دکوراسیون خونه طوسی،سفید زهرا سه خوابه از اصفهان

دکوراسیون خانه سه خوابه و طوسی و سفید رنگ زهرا از اصفهان

استفاده از ترکیب رنگی طوسی و سفید در دکوراسیون منزل بسیار هوشمندانه است. این ترکیب رنگی به دلیل اینکه در دسته رنگهای خنثی قرار می گیرند، قابلیت تطبیق و هماهنگ شدن با رنگ های مختلفی را دارند و در عین حال با تغییرات بسیار کوچک می توانند فضایی متفاوت را نیز خلق کنند.

در این روزها استفاده از رنگ های خنثی در دکوراسیون منزل باب شده است. ولی باید بدانید که ترکیب رنگی در کنار اینکه زیبایی را به همراه دارد، ممکن است اثرات منفی به بار بیاورد. در این تور خانه گردی به معرفی دکوراسیون سفید و طوسی خانه زهرا از اصفهان می پردازیم که هر چیزی سر جای خود قرار دارد.

مطالب پیشنهادی : خونه دوبلکس،پر نور و دلچسپ پگاه از وین

استفاده از رنگ طوسی و سفید در دکوراسیون منزل

 استفاده از رنگ سفید خالص با طوسی در دکوراسیون منزل شما می تواند فضا را تا حد زیادی روشن کند. استفاده از رنگ چوب در کنار این ترکیب تا حد زیادی می تواند تعادل را در فضای داخلی شما به جود آورد.

نقطه کانونی : تلویزیون

همین طور که مشاهده میکنید نقطه کانونی خانه زهرای عزیز تلویزیون است.در مواقع وجود نقطه کانونی در دکوراسیون منزل این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید بر آن دسته از اجزای دکوراسیون خانه که مورد علاقه شما هستند تاکید کنید و نیز آن دسته از اجزای دکوراسیون را که مورد پسند شما نیستند، دور از توجه دیگران قرار بگیرند.

مطالب پیشنهادی : ترکیب رنگ طوسی،منزل 120 متری نازنین از اهواز

همچنین شما با استفاده از نقطه کانونی می‌توانید به خانه خود و دکوراسیون آن شخصیت و لهجه و تم خاصی بدهید و در واقع روح خود را در درون خانه و سبک حاکم بر دکوراسیون آن بدمید؛ به این ترتیب مهمانان هنگامی که وارد خانه می‌شوند قبل از آنکه با شما سخن گفته باشد با شما آشنا شده‌اند و احساس راحتی بیشتری با شما و محیط خانه شما خواهند داشت.

استفاده از دیوارپوش بین کابینتی

یکی از روش های دکوراتیو نمودن آشپزخانه، استفاده از دیوارپوش بین کابینتی می باشد که در زیبایی آشپزخانه تاثیر شگرفی دارد. برای ایجاد تغییر و تحول جدید در فضای آشپزخانه می توانید از دیوارپوش متناسب با رنگ و دکور آشپزخانه برای پوشش این دیوار استفاده کنید.

دیوارپوش بین کابینتی به دیوارپوشی گفته می شود که دیوار پشت گاز، سینک ظرفشویی و کانتر آشپزخانه را می پوشاند. دیوارهای آشپزخانه به دلیل پخت و پز و استفاده از مواد غذایی خیلی سریع کدر و چرب شده و ذرات روغن روی آنها نمایان می شود، از این رو استفاده از یک دیوارپوش مناسب باعث ایجاد سطحی تمیز و براق بر روی دیوار بین کابینتی شده و در صورت نشست چربی و آلودگی بر روی دیوار، می توان به راحتی با یک دستمال مرطوب آن را تمیز نمود.

گالری عکس ها

4 3 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

تور خانه گردی

مطالب مرتبط

دکور خونه مدرن و شیک زهرا_14

تور خانه گردی : دکوراسیون خانه مدرن و شیک زهرا از قیطریه

تور خانه گردی

ترکیب رنگ طوسی،منزل 120 متری نازنین از اهواز

دکور خونه آزاده و سعید

دکور خانه روشن و دلباز آزاده و سعید در تهران

تور خانه گردی

دکوراسیون خانه شاد و پر انرژِی الهه از تهران

تور خانه گردی

دکور خانه 35 متری زهرا و علی از تهران

تور خانه گردی

دکور خانه 65 متری نادیا از آلمان

تور خانه گردی

خونه دوبلکس،پر نور و دلچسپ پگاه از وین

خونه مهتاب و مصطفی 65 متر از تهران_14

تور خانه گردی : دکوراسیون خانه 65 متر مربعی مهتاب و مصطفی در تهران

دکوراسیون خانه یک جهان گرد،سمیرا بیات

تور خانه گردی : دکوراسیون خانه سمیرا ،یک جهان گرد از تهران

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x