خانه مرمر

خانه مرمر در تایلند

توضیحات متن توسط معماران ارائه شده است. ایده اولیه این است که اجازه می دهد تا رفتار عادات مسکونی یک فضای مسکونی را به یک قطعه یکپارچه از سنگ مرمر حک کند. قطعه اصلی بسیار محکم به نظر می رسد ، با این حال بسیار سبک آن برای خنثی کردن جاذبه شناور است ، در حالی که فضای چشم انداز خارجی در زیر حیاط مرکز جریان می یابد. قطعات مرمری باقیمانده روی زمین افتادند تا به بخشی از ویژگی های منظره تبدیل شوند ، جدا و در عین حال به لحاظ بصری بسیار جسورانه ، زیرا آنها بخشی از تخته سنگ مرمر بودند.

خانه مرمر-3
حفاری شکل ، فرم و فضا منحصر به فرد با جابجایی ساختمان هواپیماهای درون و غیر خطی ایجاد می شود. خانه مرمر در یک انتهای یک قطعه زمین مستطیل شکل با یک درخت باران بزرگ و باشکوه در انتهای مخالف قرار گرفته است. تصور بصری از درخت باران توسط یک غرفه به سبک معماری مدرن بهبود یافته است. کنتراست از ساده ترین ساختار و یک درخت باران کاملاً رشد یافته و طبیعی ، بر فراز سطح استخر بازتاب دهنده ، صحنه ای به یادماندنی و امضاء کننده برای خانه ایجاد می کند.

خانه مرمر-2
تکمیل سنگ مرمر در حقیقت کاشی های دیواری در مقیاس بزرگ ، سبک ، با چاپ الگوی مرمر است. همانطور که یک اتمام خارجی بر روی یک لایه از دیوار آجری داخلی اعمال می شود ، همچنین به عنوان روکش هوا عمل می کند ، خانه را از تابش مستقیم آفتاب و گرمای خارجی تابستان بانکوک محافظت می کند و بنابراین به خنک کردن فضای داخلی در طول روز کمک می کند.

خانه مرمر-10

رابطه بین معماری و چشم انداز به طور ظریف در همه جا نمایش داده می شود. شکل کلی مربع شکل یک محوطه باز در مرکز را احاطه کرده است ، اجازه می دهد تا نور طبیعی و تهویه هوا به همه گوشه های دور دست برسد. بامبو در حیاط مرکز حرکت می کند و همیشه در حال حرکت است تا حضور باد را ایجاد کند.

خانه مرمر-7

پلان خانه مرمر-5مفهوم “بالکن خصوصی” برای اقامتگاه شهری که محاصره همسایگان است بسیار مفید است. جیب های تراس های باز محرمانه باعث ایجاد حریم خصوصی می شوند ، اما هنوز از نور طبیعی و تهویه هوا استقبال می کنند. خالی بودن فضای بالای آن منطقه به عنوان عباراتی که معمار “آسمان خصوصی” بیان کرده ، به یک ویژگی عالی تبدیل می شود.

خانه مرمر-11
بعضی از پنجره ها باید در قسمت همسایه قرار گیرند. مفهوم کج کردن پنجره ها به سمت گوشه بازتر محیط اطراف نیز به شکل خانه کمک می کند. از این گذشته ، همه با رفتار و دیدگاه ساکنان آغاز شد و ترجیح می داد به طور طبیعی این قطعه مجسمه را شکل دهد. بازی مواد ، فضا و اشکال یکپارچه در داخل و خارج جریان می یابد و ارتباطات محکمی بین معماری ، چشم انداز و فضای داخلی برقرار می کند.

سایت

پلان خانه مرمر
پلان خانه مرمر-1
پلان خانه مرمر-2
پلان خانه مرمر-3
پلان خانه مرمر-4
پلان خانه مرمر-5
پلان خانه مرمر-7
خانه مرمر
خانه مرمر-1
خانه مرمر-2
خانه مرمر-3
خانه مرمر-4
خانه مرمر-5
خانه مرمر-6
خانه مرمر-7
خانه مرمر-8
خانه مرمر-7
خانه مرمر-8
خانه مرمر-9
خانه مرمر-10
خانه مرمر-11
پلان خانه مرمر
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

ااادر حال ویرایش

مطالب مرتبط

طراحی خانه عجیب

طراحی خانه زیبا یه خلبان در کره ای جنوبی/Flying House

اتاق خواب مدرن 15

51 اتاق خواب مدرن با نکاتی برای کمک به شما در طراحی و دسترسی خود

ایستگاه اتوبوس تیلبورگ1

ایستگاه اتوبوس تیلبورگ / معمارنبورگ هذیان زد

پارک اتومبیل ویکتور هوگو در فرانسه6

پارک اتومبیل ویکتور هوگو در فرانسه

ایده های خلاقانه در اتاق خواب 2

ایده های خلاقانه در اتاق خواب مشترک برای اتاق بچه های مدرن

برنده گان مسابقه معماری سال 2019 جهان

WERK + Snøhetta برنده مسابقه،برای طراحی یک مرکز جدید دریایی در دانمارک

خانه ی روی صخره-10

خانه ی روی صخره در اسپانیا

خوابگاه Ccasa-11

خوابگاه Ccasa/اولین خوابگاه که با کانکس های حمل و نقل در ویتنام ساخته شده است

خانه روی نیمکت 11

طراحی خانه جالب در کانادا که به خانه روی نیمکت معروف است

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x