتنی-3
شومینه بتنی-4
شومینه بتنی-5
شومینه بتنی-6
شومینه بتنی-7
شومینه بتنی-8
شومینه بتنی-9
شومینه بتنی-10
شومینه بتنی
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

#برچسب

پذیراییسبک های معماریطراحی داخلیمتریالمطالب آموزشی

مطالب مرتبط

صندلی قرمز-7

ایده های استفاده از صندلی های قرمز برای اتاق نشیمن شما

پیش ساخته چوب-3

چگونه پیش ساخته های چوبی می توانند کیفیت و سرعت ساخت را افزایش دهند؟

فرش مناسب زیر تخت خود_1

چگونه فرش مناسب زیر تخت خود را انتخاب کنیم

چند نمونه از اتاق خواب های شرکت مبلمان فرانسوی روشه بابویز

چند نمونه از اتاق خواب های شرکت مبلمان فرانسوی روشه بابویز

چرا تعمیر و نگهداری ساختمان مهم است؟

چرا تعمیر و نگهداری ساختمان مهم است؟

اتاق خواب مدرن 12

نمونه هایی از اتاق خواب های به سبک انتقالی که به زیبایی طراحی شده است.

لوسترهایی حلقه-LED توسط LUUM-4

لوسترهایی با حلقه های عایق با نور LED توسط LUUM

زرد + آبی

زیبا شناسی : ترکیب رنگ های مختلف با رنگ زرد در بخش های مختلف خانه

6-kent

ایده هایی برای طراحی آشپزخانه در پالت رنگ سیاه و سفید و چوبی

فهرست
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx