تور خانه گردی

دکوراسیون خانه مدرن و شیک اشکان در سعادت آباد تهران

تا به حال طی این ماها در مطالب تور خانه گردی شوهوم به خانه های متفاوتی از سراسر ایران رفته و دکوراسیون آن ها را برسی کردیم . خانه هایی که هر کدام از آنها طراحی های متفاوتی داشتند و در نهایت بر اساس سلیقه و معیارهای اعضای خانواده  پر از عشق و حوصله، طراحی و چیدمان شدند. در این مطلب اما تصمیم داریم که به سعادت آباد  تهران رفته و به خانه  زیبای اشکان که در حدود 300 مترمربع است ، نگاهی داشته باشیم. پس در این مطلب از تور خانه گردی شوهوم با ما همراه باشید.

استفاده از رنگ خاکستری در خانه اشکان

تور خانه گردی_خونه مدرن و شیک اشکان_عکس_4

شاید اگر قرار بر انتخاب رنگی برای دکوراسیون خانه باشد و پیشنهاد رنگ خاکستری برای تمام فضاهای خانه داده شود باعث تعجب بسیاری از ما شود اما جالب است بدانید که رنگ خاکستری در دکوراسیون فضایی آرام و دلنشین ایجاد میکند که در روحیه افراد تاثیر مثبت دارد. همین طور که در خانه اشکان عزیز مشاهده میکنید.

رنگ خاکستری

اما وقتی صحبت از رنگ خاکستری می شود، چهره ای عبوس، تیره، افسرده و گرفته در برابرمان ظاهر می شود، ولی این رنگ و خانواده گسترده و متنوع آن، کاربرد دیگری نیز دارد که ما را شگفت زده می کند.  این کاربرد، قابلیت در انطباق پذیری بسیار زیاد در دکوراسیون و همنشینی با رنگ های دیگر است. هر یک از انواع رنگ خاکستری، می تواند به عنوان رنگ پایه و اولیه برای دکوراسیون انتخاب شود و در کنار آن، رنگ های دیگر تاثیر، جذابیت و جلوه زیباتری پیداکنند.

استفاده از رنگ خاکستری در آشپزخانه

تور خانه گردی_خونه مدرن و شیک اشکان_عکس_1

همین طور که در عکس بالا میبینیم ، یکی از ویژگی های دکور آشپزخانه اشکان استفاده از رنگ خاکستری و زغالی در این محیط است که باعث شده محیط مدرن به آشپزخانه  اضافه شود.

آشپزخانه یکپارچه با تناژ خاکستری، زیبایی متفاوت و ماندگاری را در دکوراسیون آشپزخانه ی شما ایجاد می کند. در گذشته رنگ های لیمویی و پرتقالی بسیار در دکوراسیون آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گرفت، اما امروزه پالت های رنگی محدود شده و رنگ خاکستری در طراحی دکوراسیون آشپزخانه بسیار پرطرفدار و محبوب است. به یاد داشته باشید که تناژ رنگ در دکوراسیون آشپزخانه به عنوان یک فاکتور مهم به حساب می آید، حتی یک نوع رنگ خاکستری که تناژی گرم دارد سبب احساس بسیار متفاوتی نسبت به یک نوع رنگ خاکستری با تناژ سرد را ایجاد می کند.

مطالب پیشنهادی : دکور خونه شاد منصوره مطهر 130 متر از اهواز

نشیمن خصوصی

تور خانه گردی_خونه مدرن و شیک اشکان_عکس_6

نشیمن خصوصی یا تی وی روم ( اتاق تلویزیون)  فضایی است جهت انجام فعالیت هایی مثل نشست ها و گفتگو های خانوادگی ، تماشای تلویزون، پذیرایی از مهمانهای خودمانی، غذاخوری و . . .  که  معمولا ارتباط نزدیک و مستقیم با آشپزخانه دارد و می تواند با یک صبحانه خوری کوچک از آن تفکیک شود که به لحاظ بصری جذابیت ويژه ای نیز  به فضای نشیمن خواهد بخشد .

نکات مهم در طراحی و دکوراسیون نشیمن خصوصی

تور خانه گردی_خونه مدرن و شیک اشکان_عکس_9

در فضای تی وی روم دیواری که تلویزیون روی آن قرار میگیرد دیوار کانونی کل فضا محسوب می شود و مبلمان رو به روی این دیوار چیدمان می شود و به لحاظ بصری بیشتر از دیوار های دیگر در دید مستقیم می باشد بنابراین می بایست از دکور زیبا و مناسب با فضای کلی و سایز تلویزیون  و همچنین روحیات و فرهنگ خانواده بهره گیرد.

گالری عکس ها

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

#برچسب

تور خانه گردی

مطالب مرتبط

تور خانه گردی

خونه دوبلکس،پر نور و دلچسپ پگاه از وین

بازسازی خانه مهسا و حجت

بازسازی خانه مهسا و حجت با هزینه بسیار کم

تور خانه گردی

دکور خانه 65 متری نادیا از آلمان

دکور خونه آزاده و سعید

دکور خانه روشن و دلباز آزاده و سعید در تهران

سوئیت نقلی 21 متر از مشهد

خانه یک هنرمند،سوئیت نقلی مرجان از مشهد

تور خانه گردی

دکور خونه شاد منصوره مطهر 130 متر از اهواز

تور خانه گردی در سائوپائولو برزیل

تور خانه گردی در سائوپائولو برزیل

تور خانه گردی

دکور خانه 35 متری زهرا و علی از تهران

دکوراسیون ساده خانه 97 متری فاطمه از بوشهر

دکوراسیون ساده خانه 97 متری فاطمه از بوشهر

فهرست
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx