ساختمان-1

دو میلیارد مسکن جدید که در 80 سال آینده ساخته می شوند

این یک حقیقت اجتناب ناپذیر است که جمعیت جهان به صورت تصاعدی در حال رشد است. تعداد بالاتر منجر به تقاضای بیشتر برای منابع ، مواد غذایی و مسکن می شود.طبق آمار سازمان ملل ،تا سال 2100 جمعیت 8.1 میلیارد نفری که در حال حاضر بر روی زمین زندگی می کنند ، به 11.2 میلیارد نفر خواهد رسید.

ساختمان-2

این افزایش تنها می تواند به معنای آن باشد که نیاز به اسکان این افراد به یک اولویت اصلی تبدیل خواهد شد و نوآوری و تغییر در سیستم خانگی که امروزه وجود دارد. به زودی به یک مسئله مهم جهانی تبدیل خواهد شد.

اندازه آپارتمان ها در نیم قرن گذشته رو به افزایش بوده است و این امر راهی برای گرایش های کارآمد و مقرون به صرفه ، به ویژه در حوزه شهری است. در حقیقت ، این باعث یک روند جهانی کاهش نرخ باروری بوده است.

از طرف دیگر ، متوسط ​​امید به زندگی عمدتاً در کشورهای توسعه یافته گسترش یافته و خانواده های مسن بیشتر شده اند و تقاضا برای ساخت و سازهای جدید برای افزایش جمعیت در حال رشد سریعتر است. این امر را می توان مستقیماً از طریق نیاز ثبت شده برای اقامت یک یا دو نفره و نیازهای جدید مسکن محاسبه کرد. در حقیقت ، به طور متوسط ​​تقریباً تا پایان قرن بیست و یکم به بیش از دو میلیارد خانه جدید نیاز خواهیم داشت و تهیه مواد برای ساخت چنین تقاضای گسترده ای قطعا یکی از چالش های زندگی در آینده است.

ساختمان
عاملی که غالباً فراموش می شود ، مهاجرت انسان ها ، آوارگان به دلیل بلایای طبیعی ، جنگ ها و غیره است.

استراتژی های جدید در مسکن به دنبال راه حل های جایگزین به ویژه در مراحل ساخت سریع تر است. سیستم های پیش ساخته و تولید خارج از کشور یک بازار پررونق است که با گذشت سال ها به سرعت رشد کرده و کل روند را سرعت می بخشد. با این حال ، این روش به راحتی و قابل اعتماد نیست. محدودیت های زیادی در سطح لجستیک ، در افراد آموزش دیده ، در نصب امکانات و در دوره آماده سازی چه در محل کار برای مبانی و چه در کارخانه ها وجود دارد.

در مورد مواد ، مهمترین مورد کارآیی و پایداری است. سیاست ها و راهبردها باید به تنظیم و مدیریت استفاده از وسایل ساختمانی کمک کند تا از مشکلات بعدی در دسترس بودن و قیمت گذاری جلوگیری شود. در حقیقت ساختمانهای جدید که ساخته می شوند می توانند استفاده مجدد در آینده را تضمین کنند.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

اخباراخبار خارجیمقاله

مطالب مرتبط

حمام-4

حمام ها در آینده به چه شکل خواهند بود؟همراه با رشد تکنولوژی،حمام هایمان چه تغییری خواهد کرد؟

نما های هوشمند-3

نماهای هوشمند: ساختمان هایی که به وسیله ی پوستشان (نما) با اقلیم سازگار میشوند

شرکت پاورهاوس- دفتر الوار شناور- راتردام-1

طراحی دفتر مرکز جهانی (GCA) توسط شرکت پاورهاوس در راتردام

موزه هنر دنو DAM-5

رونمایی از پروژه گالری های موزه هنر دنو (DAM) توسط OMA

پل بروکلین-1

مسابقه طراحی پل بروکلین توسط شورای NYC و مؤسسه ون آلن

معماری آپارتمان شماره ۱۲ ، استودیو دوازده

استفاده از لاستیک در معماری-5

استفاده از لاستیک در ساختمان ها، یک معماری نرم، قابل انعطاف و یکپارچه

دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی زمرد ، گروه معماری خانه طرح

ساخت خانه چوبی-3

آنچه یک معمار باید درباره سازه های چوبی و محافظت آن از آتش بداند

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x