ایده اتاق خواب 6

ایده هایی برای بزرگ تر جلوه دادن اتاق خواب کوچک به سبک مدرن

در حالی که ایده های مدرن و لوکس طراحی اغلب به شما می گویند که باید در اتاق خواب کوچک خود یک مکان نشستن ، دفتر کوچک و یک تختخواب با اندازه مناسب داشته باشید ، فراموش نکنید که کارکرد اصلی اتاق خواب محلی برای استراحت است  و لازم نیست کارهای زیادی انجام دهید تا یک فضای زیبا برای این کار ایجاد کنید.

اتاق خواب شما ممکن است دلیل یک خواب بهتر در شب باشد. متخصصان توصیه می کند فعالیت های تحریک کننده را از اتاق خواب خارج کنید. آنها هشدار می دهند که حواس پرتی هایی مانند تلویزیون ، اینترنت و کار می تواند الگوی خواب شما را مختل کند. بنابراین ، هرچه در اتاق خواب خود کمتر انجام شود ، خواب راحت تری خواهید داشت.

در اینجا ایده های تزئین اتاق خواب های کوچک برای کمک به شما وجود دارد . با شوهوم همراه باشید.

ایده های تزئینی سبک و روشن

 ایده اتاق خواب 1

رنگ سفید یک انتخاب گسترده و کاربردی برای دکور اتاق خواب کوچک است. این رنگ فضا را از شلوغی بیش از حد دور نگه می دارد.  رنگ سفید در اتاق خواب باعث می شود بزرگتر به نظر برسد ، همچنین  استفاده از رنگ های سفید یا روشن تر در صورت عدم وجود  پنجره برای روشن تر کردن فضای شما مناسب خواهد بود.

 برای اینکه اتاق خواب کوچک شما از احساس سرما و یا خالی بودن شخصیت مبرا باشد ، وسایل سفید رنگ خود را با بافت های مختلف و الگوهای طرح دار ترکیب کنید. در اتاق خواب فوق ، اضافه کردن  لامپ های  طرح دار و کروم ، باعث شده اتاق خواب شیک  و زیباییبه وجود آید.

 

تخت خواب دنج

 ایده اتاق خواب 2
بیشتر ایده های تزئین اتاق خواب به طراحی دیوار تخت خواب  تمرکز دارند ، با این حال ، طراحی کف و فضای نیز جزء اولویت ها به حساب   می آیند.

برای به حداکثر رساندن فضای کف ، تختخواب خود را در مقابل دیوار یا در یک گوشه قرار دهید. این کار باعث ایجاد یک منطقه خواب می شود که احساس دنجی دارد.

هدست باریک و قاب تخت

 ایده اتاق خواب 3
چند اینچ فضای اضافی می تواند یک اتاق خواب کوچک را بسیار بزرگتر جلوه دهد.  هدست تختخواب خود را با یک طرح ساده و مدرن جایگزین کنید تا ظاهر تختخواب خود را زیبا کنید.یا یک قاب تخت خواب به سبک هالیوود را انتخاب کنید که از قسمت زیرین تختخواب پشتیبانی  کند و بیشتر از محیط تشک قرار نمی گیرد. همچنین می توانید فضای بالای تختخواب را با وسایل تزئین کنید .

سبک مینیمالیستی

 ایده اتاق خواب 4
با تقسیم کردن وسایل مورد علاقه خود ، فضای اتاق خواب کوچک خود را یزرگتر کنید. سعی کنید قطعات و لوازم مبلمان را به حداقل برسانید.

حتی بهتر است برای ذخیره سازی اضافی از تزیینات براق استفاده کنید. ساخته های داخلی حافظه را به حداکثر می رسانند ، در حالی که به نظر می رسد حتی در آنجا نیستند. یک فضای داخلی مناسب در اطراف تختخواب شما ضمن اضافه کردن فضای انبارداری ، محیط دنجی برای خواب  ایجاد می کند.

مطالب پیشنهادی : استفاده از طرح های سنتی و مینیمالیستی در اتاق خواب

آینه

 ایده اتاق خواب 5
آینه ها با ایجاد توهم اتاق بزرگتر ، اتاق خواب  را گسترش می دهند. قرار دادن آینه برای بازتاب نور یک پنجره نیز تنها راه افزایش نور طبیعی در فضای اتاق خواب کوچک شماست. شما می توانید یک آینه قدی تهیه و در مقابل دیوار قرار دهید.

فضای ذخیره سازی در زیر تختخواب

 ایده اتاق خواب 6
اگر قصد خرید تختخواب جدیدی را دارید ، یک تخت با فضای ذخیره سازی اضافی را در نظر بگیرید. اگر فضا آنقدر محدود است که ممکن است کشوها به راحتی باز نشوند ، از مخازن تزئینی در زیر تختخواب خود برای ذخیره سازی اضافی استفاده کنید.

فضای انباری

 ایده اتاق خواب 7
اگر فضای کف محدود است اما سقف های بلندی دارید ، می توانید یک فضای زیر شیروانی یا سکو را به فضای اتاق خواب کوچک خود  اضافه کنید. این کار برای همه مناسب نیست ، اما برای کسانی که می توانند از یک تختخواب طبقه ای استفاده کنند  ، این چیدمان می تواند یک اتاق خواب کوچک را به طور کامل تغییر دهد.

مطالب پیشنهادی : آشنایی با سبک مدرن در اتاق خواب ها

تصویر زمینه جسورانه

 ایده اتاق خواب 8
کوچک بودن اتاق خواب شما به این معنی نیست که باید کسل کننده باشد. شما می توانید یک الگوی کاغذ دیواری جسورانه را به یک دیوار  اضافه کنید.  استفاده از سبک و تکنیک مناسب در انتخاب کاغد دیواری می تواند در دکوراسیون اتاق خواب کوچک شما تغییرات اساسی ایجاد کند.

منبع : archdaily

ایده اتاق خواب 1
ایده اتاق خواب 2
ایده اتاق خواب 3
ایده اتاق خواب 4
ایده اتاق خواب 5
ایده اتاق خواب 6
ایده اتاق خواب 7
ایده اتاق خواب 8
ایده اتاق خواب 1
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

اتاق خوابطراحی داخلی

مطالب مرتبط

8 ایده دیوار استفاده از گل و گیاه3

ایده هایی برای اضافه کردن گیاهان به خانه به عنوان دیوار زنده

مدرن اتاق خواب-4

آشنایی با سبک مدرن در اتاق خواب ها

اصول و استاندارد های طراحی خانه

استاندارد های اساسی و ضروری برای طراحی خانه های قابل دسترس

11 ایده DIY گیاهان برای اضافه کردن سرگرمی به باغ شما

ایده های ساخت گلدان های دست ساز برای اضافه کردن خلاقیت به باغ شما

لوسترهای کریستال-4

ایده های استفاده از لوسترهای کریستال در اتاق نشیمن

اتاق زندگی خیره کننده-10

ایده هایی برای طراحی فضای داخلی خانه با پوست حیوانات

اتاق خواب صنعتی-22

ایده هایی برای طراحی اتاق خواب به سبک های مختلف (بخش دوم)

چند نمونه از اتاق خواب های شرکت مبلمان فرانسوی روشه بابویز

چند نمونه از اتاق خواب های شرکت مبلمان فرانسوی روشه بابویز

اتاق خواب صنعتی-10

طراحی اتاق خواب به سبک ها و طرح های مختلف

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x