2-Bellevue-Avenue

طراحی سرویس بهداشتی های کوچک به سبک مدرن و طرح های مختلف

مدتی است که در مورد زندگی در خانه های آپارتمانی صحبت می کنیم و فکر می کنم این لیست می تواند یک ایده عالی برای طراحی سرویس بهداشتی برای این گونه خانه ها باشد. توالت و حمام های موجود در این لیست همه فضاهای استاندارد هستند اما برای زندگی مدرن ، آرزو می کنید فضای بزرگتری داشته باشید.

اگرچه حمام هایی که از آنها استفاده خواهیم کرد کوچک هستند ، اما این سرویس بهداشتی و حمام ها کاملاً کاربردی بوده و به زیبایی طراحی شده اند.

بنابراین ، امروز ما چند عکس از حمام های کوچک را به شما نشان می دهیم که شما را ترغیب می کند که به دنبال سبک مینیمالیسم ، مخصوصاً در حمام ها بروید. مطمئناً همه این فضاها به گونه ای هستند که بتوانید در مواقعی که تصمیم به تغییر مجدد دکوراسیون بگیرید ، این کار را به سادگی انجام دهید.

مطالب پیشنهادی : طراحی سرویس بهداشتی کاشی کاری شده به سبک مدرن در آپارتمان ها

1-West-Hollywood

طراحی سرویس بهداشتی های کوچک

از آنجا که خانه های آپارتمانی معمولاً دارای فضاهای محدودی هستند ، معمولا فضای حمام آنها کمی  کوچک ساخته می شود. با دیدن این حمام متوجه می شوید که از حد معمول بزرگتر است زیرا حتی یک وان در آن وجود دارد. سبک مینیمالیستی شسته و رفته و کلاسیک است.

2-Bellevue-Avenue

این خانه یک حمام طولانی دارد و انتخاب رنگ خنثی ، مناسب بوده است. آنچه که من در مورد این حمام بیشتر جلب توجه می کند ،کشو های به رنگ شکلاتی است.

3-Beacon-St

این خانه هم دارای یک حمام بزرگ است که شامل یک وان می باشد  که به عنوان یک منطقه دوش استفاده ی دو چندان دارد. کاشی های موزاییکی را نیز در زیر آینه بزرگ می بیننیم وش عالی برای افزودن رنگ به این فضای بدون رنگ است.

4-Pelican-Bays

سبک های طراحی در سرویس بهداشتی

رنگ قهوه ای در سرویس مورد استفاده قرار گرفته و اضافه کردن رنگ آبی  به زمین دیوار ،صحنه ی زیبایی ایجاد کرده است. کمد به اندازه  کافی برای این حمام نصب شده است.

5-Compact-San

یک منطقه دوش کوچک در این حمام مشاهده می شود و متوجه رنگ نازک دیوارها می شوید که جذاب است. طرح های حمام براق مانند این برای بسیاری از خانه ها معمول است .  طراحان اطمینان می دهند که حتی اگر فضای شما کوچک باشد ، بسیار زیبا به نظر می رسد.

6-Industrial-Condo

در این لیست چند مکان وجود دارد که هزینه ی ساخت آن زیاد است . مثلا با دیدن این حمام ، می دانید که کوچک است اما قطعاً ارزان نیست! کاشی کاری جذاب و جالب است – مطمئناً ظاهر صنعتی آن چشم بسیاری از افراد را به خود جلب می کند.

7-Waterfront-Condo

وسایل موجود در این حمام و رنگ کاشی های به کار رفته در دیوارها ساده است. از آنجا که این یک حمام کوچک است ، هیچ وان به آن اضافه نشده است. من عاشق آینه مدور متحرک هستم که  در کنار آینه بزرگتر قرار گرفته است.

8-Unit-3

من شخصاً طرفدار درها نیستم كه مستقیماً در كنار آینه قرار گرفته است ، اما از آنجا كه این فضای كوچكتر از بعضی از توالت و حمام ها است ، می توانم محل درب را بفهمم. یک در و دیوار شیشه ای حمام را با سینک ظرف و توالت جدا می کند. به نورپردازی مورد استفاده در بالای سینک توجه کنید که به سبک صنعتی طراحی شده است ، و به نظر من با رنگ و ظاهر کمد های زیر سینک مطابقت دارد.

9-Street-Con

رنگ دیوار در سرویس بهداشتی

این دستشویی و حمام به نظر می رسد که از یک مجله بیرون آمده است و من آن را دوست دارم. رنگ دیوارها که با کاشی ها مطابقت دارد ، شایان ستایش به نظر می رسد. کمد دو وجهی خیره کننده است و آینه ها و شمع های کنار آن حس دراماتیک به این مکان بخشیده است.

