دیوار سیاه-4

راهکار هایی برای استفاده از رنگ سیاه در اتاق نشیمن

در این مطلب لیستی از دیوار های سیاه و یا با رگه های رنگ سیاه را در اتاق نشیمن مشاهده خواهید کرد که من مطمئن هستم که دوستش خواهی داشت . برخی از فضاهای موجود در اینجا دارای یک قسمت سیاه است که در واقع بسیار کم است ، در حالی که برخی دیگر یک دیوار کامل را پوشش می دهند.  ببینید کدام یک می توانند برای فضاهای شما به خوبی کار کنند.

 دیوار سیاه

اولین مورد در این لیست  یک اتاق نشیمن زیبا با یک دیوار سیاه خیره کننده است که در واقع تمام نمای این فضا را تکمیل می کند. نیمکت خاکستری با جلو مبلی صورتی و صندلی منحصر به فرد که روی فرش های خاکی قرار دارد ، مطابقت دارد.

 دیوار سیاه-2

در اینجا یک دیوار سیاه وجود دارد که تمام قسمت دیوار را پوشش نمی دهد. در واقع خیلی خوب به نظر می رسد زیرا در این زاویه ، به نوعی مانند تخته سیاه  به نظر می رسد. همچنین با اثر هنری که به آن اضافه شده  تکمیل شده است.

اضافه کردن دیوار سیاه به اتاق نشیمن

 دیوار سیاه-3

این فضا به دلیل انتخاب مبلمان و تزییناتی که در اینجا به آن افزوده اند ،مدرن به نظر می رسد.  در اینجا دو دیوار برجسته سیاه و سفید با یک قسمت آجری در آن سمت وجود دارد. همچنین ، من عاشق چراغ های آویز سیاه و سفید بالای مبلمان هستم.

 دیوار سیاه-4

برخی از دیوارها مثل این به دلیل تمام وجود تابلو ها یا دکوراسیون های موجود در آن شلوغ به نظر می رسند. ما در اینجا رنگهای زیادی را می بینیم که رنگ سیاه دیوار یکی از آنها است.

 دیوار سیاه-5

این اتاق نشیمن واقعا جذاب است . مبلمان بسیار شگفت انگیز بوده و منحصر به فرد ، زیبا و متناسب با فضای کلی اتاق است. همچنین ، تزئینات موجود در اینجا واقعاً سرگرم کننده به نظر می رسد . آنها واقعاً خاص و زیبا به نظر می رسند.

 دیوار سیاه-6

دیواری که شومینه در آن قرار دارد ، به دلیل بافتی که دارد بسیار جذاب به نظر می رسد. با رنگ قسمت های دیگر دیوارها ، کفپوش ، فرش و نیمکت سفید در تضاد است و کاملاً جذاب و خیره کننده به نظر می رسد.

 دیوار سیاه-7

زنی که به ما نگاه می کند مطمئناً این اتاق نشیمن را جذاب می کند. توجه کنید که تقریباً همه چیز در اینجا ساده است جز فرش و جلو مبلی مستطیل. این یک فضای ساده و در عین حال بسیار جذاب است!

دیوار اتاق نشیمن به رنگ سیاه

 دیوار سیاه-8

نظر شما در مورد دیوار  چوبی سیاه که در واقع به طبقه دوم خانه می رسد چیست؟ با رنگ نیمکت و میز مطابقت دارد و فانتزی به نظر می رسد.

 دیوار سیاه-9

این دیوار تقریبا نیمی از اتاق نشیمن را پوشانده است . این خوب است زیرا در واقع به دلیل فرم سفید رنگ فضا را زیباتر می کند. این فضا در واقع یک اتاق نشیمن نیست بلکه یک مکان نشیمن است که در آن معمولاً مردم بعد از ظهرها چای یا قهوه می خورند. رنگ صندلی های موجود در اینجا واقعاً زیبا و مرتب است.

 دیوار سیاه-10

این اتاق نشیمن  کاملاً واقعی است. مواد مختلفی که در اینجا نظیر چوب، بتن و پارچه دیده می شوند که این فضا را جالب می کنند .

 دیوار سیاه-11

 این اتاق نشیمن کمی کوچک است اما طراحی زیبایی دارد. نکته جالب در مورد این فضا این است که مبلمان واقعاً راحت و زیبا به نظر می رسند.

 دیوار سیاه-12

من خانه هایی را که از معماری سبز در خانه های خود استفاده می کنند تحسین می کنم . استفاده از نورگیرها ، پنجره های شیشه ای بزرگ و درهایی مانند این امکان ورود نور و هوا به اندازه کافی به خانه را می دهد تا خانه  در مصرف انرژی صرفه جویی کند .

 دیوار سیاه-13

این فضای زندگی واقعاً راحت است . رنگ های موجود در اینجا یک انتخاب کلاسیک برای یک فضای معاصر است . همچنین ، به دلیل عکس روی دیوار ، نشانه ای از سرگرمی را در آن نشان می دهد.

 دیوار سیاه-14

به نظر می رسد این اتاق نشیمن پذیرایی و گرم است. طراحی و چیدمان مبلمان ، پنجره ها و درها از  حس استقبال برخوردار است. فضا با طراوت ، تمیز و عالی به نظر می رسد.

دکوراسیون در اتاق نشیمن-15
دیوار سیاه
دیوار سیاه-2
دیوار سیاه-3
دیوار سیاه-4
دیوار سیاه-5
دیوار سیاه-7
دیوار سیاه-6
دیوار سیاه-8
دیوار سیاه-9
دیوار سیاه-10
دیوار سیاه-12
دیوار سیاه-13
دیوار سیاه-11
دیوار سیاه-15
دیوار سیاه-14
دکوراسیون در اتاق نشیمن-15
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

پذیراییرنگطراحی داخلیمتریال

مطالب مرتبط

تختخواب لوکس -8

ایده های برای ایجاد تختخواب های راحت،مدرن و زبیا شبیه تختخواب هاب هتل

مزرعه تقسیم اوکس

طراحی اتاق خواب قرمز و سبز برای داشتن مکانی متفاوت

ایده هایی الهام بخش برای کسانی که می خواهند دکوراسیون اتاق خواب خود را تازه کنند.

ایده هایی الهام بخش برای کسانی که می خواهند دکوراسیون اتاق خواب خود را تازه کنند.

اتاق خواب سیاه 9

نمونه های خیره کننده ای از اتاق خواب های به رنگ سیاه

bed 7

ایده های نو برای بزرگتر جلوه دادن اتاق خواب های کوچک (قسمت سوم)

آپارتمان در کیف-19

طراحی آپارتمان منحصر به فرد و خاص در کیف اوکراین

فنگ شویی میز غذا خوری_1

روش ها مناسب فنگ شویی برای انتخاب میز ناهار خوری

معماری کلاسیک_4

معماری کلاسیک چیست؟

5bedroom

پانزده ايده فوق العاده برای تزئين اتاق خواب ها با تم ساحلی

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x