ایده های تزئین اتاق خواب که دوست خواهید داشت

اتاق خواب شما باید محلی برای استراحت و باز کردن آن باشد. و در حالی که طراحی اتاق خواب استاد شما می تواند تأثیر عمده ای بر ارزش فروش داشته باشد ، این یک فضا است که در درجه اول برای شما قرار دارد بنابراین مهم است که فضایی را که دوست دارید ایجاد کنید.

 تزئین اتاق خواب-به راحتی می توان از نظر هر بودجه ظاهر اتاق خواب را تغییر داد ، چه به معنای آوردن قطعات مبلمان جدید ، اضافه کردن چند رنگ لکه دار یا تغییر نور برای آرامش بخش تر باشد. استایل ها و زیبایی های مختلف زیادی وجود دارد که می توانید از آنها تقلید کنید تا فضایی را برای شما ایجاد کنید. اگر نمی دانید از کجا شروع کنید ، در اینجا چند ایده تزئین اتاق خواب برای کمک به شما در تبدیل اتاق خواب خود به یکی از اتاق های مورد علاقه خود در خانه ارائه شده است.

 تزئین اتاق خواب-2از رنگ های آرامش بخش استفاده کنید
نگاه کن و احساس کن
اتاق خواب یک عقب نشینی از جهان است که باید محلی باشد که بتوانید بعد از یک روز طولانی احساس راحتی کنید. مناسب تر کردن اتاق شما با رنگ های آرامش بخش روش خوبی برای کمک به اتاق خواب شما به یک فضای آرام آرام تبدیل می شود. با تمرکز روی نواحی با ضربه زیاد مانند دیوارها و فضای کف شروع کنید. استفاده از سبزیجات آرام ، زنبورها یا بلوزهای مه آلود در مناطقی از این دست به خوبی کار می کند زیرا باعث ایجاد احساس آرامش و آرام می شود و به شما کمک می کند احساس آرامش بیشتری کنید. رنگهای تختخواب خود را ساده نگه دارید و از هرگونه رنگ و الگوی روشن که ممکن است خواب شما را مختل کند اجتناب کنید. در عوض ، تجملات لمسی مانند پرتاب خز یا پتوهای پشمی پشمی را اضافه کنید تا بافت آن به اتاق اضافه شود.

 تزئین اتاق خواب-3یافتن یک موضوع
شات صفحه نمایش 2015-07-03 در 6.51.52 صبح
گاهی اوقات انتخاب یک موضوع برای یک اتاق می تواند بهترین الهام بخش برای گرفتن این احساس باشد که دقیقاً چطور دوست دارید. برای اتاق های خواب ، یک موضوع جالب با یک کشور عجیب و غریب پیش می رود که باعث می شود شلوغی زندگی در خارج از اتاق خواب را فراموش کنید. با انتخاب رنگ زرد کمرنگ دیوارها را آفتابی و روشن نگه دارید و با عکس های چشم انداز و مبلمان چوبی سبک تزئین کنید. از لمس های عتیقه مانند لوسترهای ظریف و کابینهای شبانه خمیده استفاده کنید تا مطمئن شوید اتاق احساس پیر شدن یا پیر شدن زیادی ندارد.

 تزئین اتاق خواب-4از الگوهای جسورانه استفاده کنید
زنده و اشباع شده است
در عصر ویکتوریا ، الگوهای جسورانه همه خشم (در اتاق خواب و هرجای دیگر خانه) بود. اگر می خواهید زیبایی شناسی چشمگیر تری داشته باشید ، به دنبال تصاویر پس زمینه جسورانه یا دیوار لهجه یا یک پوشش همه جانبه باشید. برای تکمیل ظاهر ، یک پوشش دوتایی را بکشید که دارای الگوهای در رنگ های مشابه است. هنگام استفاده از الگوهای جسورانه ، با رنگهای روشن مانند قرمزهای روشن ، زردها ، بلوزها یا پرتقالها بروید. این امر به پاپ الگوهای کمک می کند و به اتاق و اتاق شما زیبایی و زیبایی خاصی می بخشد.

 تزئین اتاق خواب-5دریایی

دلیلی وجود دارد که مردم دریا را با آرامش و آرامش مرتبط می کنند: رنگ های ساحلی ساحلی – بلوز کم رنگ و بژ – به طور طبیعی برای بدن و ذهن شما آرامش بخش است. وقتی احساس می کنید در یک محیط طبیعی هستید که منعکس کننده جوهر اقیانوس ها است ، می توانید راحت تر استراحت کنید. برای اینکه بتوانید ظاهر و زیبایی ساحلی را مجدداً بسازید ، دیوارهای خود را به رنگهای آبی و لایه ای از پارچه طبیعی روی تخت خود بکشید. کفهای خود را خام و ساده نگه دارید و از مبلمان فرسوده استفاده کنید تا به اتاق خواب خود احساس بی پایان دهید.

 تزئین اتاق خواب-7اتاق خواب خود را به واحه صمیمی تبدیل کنید
فضای صمیمی
برای برخی از افراد ، یک اتاق خواب فقط جایی برای خواب نیست ، بلکه مکانی است که می توانند شخصیت و سبک خاص خود را جشن بگیرند. اتاق خواب واحه ای برای سبک شخصی و وسایل مورد علاقه است که لزوماً در اتاق نشیمن خود نمایش نمی دهید. این باعث می شود تا فضای بزرگی برای هنرهای بزرگ ، جسورانه و جسورانه و یا سایر عناصر طراحی شما الهام بخش باشد ، اما ممکن است در مناطق دیگر خانه شما مخلوط نشود.

تزئین اتاق خواب-
تزئین اتاق خواب-2
تزئین اتاق خواب-3
تزئین اتاق خواب-4
تزئین اتاق خواب-5
تزئین اتاق خواب-7
تزئین اتاق خواب-9
تزئین اتاق خواب-
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

ااادر حال ویرایش

مطالب مرتبط

دفتر مرکزی بانک فوره 7

دفتر مرکزی بانک فوره / ساریوا + همکار

Çarpıcı tasarımlara sahip banyo küvet örnekleri

Lakewood در اواسط قرن

22 اتاق خواب دنج و زیبا Midcentury

آپارتمان سه خوابه شیک 16

Afro-Zen در این آپارتمان سه خوابه با شیک معاصر دیدار می کند

میدان جدید پورمتکستا11

میدان جدید پورمتکستا

آپارتمان 6

نوسازی آپارتمان دو خوابه در تل آویو توسط ماایان زوسمان

طراحی خانه با فضا کم-9

خانه عمو/طراحی خانه با فضا کم

خانه NVC-9

بازسازی خانه ویلائ بعد از آتش سوزی/خانه NVC

کافی شاپ رویای روز

xxx

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x