مطالب پیشنهادی : طراحی حمام های با شکوه با قفسه های چوبی

10-Chaz-Yorkville

در این سرویس بهداشتی با استفاده از یک آینه بزرگ مستطیل شکل که باعث ایجاد توهم یک توالت و حمام بزرگ است ، فضای بصری را بزرگتر کرده اند. سبک معاصر برای وسایل و تزئینات استفاده شده است.

11-Mt-Pleasant

ببینید هنگام استفاده از یک آینه بزرگ چه اتفاقی می افتد. این فضا ها را از آنچه هستند ، بزرگتر هستند نشان می دهد و یک روش هوشمندانه برای بزرگ کردن فضاها است. رنگ کابینت با رنگ دیوار و کاشی های کف تضاد دارد. الگوی هندسی پرده دوش ساده اما بسیار جذاب است.

12-Chic-Condominium

طرح های زیبا

این حمام از این ظاهر سنتی برخوردار است . شما در این حمام به چیز دیگری نیاز ندارید! تمام موارد ضروری در این جا وجود دارد و طراحی مورد استفاده در این سرویس بهداشتی ، زیبا و ظریف  و قطعاً کاربردی است.

13-Unique-Home

در این سرویس بهداشتی در تمامی دیوارها از یک طرح استفاده شده است. من احساس می کنم دیوار سفیدی که مبلمان و وسایل آن به آن وصل شده است ، بیش از حد ساده است یا فاقد چیزی است ، در کل ، این سرویس بهداشتی و حمام کاربردی و مرتب است.

14-Crabapple-Dr

ترکیب رنگی

ترکیب رنگی این توالت و حمام کلاسیک است . سفید و خاکستری با طیف چوبی ، جلوه ای مدرن تر دارد و زیبایی به آن بخشیده است. انتخاب لامپ روشنایی نیز بسیار زیبا است .

15-Boca-Condo

چه حسی نسبت به لبه های صاف دارید؟ اگر در واقع آنها را دوست دارید ، این حمام دارای این گونه حاشیه ها است. مربع و مستطیل در بیشتر قسمتهای این حمام دیده می شود و مدرن و درجه یک به نظر می رسد.

16-204-206

کاشی های به کار رفته در این حمام جالب توجه است. رنگ های ساده باعث شده است وسایل سفید از کاشی ها جدا دیده شوند و فضای آن را خیره کننده کنند. این حمام به سبک مینیمالیستی است.

17-Mississauga-Condo

نگاه کنید که کاسه توالت چقدر براق است و در کنار یک آینه معاصر و یک پیشخوان زیبا برای نیازهای حمام شما قرار گرفته است. دیوارهای با رنگ روشن و  گرانیتی این فضا را براق و زیبا می کند.

19-Larissa-Hicks

حمام دیگری در این لیست که دارای یک پرده برای مخفی کردن فضای حمام فضای است. فضای توالت با سینک ، کاسه توالت و آینه ساده است اما زیبا کار شده است.

20-2271-Home

زاویه این عکس نشانگر اندازه کل توالت و حمام است. شما می بینید همه چیزها در داخل فضا هستند و در عین حال ایده ای دارند که می توانید رنگ یا تزئین بیشتری به مکان اضافه کنید. این توالت و حمام مینیمالیستی اما در عین حال درجه یک است.

اگر شما همیشه می خواستید ظاهر حمام کوچک خود را تغییر دهید ، مطمئناً این لیست کمک شایانی خواهد کرد. طرح ها به یک نکته کلی اشاره دارند . طراحان آنچه را که لازم است اضافه کردند و اطمینان دارند که هر آنچه شما نیاز دارید در داخل این سرویس بهداشتی ها وجود دارد.

منبع : homedesignlover

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

رنگسبک های معماریسرویس بهداشتیطراحی داخلیمتریال

مطالب مرتبط

اصول و استاندارد های طراحی خانه

استاندارد های اساسی و ضروری برای طراحی خانه های قابل دسترس

اتاق نشیمن خاکستری-12

استفاده از تم رنگ خاکستری در مبلمان و اکسسوری های اتاق نشیمن

مدرن اتاق خواب-4

آشنایی با سبک مدرن در اتاق خواب ها

کمد شگفت انگیز 6

15 کمددیواری شگفت انگیز برای اتاق خواب یا اتاق مخصوص لباس(کلوزت)

بهتر بخوابیم-2

چگونه بهتر بخوابیم ؟ راههای ساده برای داشتن یک خواب شبانه خوب ( بخش اول )

شومینه مسی-12

ایده های استفاده از شومینه مسی برای افزودن جذابیت به اتاق نشیمن

چند نمونه از اتاق خواب های شرکت مبلمان فرانسوی روشه بابویز

چند نمونه از اتاق خواب های شرکت مبلمان فرانسوی روشه بابویز

7-Monaco Model

نمونه هایی از اتاق خواب های زیبا و خیره کننده به رنگ سیاه ، سفید و بنفش

فنگ شویی میز غذا خوری_1

روش ها مناسب فنگ شویی برای انتخاب میز ناهار خوری

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x