موزه هنر دنو DAM-5

رونمایی از پروژه گالری های موزه هنر دنو (DAM) توسط OMA

گروه OMA طراحی ساختمان گالری های جدید و نوسازی شده برای موزه هنر دنور را بر عهده داشته است. این پروژه بخشی از بازگشایی مرحله ای ساختمان تازه طراحی شده گیو پونتی است. کار طراح در قسمت اصلی ساختمان انجام شده است ، و این پروژه بخشی از یک پروژه کلی که شامل پیوستن مجدد و بهسازی ساختمان موزه است که توسط ماچادو سیلویتی و معماران فنترس هدایت می شود.

موزه هنر دنو DAM-1
همانطور که طراح توضیح داده است ، این پروژه شامل سه اتاق مجزا است – گالری Joanne Posner-Mayer Mezzanine ، استودیوی طراحی Ellen Bruss و گالری Amanda J. Precourt Design. آنها با هم ، مجموعه معماری و طراحی موزه را به هم متصل می کنند و در عین حال مکانهایی را فراهم می کنند که بازدید کنندگان بتوانند با بخش های دیگر در ارتباط باشند، آثار هنری خلق کنند و مستقیماً از اشیاء و ایده های ارائه شده دیدن کنند. آنها ادامه می دهند که سه اتاق جدید هدف پونتی را تقویت می کنند و فعالیت های شهری را در داخل موزه شبیه سازی می کنند ، همچنین منابع نامحدودی را به پونتی ، از جمله هواپیماهای انتزاعی شناور در گالری مززینین ایجاد می کنند. تکنیک های ترکیبی یادآور طراحی مبلمان پنتی در استودیوی و گالری طراحی ، استفاده از ورودی خمیده و ضربدری در داخل ساختمان مارتین و چرخش سکوها و دیوارها  است.

موزه هنر دنو DAM-2

طراح ارشد این بنا افزود: “ما مفتخریم که یک بار دیگر با موزه هنر دنور همکاری کنیم. طراحی یک فضای جدید در ساختمان تاریخی گیو پونتی جالب توجه است و از فلسفه طراحی گسترده و چند وجهی او نشات می گیرد. »هنر در جامعه همیشه در حال تغییر و تحول است. گالری ها باید علاوه بر اینکه روش های جدیدی برای دیدن پیدا می کنند ، نسبت به این تغییرات واکنش نشان دهند. سه فضای جدید در گالری ها طراحی شده است. هر یک از آنها هویت مکانی و برنامه ای خود را دارند اما به صورت جمعی به عنوان بستری برای گفتمان پیرامون زمینه های بی حد و حصر طراحی کار می کنند. “

موزه هنر دنو DAM-3

این پروژه شامل “پیازا” باز و مرکزی است که توسط اتاقهای محیطی سازماندهی شده در یک ترتیب متناوب از اتاقها  احاطه شده است. طراحی این تیم فضایی را ایجاد کرده است که بیننده با اشیاء نمایش داده شده محصور شود. مجموعه ای ماژولار و کاتولوگی تنوع ذاتی ، اندازه و توضیحات مربوط به ​​اشیاء بر روی یک صفحه نمایش نشان می دهد. استودیو طراحی روشهای جدیدی را برای جذب مخاطب ارائه داده است و آثار هنری را از طریق تجربیات مفید به نمایش می گذارد. مجموعه ای از دیوارهای لولایی برای بسیاری از بخش ها مانند کتابخانه ، سالن اجتماعات و کارگاه ها قرار گرفته اند.

موزه هنر دنو DAM-4

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

اخباراخبار خارجی

مطالب مرتبط

تخت جمشید-6

محمدحسن فروزانفر در آخرین کاوش خود با عنوان “صلح” ، سراغ تخت جمشید رفته است

شرکت پاورهاوس- دفتر الوار شناور- راتردام-1

طراحی دفتر مرکز جهانی (GCA) توسط شرکت پاورهاوس در راتردام

پارک و موزه عطر

استودیوی Symbiosis در حال ساخت پارک و موزه عطر در Kannauj ، هند است.

طراحی شوروم پاسارگارد ، پوریا احمدی

فرشاد مهدی زاده-هتل ساگان

طراحی هتلی در شهر کوچک سنگان توسط فرشاد مهدی زاده

دفتر مرکزی جدید OPPO

معماران زاها حدید برنده رقابت برای طراحی دفتر مرکزی جدید OPPO در شنژن چین شدن

شرایط ثبت‌نام مسکن ملی آغاز شد

ثبت‌نام مسکن ملی آغاز شد

مجتمع مسکونی ارتش

مجتمع مسکونی ارتش طراحی توسط هوتانپی در تهران

برج Wasl در دبی-1

ساخت و ساز برج Wasl در دبی که یکی از بلندترین نما های سرامیکی جهان است.

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x