الگوی فرش هندسی-5

ده اتاق نشیمن زیبا با الگوی فرش هندسی

در خرید فرش برای اتاق نشیمن خود ، همیشه چند مورد را در نظر می گیرید ، زیرا بدیهی است که شما می خواهید یک فرش خاص خریده و آن را در اتاق نشیمن خود قرار دهید. ما همیشه باید طراحی ، رنگ ، اندازه را در نظر بگیریم و اینکه با مبلمان و فضای خانه مطابقت داشته باشد.

در زیر لیستی از اتاق نشیمن های زیبا با الگوی هندسی فرش ارائه شده است. برخی از آنها طرح های متداولی هستند و دارای رنگ های بسیار زیبا هستند. به اتاقهای نشیمن نگاهی بیندازید و تصور کنید که اتاق نشیمن شما تا چه اندازه می تواند یکی از اتاقهای موجود در اینجا باشد و ببینید که فرشهای مورد استفاده در آنها چه طرح و رنگی دارد. تصاویر زیر را بررسی کنید و  گزینه مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

ده اتاق نشیمن زیبا با الگوی فرش هندسی

 الگوی فرش هندسی

این اولین اتاق نشیمنی است که در این لیست قرار داریم. مفهوم سیاه و سفید این فضا یک سبک کلاسیک است و این اتاق نشیمن به دلیل فرش زیبایی که در اینجا استفاده می شود پر زرق و برق است.

 الگوی فرش هندسی-2

این آپارتمان به رنگ نارنجی است و هرکسی  این رنگ را دوست دارد و واقعاً از آن لذت می برد. منظور من این است که اگر در یک مکان سرد زندگی می کنید ،از این رنگ استفاده کنید چون طبع گرمی دارد. این رنگ  برای فست فود یا رستوران ها ایده آل است زیرا اشتها را تحریک می کند.

الگوی فرش هندسی-3

طرح چاپ شده روی فرش ظریف و زیبا است.  هنگامی که مردم از فرش سبک استفاده می کنند ، مسئله این است که باید آن را مورد توجه قرار دهد. فن آوری امروزی اجازه داشتن لوازم خانگی را برای کمک به ما برای حفظ نظافت و زیبایی خانه ها و فرش های ما فراهم می کند.

الگوی فرش هندسی-4

چگونگی چیدمان این اتاق نشیمن بسیار عالی بوده و ساده ، معاصر و واقعاً جذاب است.  استفاده از پنجره های بزرگ باعث صرفه جویی در مصرف برق در هنگام صبح می شود.

الگوی فرش هندسی-5

به نظر می رسد روشی که  این عکس گرفته شده با یک فیلتر انجام شده است اما فکر می کنم یک هاله ایجاد کرده است که این فضا را آرامتر از آنچه در واقع به نظر می رسد باشد. بخش ساده با فرش چاپی تضاد دارد و مطمئناً برای این مکان دوست داشتنی و عالی است.

الگوی فرش هندسی-6

مبلمان آبی رنگ ، صندلی بزرگ سفید و میز مرکزی بسیار جذاب ، قطعات زیبایی از مبلمان است که به خوبی با طراحی فرش تکمیل شده است .این یک رنگ خنثی است که با مبلمان منافات دارد و بسیار خوب به نظر می رسد.

استفاده از فرش های طرح دار در اتاق نشیمن

الگوی فرش هندسی-7

 رنگ فرش تکمیل کننده رنگ کفپوش است. نگاهی گذرا به کل اتاق نشیمن بیندازید و به من بگویید که آیا این یک فضای خیره کننده نیست ؟  ممکن است تعداد صندلی کم باشد ، اما هنوز خیلی خوب به نظر برسد.

الگوی فرش هندسی-8

این اتاق نشیمن خیلی خوب به نظر می رسد . رنگ مبل و صندلی ها بسیار زیباست.  من فکر می کنم که این یکی از نمونه های اتاق نشیمن جذاب است که هر کسی دوست دارد در آن قرار بگیرد.

الگوی فرش هندسی-9

در این عکس خانه ای با طراحی سنتی دیده می شود. ما می توانیم کار چوب را با پنجره ها ، درها و کف انجام دهیم، حتی مبلمانی که در اینجا دیده می شود بسیار ظریف است. چه کسی نمی خواهد این نوع مبلمان در خانه خود ببیند؟

الگوی فرش هندسی-10

وقتی این اتاق نشیمن را دیدم ، با خودم فکر کردم که این یک فضای خیره کننده است. این اتاق نشیمن و بیشتر فضاهایی که از رنگ سفید استفاده می کنند ،  معمولاً  به عنوان خانه های با کلاس و تجملاتی شناخته می شود.

الگوی فرش هندسی-4
الگوی فرش هندسی
الگوی فرش هندسی-2
الگوی فرش هندسی-3
الگوی فرش هندسی-5
الگوی فرش هندسی-6
الگوی فرش هندسی-7
الگوی فرش هندسی-8
الگوی فرش هندسی-9
الگوی فرش هندسی-10
الگوی فرش هندسی-4
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

پذیراییرنگسبک های معماریطراحی داخلی

مطالب مرتبط

فنگ شویی در سرویس بهداشتی

راهنمای فنگ شویی مناسب حمام و سرویس بهداشتی در قسمت های مختلف خانه

زرد + آبی

زیبا شناسی : ترکیب رنگ های مختلف با رنگ زرد در بخش های مختلف خانه

ما بین کابینت-1

ایده هایی برای طراحی فضای مابین کابینت ها در آشپزخانه

5 گیاه خانگی که در آشپزخانه شما رونق می گیرند

معرفی پنج گیاه خانگی که می توانید در آشپزخانه پرورش دهید.

کمد شگفت انگیز 6

15 کمددیواری شگفت انگیز برای اتاق خواب یا اتاق مخصوص لباس(کلوزت)

8 باید و نباید های استفاده از فرش

باید و نباید های استفاده از قالی در خانه

کفپوش خانه

چگونه می توان کف خانه خود را گرم کرد؟

شومینه بتنی-7

طراحی های زیبا و برجسته شومینه های بتنی در اتاق نشیمن

ایده هایی برای طراحی اتاق های نشیمن کوچک به سبک مدرن ( قسمت دوم )

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x