ساختمان-1

دو میلیارد مسکن جدید که در 80 سال آینده ساخته می شوند

این یک حقیقت اجتناب ناپذیر است که جمعیت جهان به صورت تصاعدی در حال رشد است. تعداد بالاتر منجر به تقاضای بیشتر برای منابع ، مواد غذایی و مسکن می شود.طبق آمار سازمان ملل ،تا سال 2100 جمعیت 8.1 میلیارد نفری که در حال حاضر بر روی زمین زندگی می کنند ، به 11.2 میلیارد نفر خواهد رسید.

ساختمان-2

این افزایش تنها می تواند به معنای آن باشد که نیاز به اسکان این افراد به یک اولویت اصلی تبدیل خواهد شد و نوآوری و تغییر در سیستم خانگی که امروزه وجود دارد. به زودی به یک مسئله مهم جهانی تبدیل خواهد شد.

اندازه آپارتمان ها در نیم قرن گذشته رو به افزایش بوده است و این امر راهی برای گرایش های کارآمد و مقرون به صرفه ، به ویژه در حوزه شهری است. در حقیقت ، این باعث یک روند جهانی کاهش نرخ باروری بوده است.

از طرف دیگر ، متوسط ​​امید به زندگی عمدتاً در کشورهای توسعه یافته گسترش یافته و خانواده های مسن بیشتر شده اند و تقاضا برای ساخت و سازهای جدید برای افزایش جمعیت در حال رشد سریعتر است. این امر را می توان مستقیماً از طریق نیاز ثبت شده برای اقامت یک یا دو نفره و نیازهای جدید مسکن محاسبه کرد. در حقیقت ، به طور متوسط ​​تقریباً تا پایان قرن بیست و یکم به بیش از دو میلیارد خانه جدید نیاز خواهیم داشت و تهیه مواد برای ساخت چنین تقاضای گسترده ای قطعا یکی از چالش های زندگی در آینده است.

ساختمان
عاملی که غالباً فراموش می شود ، مهاجرت انسان ها ، آوارگان به دلیل بلایای طبیعی ، جنگ ها و غیره است.

استراتژی های جدید در مسکن به دنبال راه حل های جایگزین به ویژه در مراحل ساخت سریع تر است. سیستم های پیش ساخته و تولید خارج از کشور یک بازار پررونق است که با گذشت سال ها به سرعت رشد کرده و کل روند را سرعت می بخشد. با این حال ، این روش به راحتی و قابل اعتماد نیست. محدودیت های زیادی در سطح لجستیک ، در افراد آموزش دیده ، در نصب امکانات و در دوره آماده سازی چه در محل کار برای مبانی و چه در کارخانه ها وجود دارد.

در مورد مواد ، مهمترین مورد کارآیی و پایداری است. سیاست ها و راهبردها باید به تنظیم و مدیریت استفاده از وسایل ساختمانی کمک کند تا از مشکلات بعدی در دسترس بودن و قیمت گذاری جلوگیری شود. در حقیقت ساختمانهای جدید که ساخته می شوند می توانند استفاده مجدد در آینده را تضمین کنند.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

اخباراخبار خارجیمقاله

مطالب مرتبط

طراحی مبلمان وکابینت های مینیمالی-11

ایده های برای صرفه جویی فضا در آشپزخانه‌

معماری به رنگ سیاه(مشکی)19

معماری به رنگ سیاه(مشکی): گزیده ای از بهترین فضاهای داخلی به رنگ سیاه

پیشخوان آشپزخانه-5

متداول ترین طراحی های کانتر آشپزخانه با مزایا، معایب، و الهامات آن

شرایط ثبت‌نام مسکن ملی آغاز شد

ثبت‌نام مسکن ملی آغاز شد

پیشنهاد مجتمع میلاد

پیشنهاد مجتمع میلاد کنار برج میلاد توسط استودیوی معماری ContemporARchitectURban Designer Group

فضاهای عمومی(فضای سبز و پارک)-8

11 قانونی که باید هنگام ایجاد فضاهای عمومی شلوغ رعایت کنید.

طراحی دفاتر راحت و کارآمد-13

ایده های برای طراحی دفاتر و پروژه های اداری راحت و کارآمد

پلی کربنات در ساختمان سازی-5

استفاده از پلی کربنات در ساختمان سازی

طراحی دفترکار ارغوان ، استودیو مهرا

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x