9-Pacific-Breeze

ایده هایی برای طراحی آشپزخانه های کوچک در خانه های آپارتمانی

در زمانی که تعداد خانه های مسکونی کوچک و آپارتمانی با سرعت زیاد در سطح شهر در حال افزایش است و برج ها جزء جدا ناپذیر شهر ها شده اند ، تا جایی که بیشتر افرادی که می شناسید در این گونه خانه ها زندگی می کنند ، استفاده از طرح هایی که برای خانه های کوچک به وجود آمده است ، اجتناب ناپذیر است. طراحی اکثر این خانه ها  به سبک معاصر و مدرن است.

تصور کنید که زندگی در یک آپارتمان کوچک چگونه خواهد بود.

در این دوره ،ما سالهای زیادی را در خانه والدین خود زندگی می کنیم ، اما همیشه آرزو داریم مستقل شویم و به تنهایی در خانه ای زندگی کنیم ، جایی که ما به راحتی می توانیم خودمان باشیم ، دوستان خود را بیاوریم!

احتمالا این موارد برای شما مهم است.اما گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد . ما در این لیست ، ایده هایی برای طراحی آشپزخانه های کوچک  را انتخاب کرده ایم که اگر قصد زندگی در یک آپارتمان را دارید و یا در حال حاضر در یکی از آن ها سکونت دارید ، انتخاب کنید. شاید برخی از طرح ها را برای آشپزخانه ی خود در نظر بگیرید تا یک نوآوری به وجود آورید.

طراحی آشپزخانه های کوچک

1-Shaugnessy Street

ترکیب سبک مدرن و صنعتی این آشپزخانه کاملاً جذاب است. انتخاب رنگ کابینت و آشپزخانه مناسب است و همچنین برای صندلی ها و وسایل روشنایی نیز از یک رنگ استفاده شده است.

مطالب پیشنهادی : ایده های برای سازمان دهی آشپزخانه های کوچک

2-Downtown-Condo

لوازم روشنایی ، یکی از موارد بسیار زیبا در این آشپزخانه ی کوچک است . من به شخصه چراغ های زیبایی  کوچک را در آشپزخانه هایی مانند اینجا قرار نمیدهم ، زیرا یک سیستم روشنایی کاربردی را برای این نوع مکان ها بیشتر ترجیح می دهم.  ، اما با این حال فکر می کنم این برای تم کلی این آشپزخانه مناسب بوده است.

طراحی های مدرن

3-London-Studio

این آشپزخانه ی کوچک آپارتمانی با استفاده از قفسه بندی های سفارشی و استفاده از این کابینت ها ، مطمئناً از پتانسیل خود استفاده کرده است. مواد ، رنگ ، طراح و چیدمان در این آشپزخانه مطمئناً هیجان انگیز تر از چیزی است که در بیشتر خانه ها می بینیم.

4-Homer-Street                                                          

من برای اولین بار با نقاشی یا تصویری که روی دیوار نصب شده بود ، غافلگیر شدم. چیزهای زیادی در مورد طراحی به سبک معاصر این آشپزخانه ی کوچک وجود دارد که می توان در مورد آن صحبت کرد ، اما تابلوی روی دیوار موضوع اصلی است. این آشپزخانه  هرچند کوچک ، اما با روشنایی خوب ،  کاربردی به نظر می رسد.

مطالب پیشنهادی: ایده های برای صرفه جویی فضا در آشپزخانه‌

5-Terrace-San

این فضای آشپزخانه کوچکتر از اکثر آشپزخانه های در این لیست است اما از شما دعوت می کنم به آن توجه کنید ، زیرا در این فضا از قسمت بالای سینک استفاده شده است تا فضای بیشتری برای این آشپزخانه به وجود آید. همه ما می دانیم که آشپزخانه مکانی است که به دلیل وجود تمام لوازم و وسایلی که درون آن وجود دارد ، به فضای بیشتری در داخل آن احتیاج داریم.

6-Bently-Condo

این آشپزخانه مدرن دارای فضای ذخیره سازی و زیبایی زیادی برای ارائه می باشد. کار کردن و غذا پختن  در چنین آشپزخانه ای راحت و بی دردسر به نظر می رسد.

کابینت L شکل

7-Summer-Reef

کابینت به شکل L در شرایطی که حداقل فضای کافی در آشپزخانه های خود داشته باشید مورد استفاده قرار می گیرد . حتی می توانید از یک پیشخوان یک خط و محدوده آن نیز استفاده کنید ، در صورتی که امکان چنین طراحی ندارید . این آشپزخانه به شکل L شسته و رفته و استفاده هوشمندانه از فضا است.

