9-فنگ گیاهان

طراحی خانه هماهنگ با نکات فنگ شویی

فنگ شوی بخشی از یک هنر و علم باستانی چینی است که اساساً به روابط هماهنگ بین انسان و محیط او مربوط می شود. همچنین بر اساس ایده تائوئیست که از طبیعت به عنوان زنده یاد می کند و اشکال مختلف انرژی دارد. آنها با تمایل صاحبان خانه برای دستیابی به هماهنگی در خانه های خود ، به دنبال کمک متخصصان فنگ شویی هستند تا اطمینان حاصل کنند که انرژی مثبت می تواند وارد خانه شود.

اجازه دهید برخی از نکات فنگ شویی را برای کمک به کسانی که مایل به استفاده از آن در خانه های خود هستند ، به شما آموزش دهیم. بسیاری از نکات فنگ شویی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید اما در اینجا به موارد اساسی اشاره کردیم که می تواند به شما در شروع استفاده از فنگ شویی در خانه خود کمک کند.

bagua خانه خود را تعریف کنید.

1-bagua نقشهنقشه انرژی فنگ شوی خانه خود را با نام bagua بشناسید. این را می توان با استفاده از یک قطب نما bagua تعیین کرد. استفاده از bagua می تواند به شما در شناخت مناطقی از خانه شما که به زندگی شما وصل هستند کمک کند. مانند جایی که جریان پول است یا جریان شانس است.

آکواریوم  داشته باشید.

2- آکواریوم

یک آکواریوم nv خانه می تواند ثروت بزرگی را به ارمغان بیاورد . اما باید دقت کرد T زیرا قرار گرفتن آکواریوم در ناحیه اشتباه می تواند مشکلاتی مانند ورشکستگی ، دادخواست و موارد دیگر ایجاد کند. اگر متوجه این موضوع شده اید ، می توانید آکواریوم خود را به مکان دیگری منتقل کنید. شما می توانید از متخصص فنگ شویی در مورد محل قرارگیری آن سؤال کنید.

پنج عنصر فنگ شویی را اضافه کنید.

3- پنج المان

به دنبال وسایلی با پنج عنصر فنگ شوی باشید و از آن به عنوان دکوراسیون در خانه خود استفاده کنید. این می تواند یک انرژی متعادل برای خانه شما ایجاد کند. برای بهبود سلامتی می توانید گیاهان یا مبلمان چوبی را در منطقه شرقی خانه قرار دهید. همچنین می توانید سایر عناصر چوبی و آبی را در جنوب شرقی قرار دهید. پنج عنصر فنگ شویی با رنگ های مربوطه عبارتند از: چوب (سبز ، قهوه ای) ، آتش (قرمز ، زرد قوی ، نارنجی ، بنفش ، صورتی) ، زمین (زرد روشن ، شنی / خاکی ، قهوه ای روشن) ، فلز (سفید ، خاکستری) ) و آب (آبی ، سیاه).

مانع های ورودی اصلی خود را برطرف کنید.

4-در باز

مطمئن شوید که درب جلو شما از انرژی خوبی برخوردار باشد. به آن توجه کنید که ورودی اصلی بدون داشتن درخت یا گیاه مانع از آن مشخص است. وقتی در را باز می کنید ، ابتدا بررسی کنید که چه چیزی توجه شما را جلب می کند. این می تواند به شما کمک کند تعیین کنید که انرژی در کجا وجود دارد. اگر یک آینه روبروی درب اصلی باشد ، انرژی برگشتی به بیرون و همچنین پله هایی را که مستقیماً انرژی را بیرون می آورند ، گزاف گویی می کند. همچنین نباید کفش و دمپایی را در خارج از خانه قرار دهید زیرا چی یا انرژی آن بوی این کفش ها را در داخل به وجود می آورد و باعث بیماری می شود. با ورود انرژی ، به دنبال مقداری آب برای ماندن در آن می گردید اما اگر آب وجود داشته باشد ، چی از بین می رود.

 شلوغی را برطرف کنید.

5-منظم

خوب ، حتی بدون فنگ شویی ، باید مطمئن شوید خانه شما عاری از شلوغی است.  شما باید این کار را انجام دهید تا خانه ای هماهنگ برای انرژی فنگ شویی ایجاد کنید. یک خانه بدون درهم و برهمی مطمئناً آرامش بخش و بدون استرس است. همچنین اجازه می دهد جریان خوبی از انرژی مثبت باشد.

 اجازه دهید هوا و نور کافی وارد منزل شما شود.

6-هوای پاک

می توانید با باز کردن پنجره های منزل خود هر روز این کار را انجام دهید. همچنین گیاهان تمیز کننده هوا را داخل  قرار دهید تا به تهویه هوا در خانه کمک شود.  همچنین می تواند به ورود انرژی خوب کمک کند. همچنین باید هر روز فقط 20 دقیقه پنجره اتاق خواب خود را باز کنید تا چی جدید بتواند وارد آن شود. اگر پنجره ها را باز نکنید ، در داخل اتاق خوابی ثروت بزرگی نخواهید داشت. اطمینان حاصل کنید که خانه شما به خوبی روشن شده است. اگر بعضی از مناطق فاقد نور هستند ، می توانید آن را با رنگ زرد رنگی نشان دهید که نشان دهنده نور خورشید است.

تثلیث فنگ شویی را بشناسید.

7-فنگ شوییاین مربوط به مناطقی است که شما باید محور جریان انرژی باشید که شامل اتاق خواب ، حمام و آشپزخانه می شود.  این مناطق جنبه سلامتی انسان را به وجود می آورد. اطمینان حاصل کنید که در این مناطق پایه و اساس قوی فنگ شویی وجود دارد. این سه منطقه جایی است که فنگ شویی خوب با آن شروع می شود.

 مبلمان مناسب را انتخاب کنید.

8-جلوی خانه

مبل قرمز را در اتاق نشیمن قرار ندهید زیرا این امر می تواند فشار سنگین ، مشکل و مانع ایجاد کند.همچنین این امر در مورد میز مرمری نیز صادق است. یک میز سنگ مرمر می تواند استرس کار را به همراه آورد.  به جای یک میز مرمری ، از چوب استفاده کنید. سپس می توانید برای مبل خود رنگ متفاوتی انتخاب کنید. ضمناً تختخواب در اتاق خواب باید به درستی قرار گیرد و نباید جلوی درب باشد که پاها به سمت آن بچرخند ، زیرا آن را به آن یک مفهوم منفی می بخشد. همچنین آینه هایی را که می توانید در هنگام خواب خودتان را ببینید را دور کنید.

گیاهان و چشمه آب را قرار دهید.

9-فنگ گیاهان

هر خانه ای که دارای گیاهان درون باشد ، باعث بهبودی می شود و ارتعاشات طبیعت را به خانه منتقل می کند. اطمینان حاصل کنید که گیاهان مرده را از بین می برید زیرا انرژی منفی به شما می دهد به همین دلیل شما باید به خوبی از گیاهان خود مراقبت کنید. چشمه های آب را نیز قرار دهید و بسته به آنچه می خواهید در زندگی خود جذب کنید ، آن را در مکانی قرار دهید. همچنین می تواند مکان مناسبی برای ماندن  چی مثبت باشد.

 یک حمام تمیز داشته باشید.

10-فنگ حمام

البته حمام ها همیشه باید تمیز باشند. اما  فنگ شویی از ما می خواهد که تمیز بودن حمام را حفظ کنیم تا از بیماری جلوگیری کنیم. همچنین برای جلوگیری از ورود انرژی منفی و ورود به مناطق دیگر خانه ، باید درب  بسته باشد.

1-bagua نقشه
2- آکواریوم
3- پنج المان
4-در باز
5-منظم
6-هوای پاک
7-فنگ شویی
8-جلوی خانه
9-فنگ گیاهان
10-فنگ حمام
1-bagua نقشه
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

مطالب آموزشی

مطالب مرتبط

آویزان کردن پرده ها_2

اشتباهات رایجی که در هنگام نصب پرده ها باید از آن ها پرهیز کنیم.

کمد اتاق خواب 4

چگونه یک کمد چند منظوره در اتاق خواب ایجاد کنیم؟

4 روش برای برهم ریختگی اتاق خواب_4

روش های ساده برای جلوگیری از برهم ریختگی در اتاق خواب ها

کار با فضای خالی 4

راهکارهایی برای پر کردن فضای خالی اتاق خواب

5 بهترین گزینه دیوار حمام

معرفی گزینه های مناسب برای پوشش دیوارهای حمام و سرویس بهداشتی

انتخاب بهترین مواد برای ساخت میز کار(پیشخوان) آشپزخانه (قسمت اول )

آشپزخانه ها کوچک

ایده های برای سازمان دهی آشپزخانه های کوچک

ما بین کابینت-1

ایده هایی برای طراحی فضای مابین کابینت ها در آشپزخانه

bed 7

ایده های نو برای بزرگتر جلوه دادن اتاق خواب های کوچک (قسمت سوم)

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x