فنگ شویی در سرویس بهداشتی

راهنمای فنگ شویی مناسب حمام و سرویس بهداشتی در قسمت های مختلف خانه

حمام ها شهرت خوبی در فنگ شویی ندارند ، این یک واقعیت است. اگرچه می توانید این شهرت را با کمی تلاش آگاهانه تغییر دهید. نکات آسان فنگ شویی را به کار بگیرید و دیگر نگران بودن فنگ شویی در سرویس بهداشتی خود نباشید.

نکات بسیاری را برای کمک به شما در ایجاد فنگ شویی خوب در سرویس بهداشتی خود و همچنین مقابله با معضلات موقعیت مکانی حمام در این مطلب گرد هم آورده ایم. با شوهوم همراه باشید.

حمام به عنوان بخشی از مثلث سلامتی فنگ شویی

بین سه منطقه فنگ شویی در خانه شما که به رفاه شما مربوط می شوند: اتاق خواب ، حمام و آشپزخانه شما یک ارتباط انرژی قوی وجود دارد.

فنگ شویی حمام با یک طرح خوب

فنگ شویی در سرویس بهداشتی

وقتی در موقعیتی هستید که می توانید یک نقشه کف طراحی کنید ، چرا  از همان ابتدا انرژی منفی حمام را به حداقل نمی رسانید ؟ همین امر در هنگام مشاهده چندین خانه با نقشه طبقه متفاوت نیز وجود دارد ، مطمئن باشید که از انرژی منفی حمام اطلاع دارید و می دانید از چه چیزی باید خودداری کنید.

فنگ شویی از حمامی که با درب جلو تراز شده است

تراز مستقیم درب حمام با درب جلو ، فنگ شویی بدی است. در واقع ، هر چیدمان مستقیم درب منزل ، فنگ شویی چالش برانگیزی را ایجاد می کند. این دو نکته اساسی فنگ شویی را به کار ببرید تا در ورودی اصلی جایی که درب حمام با درب ورودی همسو است ، انرژی خوبی ایجاد کنید.

مطالب پیشنهادی : طراحی خانه هماهنگ با نکات فنگ شویی

فنگ شویی یک حمام روبروی درب جلو 

یکی از نگرانی هایی که ممکن است در مورد فنگ شویی یک خانه جدید وجود داشته باشد ، حمام روبروی ورودی اصلی است. درب اصلی در فنگ شویی بسیار مهم است.

فنگ شویی یک حمام در مرکز خانه

سرویس بهداشتی در مرکز خانه معمولاً فنگ شویی بد تلقی می شود. مرکز خانه قلب فضا شویی است که به آن نقطه یین یانگ نیز گفته می شود.

نکات فنگ شویی برای حمام

در اینجا برخی از نکات آسان فنگ شویی آورده شده است که به شما کمک می کند تا با چالش داشتن سرویس بهداشتی فنگ شویی کنار بیایید.

فنگ شویی یک حمام بالای اتاق خواب

حمامی که بالای اتاق خواب واقع شده بهترین تنظیمات فنگ شویی نیست. در این مورد ، فاکتور مهمی که باید در جستجوی درمان های فنگ شویی در نظر گرفت ، این است که سرویس بهداشتی طبقه بالا چقدر شلوغ خواهد بود.

مطالب پیشنهادی : آشنایی با سبک مدرن در اتاق خواب ها

فنگ شویی درب حمام رو به آشپزخانه را تکمیل می کند

داشتن آشپزخانه و درهای سرویس بهداشتی رو به روی یکدیگر بسیار بد است. نیازی به دانستن چیزهای زیادی در مورد فنگ شویی نیست تا بصیرت درک کند که این یک تنظیم خوب برای یک خانه سالم نیست.

فنگ شویی درب حمام تختخواب شما را مرتب می کند

اگر درب سرویس بهداشتی شما مستقیماً رو به تخت خواب شما قرار دارد ، ایجاد یک تقسیم نامرئی (یا قابل مشاهده!) بین سرویس بهداشتی و اتاق خواب بسیار مهم است. در اینجا چند روش وجود دارد که می توانید با در نظر گرفتن فنگ شویی خوب این کار را انجام دهید.

فنگ شویی در سرویس بهداشتی

آینه فنگ شویی درب حمام: آیا واقعاً به آن نیاز دارید؟

آینه در خارج از درب حمام خوب تلقی می شود زیرا آینه مانع ورود انرژی منفی به حمام می شود ، ب با این وجود ، برای داشتن فنگ شویی خوب ، باید آینه روی در داشته باشید..

آیا باید فنگ شویی خوبی در حمام داشته باشید؟

اینکه حمام یک منطقه چالش برانگیز است به این معنی نیست که به خوبی از آن مراقبت نمی کنید. مهم است که درک کنیم حمام ها ، صرف نظر از اینکه در کجا قرار دارند ، همیشه انرژی تخلیه می کنند. با كاهش ، یا تضعیف ناحیه باگوا كه در آن حمام قرار دارد ، كمك نمی كنید ، اما باعث بدتر شدن آن می شوید.

بدترین مکانهای حمام فنگ شویی

در حالی که از بسیاری جهات شهرت بد فنگ شویی در حمام قابل توجیه است ، مطمئناً مناطق بهتر و بدتر فنگ شویی برای داشتن سرویس بهداشتی وجود دارد. همانند همه موارد فنگ شویی ، هنگام ارزیابی فنگ شوی بد هر سرویس بهداشتی ، لایه های زیادی باید در نظر گرفته شود. همچنین بسیاری از نکات خوب فنگ شویی وجود دارد که می توانید برای جابجایی انرژی و خنثی کردن هرگونه تأثیر منفی در  حمام ، به کار ببرید.

منبع

1 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

سرویس بهداشتیطراحی داخلیمطالب آموزشی

مطالب مرتبط

9-birdseye

استفاده از چوب های اصلاح شده و بازیافتی در طراحی سرویس بهداشتی

نحوه تزئین با سبک بلژیکی-8

آنچه که باید در طراحی و دکوراسیون اتاق نشیمن به سبک بلژیکی بدانیم

اتاق خواب صنعتی-10

طراحی اتاق خواب به سبک ها و طرح های مختلف

Desenleri çocuğunuzun seçmesine izin verin

طراحی و دکوراسیون دیوارهای اتاق کودکان در طرح ها و سبک های مختلف

پلی کربنات در ساختمان سازی-5

استفاده از پلی کربنات در ساختمان سازی

کمد شگفت انگیز 6

15 کمددیواری شگفت انگیز برای اتاق خواب یا اتاق مخصوص لباس(کلوزت)

الگوی فرش هندسی-5

ده اتاق نشیمن زیبا با الگوی فرش هندسی

اقامتگاه ساحل آفتاب

ایده های طراحی و انتخاب مبلمان زیبا برای بالکن برای خانه های مدرن

قفسه چوبی-14

پانزده ایده قفسه دیواری چوبی در اتاق نشیمن

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x