تور خانه گردی

دکور خانه 35 متری زهرا و علی از تهران

در چیدمان خانه های نقلی و آپارتمانی امروزی باید نکات مهمی را در نظر گرفت. به دلیل محدودیت فضایی نمی توان از هر رنگ و هر سبک یا اندازه ای از وسایل استفاده کرد و بهتر است برای خرید هر گونه وسایل  قبل از هر اقدامی فضای داخلی منزل را در نظر گرفت. در این مطلب از تور خانه گردی به محله ای دیگر در شهر تهران رفته ایم. برای بررسی طراحی داخلی خانه 35 متر نقلی زهرا و علی با ما همراه باشید.

یکی از ویژگی های منزل زهرا و علی این است که طراحی و چیدمان خانه را خودشان انجام داده اند،حتی وسایل چوبی را آقای خانه در کارگاه کوچکی که در خانه دارند درست کرده اند، و این باعث شده خانه ای خاص باشد.

یک خانه نقلی خانه ای است که زیر 50 متر مساحت داشته باشد، اما داشتن فضای کم دلیل نمی شود که چیدمان خانه های نقلی کاری بسیار سخت و غیرممکن باشد. اگر چیدمان مناسب انجام نشود حتی در صورتی که فضای کافی و متوسط در اختیار داشته باشید بازهم ممکن است منزلتان از یک خانه ای با مساحت نصف گرفته تر و بهم ریخته تر بنظر برسد. درست برعکس همین شرایط هم برقرار است. مانند منزل زهرا و علی که با متراژ 35 متری منزل دنج و باصفای بوجود آورده اند.

استفاده از رنگ های گرم و روشن در خونه های نقلی

اولین دغدغه در طراحی و چیدمان خانه های نقلی ، چطور بزرگ نشان دادن فضای خانه است . مسائل و گزینه های زیادی برای یک چیدمان زیبا و طراحی دلنشین دخیل هستند که به جرات می توان گفت مهم ترین بخش آن استفاده از یک ترکیب رنگی مناسب در دکوراسیون خانه می باشد . اگر شما گران ترین و لوکس ترین وسایل را برای خانه تان خریداری می کنیدبه راحتی با یک ترکیب رنگی نا مناسب تمام جلوه و زیبایی آن را از بین می برید .

رنگ هایی با تم روشن برای خانه های نقلی که کمتر در معرض نور هستند ، بسیار مناسب است ، زیرا این تم رنگی فضا را دلباز و ملایم نشان می دهند . دکوراسیون خانه با رنگ روشن سرشار از انرژی است و یکی از قابلیت های آن توانایی اضافه کردن تقریبا تمامی رنگ ها در کنار آن است . اما در نظر داشته باشید اگر کلیت رنگ فضای شما روشن باشد ، تعادل بصری میان رنگ تیره و روشن از بین می رود ، که بهتر است برای حجم دادن به فضا در بعضی قسمت ها از رنگ سیاه و خاکستری تیره هم استفاده کنید .

استفاده از نور طبیعی در خانه های نقلی

روشن کردن خانه به وسیله ی نور طبیعی باعث بزرگتر و جادار تر به نظر رسیدن فضا می شود.

دغدغه ی بسیاری از طراحان، بزرگتر به نظر رسیدن فضا می باشد،مخصوصا در خانه های با متراژ پایین. برای وارد کردن نور خورشید به داخل از بخش های متفاوت خانه استفاده کنید تا در هنگام غروب، قسمت های تاریک خانه را پوشش دهد.در خونه نقلی زهرا و علی به خوبی از این قانون پیروی کردن و نور طبیعی رو از طریق پنجره نشیمن وارد خانه کرده اند.

در بسیاری از خانه ها، مشکل، منابع نور طبیعی و پنجره ها نیستند، بلکه وارد کردن نور به داخل مساله ی مهم تری است. اگر پنجره ها را به وسیله  ی پرده های ضخیم ثابت پوشش دهید، میزان ورود نور به داخل به شدت کاهش می یابد پس بهتر است از یک پرده ی نازک و در صورت نیاز یک پرده ی متحرک ضخیم استفاده کنید تا بتوانید از حداکثر نور وارده استفاده کنید.

تور خانه گردی -اتاق نشیمن
تور خانه گردی -اتاق نشیمن
تور خانه گردی -اتاق نشیمن
تور خانه گردی -اتاق نشیمن
تور خانه گردی -اتاق نشیمن
تور خانه گردی -اتاق نشیمن
تور خانه گردی -اتاق نشیمن
تور خانه گردی -اتاق نشیمن
تور خانه گردی -آشپزخانه
تور خانه گردی
تور خانه گردی -اتاق نشیمن

1.5 2 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

تور خانه گردی

مطالب مرتبط

بازسازی خانه مهسا و حجت

بازسازی خانه مهسا و حجت با هزینه بسیار کم

تور خانه گردی

دکوراسیون خانه مدرن و شیک اشکان در سعادت آباد تهران

خونه ویلای رویا و کارن_

طراحی ویلای زیبای رویا و کارن در کردان به سبک نئوکلاسیک

تور خانه گردی

دکور خونه شاد منصوره مطهر 130 متر از اهواز

تور خانه گردی

دکوراسیون خانه سه خوابه ستاره و سیاوش

دکوراسیون خونه پر نور و دلباز رضا 70 متر از کرج

دکوراسیون خانه پر نور و دلباز رضا با متراژ 70 متر در کرج

تور خانه گردی

بازسازی و تغییر دکوراسیون خونه پری 100 متر از نوشهر

دکوراسیون خونه دوبلکس سروش

دکوراسیون خانه دوبلکس سروش به متراژ 300 متر مربع در تهران

بازسازی خانه زوج معمار با حداقل هزینه از اصفهان_15

تور خانه گردی : بازسازی خانه زوج معمار با حداقل هزینه در اصفهان

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x