شرکت پاورهاوس- دفتر الوار شناور- راتردام-1

طراحی دفتر مرکز جهانی (GCA) توسط شرکت پاورهاوس در راتردام

شرکت پاورهاوس طراحی جدیدی را برای Floating Office Rotterdam(دفتر شناور روتردام)، دفتر مرکز جهانی  (GCA) توسعه داده است. طبق اعلام این تیم ، ساخت و ساز از بهار آغاز می شود و این پروژه تمام چوب و کاملا منطبق بر استانداردهای محیط زیست خواهد بود. GCA برای مدت 5 تا 10 سال در Rijnhaven در روتردام مستقر خواهد بود.

شرکت پاورهاوس- دفتر الوار شناور- راتردام-2

پیش بینی می شود که این بنا توسط دبیرکل بان کی مون و شهردار روتردام ابوطالب در اجلاس بین المللی در پاییز سال 2020 افتتاح شود. شرکت پاورهاوس توضیح می دهد که GCA برای تشویق انجام اقداماتی به منظور مدیریت اثرات تغییرات آب و هوا از طریق فناوری ، برنامه ریزی و سرمایه گذاری ایجاد خواهد شد. این کمیسیون توسط بان کی مون ، رئیس پیشین سازمان ملل ، بنیانگذار مایکروسافت بیل گیتس و مدیر عامل صندوق بین المللی پول ، کریستالینا جورجیووا هدایت می شود.

شرکت پاورهاوس- دفتر الوار شناور- راتردام

پروفسور دکتر پاتریک ورکوویجن ، مدیرعامل دفتر مرکز جهانی (GCA) می گوید: “با توجه به تغییرات آب و هوایی جهان و افزایش سطح دریاها ، چالش های جدیدی را برای معماران ایجاد شده است. قرار دادن ویژگی های انعطاف پذیر در یک طرح ، نه تنها مفهوم اقتصادی را ایجاد می کند بلکه می تواند به ما در کاهش تغییرات آب و هوا کمک کند. من خوشحال هستم که GCA در ساختمانی مستقر می شود که نمایانگر طراحی پیشگامانه مقاومت در برابر تغییرات آب و هوا است و امیدوارم این امر دیگران را ترغیب کند تا زیرساخت های خود را بهینه کنند. “

شرکت پاورهاوس مسئولیت کلی پروژه را بر عهده دارد ، از طرح تا ساخت و ساز. DVP به عنوان مدیر پروژه شرکت RED و توسعه دهنده اصلی است. این ساخت و ساز توسط Bartels & Vedder در ترکیب با Solid Timber طراحی شده است. DWA مشاور نصب ، ایمنی در برابر آتش و فیزیك ساختمان است. FOR ساختمان با ترکیبی از طراحان Valleibouw و Osnabrugge ساخته خواهد شد.

شرکت پاورهاوس- دفتر الوار شناور- راتردام-3

نان دو رو ، بنیانگذار و معمار شرکت پاورهاوس اضافه کرد :”طراحی یک ساختمان اداری پایدار و شناور یک طراحی بسیار چالش برانگیز بود و ما به روشی یکپارچه به آن نزدیک شدیم. با استفاده از آب رودخانه برای خنک کردن ساختمان و با استفاده از سقف مطب به عنوان منبع انرژی بزرگ ، ساختمان واقعاً سبز است. ساختار ساختمان با چوب طراحی شده است ، به راحتی می توان آن را تخریب و استفاده مجدد کرد. . ” –

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

اخباراخبار خارجی

مطالب مرتبط

فراخوان رویداد میزان معماری

فراخوان رویداد میزان معماری

معماری آپارتمان شماره ۱۲ ، استودیو دوازده

MVRDV

MVRDV برنده مسابقه برای طراحی برنامه جامع خلاق پوتسدام،آلمان شد

دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی زمرد ، گروه معماری خانه طرح

پارک و موزه عطر

استودیوی Symbiosis در حال ساخت پارک و موزه عطر در Kannauj ، هند است.

برج های زاهابل

اتمام ساخت برج های زاهابل تا پایان سال 2021

کلومینا

جایزه آدا لوئیز Huxtable سال 2020 به بهاتریز کلومینا رسید.

فرشاد مهدی زاده-هتل ساگان

طراحی هتلی در شهر کوچک سنگان توسط فرشاد مهدی زاده

دفتر مرکزی جدید OPPO

معماران زاها حدید برنده رقابت برای طراحی دفتر مرکزی جدید OPPO در شنژن چین شدن

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x