9-just

طراحی سرویس بهداشتی کاشی کاری شده به سبک مدرن در آپارتمان ها

در این لیست ، سرویس بهداشتی های کاشی کاری شده مدرن و جذابی وجود دارد که مطمئناً به آن ها حسادت خواهید کرد .از آنجا که بیشتر مردم در شهر تحصیل و کار می کنند ، زندگی در آپارتمان های کوچک یک اصل ناگریز به شمار می رود و مطمئناً به اندازه خانه های معمولی جادار نیستند ، اما می توانند مانند آن ها کاربردی باشند. در واقع می تواند شامل همه چیزهایی باشد که فرد برای یک خانه نیاز دارد.

این خانه ها دارای اتاق خواب ، اتاق نشیمن ، آشپزخانه ، اتاق ناهار خوری و حمام است.  فضاهای به خوبی برنامه ریزی شده اند .امروز لیستی از سرویس های بهداشتی را به شما نشان می دهیم که به شما ایده های طراحی جالبی می دهد.

برخی از آپارتمان ها جادار هستند به خصوص هنگامی که مالک دو واحد را خریداری می کند و آنها را در کنار هم قرار می دهد. از این رو ، ما نمی توانیم نتیجه بگیریم که همه آپارتمان ها کوچک هستند. به همین دلیل است که در بعضی از این خانه ها ، حمام هایی وجود دارند که بزرگ و تکمیل هستند.

مطالب پیشنهادی : راهنمای فنگ شویی مناسب حمام و سرویس بهداشتی در قسمت های مختلف خانه

یکی از متداول ترین مواد مورد استفاده برای حمام ، کاشی های سرامیکی است. از این رو ، ما به دنبال ایده های طراحی حمام که در آن ها از کاشی ها استفاده شده است ، بودیم و لیست زیر را جمع آوری کردیم. آنچه در حمام های زیر متفاوت است رنگ ها و اندازه کاشی ها است که تأثیر بسزایی در کل نمای فضا دارد. به پایین بروید و از سرویس بهداشتی های زیر الهام بگیرید!

طراحی سرویس بهداشتی کاشی کاری شده

1-grand

این سرویس بهداشتی فقط از کاشی های به رنگ قرمز استفاده کرده است. با استفاده از این نوع کاشی ها ، یک حس کلاسیک به فضا اضافه شده است. بهتر است که فضای حمام و روشویی را تقسیم کنید.

2-landmark

علی رغم استفاده از کاشی های سیاه ، به دلیل وجود نور چراغ ، این سرویس بهداشتی تاریک به نظر نمی رسد. حتی آینه باعث افزایش روشنایی بیشتر این مکان شده است. در اینجا می توانید ببینید که از تجهیزات مدرن حمام استفاده می شود.

3-mata

برای یک حمام کوچک با کاشی های دیواری سفید ، بهتر است آینه ها و شیشه هایی را اضافه کنید تا جادار به نظر برسد. در اینجا یک تقسیم شیشه ای برای دوش و رو شویی وجود دارد. اندازه های مختلف آینه نیز در اینجا مشاهده می شود.

4-cplus

دیوارهای سفید ساده نیز می تواند انتخاب خوبی باشد. کاشی های کف تیره تر را به آن اضافه کنید زیرا این یک کنتراست خوب برای منطقه است.نتیجه ی این کار  چنین حمام زیبا و دلپذیری است.

مطالب پیشنهادی : استفاده از چوب های اصلاح شده و بازیافتی در طراحی سرویس بهداشتی

5-anne

استفاده از رنگ های مختلف

کاشی های خاکستری بزرگ برای این سرویس بهداشتی استفاده شده است. کنتراست رنگ ها را در اینجا و گل هایی که به این مکان اضافه شده است ، می بینید.

-capsule.jpg

این حمام فقط از کاشی های مخصوص دیوارها و کف استفاده نکرده است ، بلکه آن را با چوب و شیشه ترکیب و زیبایی آن را دو برابر کرده است.  پنجره به کاربر اجازه می دهد تا در هنگام غرق شدن در وان ، منظره ای از صحنه زیبا را در فضای بیرون از خانه مشاهده کند!

7-cbc

این سرویس بهداشتی دارای کاشی های خاکستری و یک وان حمام مسی رنگ است .اضافه کردن آینه ها و شیشه ها باعث می شود نور در حمام باعث نور پردازی فوق العاده شده است.

8-bryant

کاشی های خاکستری براق دیوارهای این حمام کوچک و زیبا را پوشانده است. حتی می توانید از اینجا اتاق خواب راببینید. چراغ آویز های تزئینی زیبایی در این سرویس بهداشتی مدرن وجود دارد.

9-just

کاشی کاری به رنگ  قرمز به دلیل رنگ خاص زیبایی خاصی به این حمام بخشیده و حس یک چشمه ی آبگرم را القا می کند. توجه داشته باشید که در یک طرف دیوار از کاشی های تزئینی با بافت استفاده شده است.

