تزئین با آینه-8

روش های تزئین و دکوراسیون بخش های مختلف خانه با آینه ها ی زیبا

آینه ها یک وسیله ضروری خانگی هستند که برای کمک به ما در لباس پوشیدن و اطمینان از ظاهر زیبا بودن قبل از خروج از خانه طراحی شده است. اما آینه در نوع خود یک شی تزئینی همه کاره است. استفاده از آینه ها در طیف وسیعی از سبک های قدیمی تا معاصر یک روش آسان برای تأثیرگذاری در هر اتاق از خانه است ، و باعث می شود فضای آن بزرگتر ، روشن تر و از نظر بصری جالب تر باشد. یک آینه زیبا می تواند در یک طرح کلی دکور مانند یک قطعه هنری عمل کند.

آینه هایی که به خوبی قرار داده شده اند ، باعث می شوند فضاهای کوچک بزرگتر به نظر رسیده و چشم انداز ایجاد می کند. می توان از آنها برای ایجاد یک نقطه کانونی ، افزودن درخشش و عمق به دیواری بدون پنجره  و کمک به درخشش بقیه دکوراسیون استفاده کرد. در  این مطلب برخی از ایده های مورد علاقه برای استفاده از آینه ها برای تزئین فضای خود آورده شده تا از آنها الهام بگیرید. با شوهوم همراه باشید.

خارج از مرکز


عقل تزئینی معمولی باعث می شود که شما آینه خود را به صورت متمرکز بالای میز ، کاناپه یا سایر تکه های معماری یا مبلمان آویزان کنید. اگرچه هیچ مشکلی در این حرکت کلاسیک وجود ندارد ، اما آویختن آینه ای که کمی دورتر باشد ، می تواند عنصری از شگفتی ایجاد کند و زندگی و پویایی را به یک طرح دکور اضافه کند. در اینجا ونسا اسكافیر ، طراح داخلی فرانسوی ، آینه فریم برنجی فرم آزاد را بالای یك میز كوچك دیواری در یكی از اتاقهای جذاب هتل هنریت پاریس آویزان كرده است. موقعیت خارج از مرکز بدین معناست که هنگام کار با رایانه به چهره خود خیره نمی شوید و گوشه میز را سبک حفظ می کند.

مطالب پیشنهادی : حمام ها در آینده به چه شکل خواهند بود؟همراه با رشد تکنولوژی،حمام هایمان چه تغییری خواهد کرد؟

لایه ای بیش از تصویر زمینه

تزئین با آینه-1
در این مهد کودک مدرن با مضمون جنگل ، یک آینه گرد ساده T سیاه و سفید و نازک بر روی کاغذ دیواری گیاهان پررنگ و پیچیده ای قرار دارد. از آنجا که طراح از کاغذ دیواری در هر چهار دیوار اتاق استفاده کرده است ، آینه نقاشی را در دیوار مقابل منعکس می کند تا ضمن ایجاد کمی درخشش  ، جلوه ای یکپارچه ایجاد کند.

اشیا آینه کاری شده

تزئین با آینه-2

در این مجموعه مستر بزرگ طراحان داخلی، یک آینه بزرگ با دایره حاشیه ای یک قطعه است که احساس مدرنیته اتاق را تقویت کرده و در عین حال به نور پس زمینه کمک می کند.

آینه درب

تزئین با آینه-3
همه برای لباس پوشیدن صبح به آینه تمام قد نیاز دارند. چسباندن آینه به یک درب باعث صرفه جویی در فضا و بزرگتر به نظر رسیدن می شود . آینه به روشنایی اتاق و انعکاس نور و منظره کمک می کند. لهجه های چوبی باعث می شود احساس راحتی و گرمی داشته باشید.

مطالب پیشنهادی : ایده های طراحی خانه های کوچک با استفاده از جداکننده های شیشه ای

مجموعه ای از آینه های کوچک

تزئین با آینه-4
تزئین دیوار با مجموعه ای از آینه ها راهی آسان برای ایجاد یک نقطه کانونی جالب و جذابیت در یک اتاق است. در اینجا ونسا اسکافیر ، طراح داخلی فرانسوی ، از مجموعه ای از آینه های کوچک آفتاب گیر خیزران فرانسوی در سبک های مختلف و آینه های زنجیره ای سلمانی ساده ، برای ایجاد یک پس زمینه جذاب در یک اتاق در هتل هنریت پاریس استفاده کرده است.

آینه های نامرئی

تزئین با آینه-5
آینه آویزان در بالای دیوار در این خانه که توسط OreStudios مستقر در سیاتل طراحی شده ،  یک معماری نامرئی است که به بازتاب نور از پنجره مجاور کمک می کند .

لایه بندی با آینه


در این اتاق خواب  ، یک آینه گرد در بالای کمد قدیمی آویزان شده است و برای ایجاد ابعاد و علاقه ، از هنر و گل استفاده می کند. آینه مانند یک لنگر عمل می کند .

دیوار سیاه با آینه

تزئین با آینه-7
در این اتاق برای جلوگیری از سنگین بودن دیوار اتاق ناهار خوری مشکی مات، یک آینه بزرگ با قاب نازک و سیاه و سفید اضافه کرده اند که نور را از فضای خنثی و روشن منعکس .

منبع : thespruce

گالری عکس ها

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

اتاق خوابپذیراییطراحی داخلیمطالب آموزشی

مطالب مرتبط

بهترین گیاهای خانگی برای حمام شما

گیاهان خانگی : معرفی بهترین گیاهان خانگی برای رشد در حمام خانه

تالار اقامت سانفرانسیسکو

ایده برای اضافه کردن اتاق آفتاب به خانه

مشخصات گیاه نخل سالن

گیاهان خانگی : مشخصات گیاه نخل گلدانی و نحوه پرورش آن در خانه

پیش ساخته چوب-3

چگونه پیش ساخته های چوبی می توانند کیفیت و سرعت ساخت را افزایش دهند؟

نکته فنگ شویی برای دفتر خانه _5

نکات فنگ شویی برای دفتر کار خانه شما که باید رعایت شوند

8 اتاق خواب صورتی زیبا که دوست خواهید داشت

نمونه هایی از اتاق خواب های صورتی زیبا که دوست خواهید داشت.

چگونه بهتر بخوابیم ؟ راههای ساده برای داشتن یک خواب شبانه خوب ( بخش دوم )

چگونه بهتر بخوابیم ؟ راههای ساده برای داشتن یک خواب شبانه خوب ( بخش دوم )

بزرگترین اشتباهات هنگام خرید فرش

نکات مهمی که حتما باید در هنگام خرید فرش جدید به آن ها توجه کنید.

تأثیر رنگ بر معماری-16

چگونه رنگ در معماری و نمای داخلی خانه تأثیر میگذارد؟

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x