8-Williamsburg-Condo

در مورد قبل درباره ی یک پیشخوان تک خط صحبت کردیم و و در این قسمت آشپز خانه ای با این طرح به شما ارایه می دهیم. هرچند این فضا به اندازه کافی بزرگ به نظر برسد ، می بینید که پیشخوان برای فعالیت های جزئی آشپز خانه طراحی شده است. این امکان وجود دارد که صاحب این خانه در واقع خواستار ایجاد فضای بیشتر شده باشد  و برای تکمیل محل غذاخوری به مکان بیشتری نیاز داشته است.

مطالب پیشنهادی: مهم ترین نکات طراحی آشپزخانه ها به سبک مدرن

9-Pacific-Breeze

این آشپز خانه برای نورپردازی های تزئینی انتخاب جالبی دارد؛ این نوع چراغ ها فقط به طور دسته جمعی توصیه می شود و مکان آن نیز در پیشخوان های آشپز خانه یا محدوده ای فعالیت کمتری در آن وجود دارد ، قرار داشته باشد. من عاشق پالت رنگ استفاده شده در اینجا هستم و فکر می کنم شما هم آن را دوست داشته باشد!

10-Coastal-Home

تمفهوه ای  مورد علاقه طراحان است. مطابق با هر چیزی در آشپز خانه است و زیبایی خاص خود را دارد. این آشپزخانه مطمئناً جلا و زیبایی خود را به نمایش می گذارد و همچنین از عملکرد و کلاس بالایی برخوردار است.

کفپوش ها

Pasadena CA Condo Remodel

به نظر می رسد این آشپز خانه به دلیل نور کمی که در محیطی خود دارد و کابینت ها و کفپوش های تیره به رنگ بیشتری احتیاج دارد ، به نظر می رسد که این آشپز خانه واقعاً تاریک است. مطمئناً بهترین تجهیزات را دارد ، اما بعضی اوقات ، همه چیز در نور پردازی خلاصه می شود.

12-Jamaica-Plain

ما فقط بخش بسیار کمی از این آشپز خانه را می بینیم ، اما همین قسمت کم به ما کابینت هایی با رنگ روشن که با کفپوش قهوه ای جفت شده است را نشان می دهد . استفاده از قفسه کتاب  در آشپز خانه ، با اینکه نامعمول است اما زیبا به نظر می رسد.

13-Efficiency-Condo

این آشپز خانه ی کوچک و زیبا مطمئناً ، دلپذیر و جذاب است.  بسیار مدرن و درجه یک است و قطعاً عملکردی بالایی دارد. این آشپز خانه به دلیل طراحی خاص خود ، به والدین اجازه می دهد که در هنگام کار  به کودکان خود نیز توجه داشته باشند ، این آشپز خانه می تواند ایده ای خیره کننده برای یک خانواده کوچک باشد.

طراحی آشپزخانه با فضای باز

14-Nashville-Skyline

استفاده از فضا های باز برای آشپز خانه های کوچک و یا حتی بزرگ معمول است ، به خصوص اگر فضای برای کودکان ایجاد شود. به والدین این امکان را می دهد که هنگام انجام کارهای خود در آشپز خانه ، مراقب فرزندان خود باشند. ترکیب رنگی که در این آشپز خانه به کار رفته است بسیار خیره کننده و دیدنی به نظر می رسد.

منبع : archilovers.com

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

آشپزخانهرنگطراحی داخلی

مطالب مرتبط

2-Bellevue-Avenue

طراحی سرویس بهداشتی های کوچک به سبک مدرن و طرح های مختلف

دیوارهای آجر سفید-3

ایده های طراحی اتاق نشیمن با دیوارهای آجری سفید رنگ

اتاق خواب خاکستری-17

ایده های طراحی اتاق خواب به رنگ خاکستری ( بخش دوم )

اتاق زندگی-5

استفاده از جلو مبلی خز دار در اتاق های نشیمن

اتاق خواب صورتی-6

ایده های اتاق خواب صورتی که می تواند بسیار زیبا و تاثیرگذار با باشد.

اتاق خواب آبی 5

اتاق خواب آبی : ایده های طراحی اتاق خواب با طیف های مختلف رنگ آبی

فرش اتاق ناهار خوری_3

چگونه فرش اتاق ناهار خوری مناسب را انتخاب کنیم.

خانه لولا

ایده های جالب برای استفاده از درب کشویی شیشه ای در اتاق خواب ها

7-Horse-Country7

طراحی سرویس بهداشتی های پر زرق و برق به رنگ نقره ای

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x