10-pearl

استفاده از شیشه در سرویس بهداشتی

استفاده از شیشه در جداسازی فضاهای یک حمام کوچک آپارتمانی یک ایده معقول است ، زیرا لوکس به نظر می رسد و باعث جذاب تر شدن فضا می شود. این یکی یک پالت رنگ خاکستری هم دارد.

11-greene

این آپارتمان یک حمام بزرگ دارد. در مرکز این سرویس بهداشتی دوش است که با شیشه و کاشی محصور شده است. در اینجا می توانید انواع کاشی های مورد استفاده در مناطق مختلف را مشاهده کنید.

12-costa

کاشی سفیدو سنگ مرمر سیاه این حمام را از مکانی خیره کننده تبدیل کرده است. به منظور ایجاد یک ظاهر مدرن و کلاسیک ، هر قسمت از این سرویس بهداشتی به طرز ماهرانه ای طراحی و ساخته شده است.

13-pent

یکی دیگر از حمام های بزرگ با وان که در گوشه ای از آن قرار گرفته است. در این سرویس بهداشتی حتی یک نیمکت هم قرار گرفته و به نظر من کاربران می توانند زمان زیادی را در این حمام بگذرانند. می بینید که این آپارتمان از بیرون نمای زیبایی دارد.

14-tomas

یک تضاد رنگی عالی ! همه چیز اینجا سیاه و سفید است. کاشی کاری قسمت دوش به رنگ سیاه و کمد ها به رنگ سفید طراحی شده است. حتی وسایل هم به رنگ سیاه  هستند که فوق العاده است.

15-jrp

این حمام مدرن به دلیل بافت و رنگ کاشی های دیواری جذابیت خاصی دارد. برای جدا کردن فضاها یک بار دیگر از شیشه استفاده شده است.

16-clipsal

قسمت رو شویی چوبی در این حمام با سینک سیاه و وان حمام و همچنین کاشی های تیره کف که با سقف و دیوارها تضاد دارد بسیار جذاب است. آینه هایی نیز در این سرویس بهداشتی نصب شده اند.

17-martins.jpg

آینه بزرگ

یک آینه بزرگ نمایانگر تزئینات دیواری است که زیبایی خاصی به این حمام بخشیده است. رنگ سفید همه جای این سرویس بهداشتی را فرا گرفته است. در حالی که کاشی های روی دیوار دارای بافتی مانند سنگ مرمر است.

18-toronto

حمام کوچک که همه چیز در آن به خصوص دیوارها و کف بسیار جذاب به نظر می رسد. قفسه های چوبی روی دیوار نصب شده اند که با دیوارها تراز هستند.

با توجه به طرح های بالا ، شما هم می توانید یک حمام زیبا در آپارتمان خود داشته باشید. و همچنین از طراحی سرویس های بهداشتی که در بالا دیده اید ،یرای دکوراسیون و طراحی حمام خود الهام بگیرید. شما به چیزهای زیادی در داخل سرویس بهداشتی احتیاج ندارید ، چون وقتی ساده باشد خیلی بهتر به نظر می رسد.

آنچه بیشتر از همه مهم است این است که فضا باید برای صاحبان قابل استفاده و کابردی باشد. حمام های فوق با کاشی های سرامیکی مرتب و زیبا به نظر می رسد. نکته جالب در مورد کاشی این است که آن ها فقط زیبا نیستند بلکه در تزئینات و افزودن جذابیت به حمام شما نیز بسیار مثمرثمر هستند. شما میتوانید در مورد نوع رنگ مورد استفاده خلاقیت داشته باشید.

منبع : Homedesignlover

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

رنگسبک های معماریسرویس بهداشتیطراحی داخلیمتریالمطالب آموزشی

مطالب مرتبط

5 گیاه کوچک

معرفی گیاهان خانگی که می توانید در گلدان های کوچک پرورش دهید.

11-marble

انتخاب بهترین مواد برای ساخت میزکار (پیشخوان) آشپزخانه (قسمت دوم )

استفاده از فضای سبز در آشپزخانه-3

راه های خلاقانه برای اضافه کردن فضای سبز به آشپزخانه های مدرن

8 گیاه گرمسیری برای رشد در محیط داخلی

گیاهان خانگی : معرفی گیاهان آپارتمانی گرمسیری برای رشد در محیط داخلی

8 ایده دیوار استفاده از گل و گیاه3

ایده هایی برای اضافه کردن گیاهان به خانه به عنوان دیوار زنده

تزئین با آینه-8

روش های تزئین و دکوراسیون بخش های مختلف خانه با آینه ها ی زیبا

دکوراسیون اتاق خواب

نکاتی مفید برای طراحی اتاق خواب در طرح ها و سلیقه های مختلف

بازسازی خانه مهسا و حجت

بازسازی خانه مهسا و حجت با هزینه بسیار کم

آینده بتن-2

آینده بتن در معماری چگونه خواهد بود ؟

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x