فنگ شویی7

نحوه استفاده صحیح از آینه برای فنگ شویی در خانه و جایگاه مناسب آن

آینه ها در صورت فنگ شویی مناسب و استفاده صحیح می توانند شگفتی ایجاد کنند. استفاده هوشمند از فنگ شویی آینه ها باعث بزرگتر و روشن تر شدن فضا ، جذب انرژی فراوان و آرامش مطلوب ، اصلاح اشتباهات مختلف در طراحی و همچنین جذب انرژی حیاتی بیشتری به خانه شما خواهد شد.

البته ، بسیار مهم است که بدانید دقیقاً چه کاری با آینه انجام می دهید ، زیرا قرارگیری آینه هرچقدر زیبا ، اغلب می تواند انرژی بد فنگ شویی ایجاد کند.

بیایید به بهترین و بدترین محل قرارگیری آینه در خانه خود نگاهی بیندازیم تا به شما در درک جادوی آینه ها در ایجاد انرژی خوب فنگ شویی کمک کنیم. با شوهوم همراه باشید.

آینه ورودی اصلی

فنگ شویی
یک آینه در ورودی اصلی به چند دلیل فنگ شویی خوب است : نور بیشتری را به ورودی کوچک وارد می کند ، در سطح عملی کاربردی است  و همچنین می تواند جلوه ای از تجملات را نیز اضافه کند (اگر قاب آینه جذاب یا منحصر به فرد است).

مطالب پیشنهادی : راهنمای فنگ شویی مناسب حمام و سرویس بهداشتی در قسمت های مختلف خانه

با این حال ، یک آینه فنگ شویی در ورودی اصلی وجود دارد که باید از آن آگاهی داشته باشید ، و آن آینه رو به در است. حتماً از این قرارگیری در خانه خود اجتناب کنید.

آینه رو به پله

فنگ شویی5
راهرو شما می تواند از آینه بهره مند شود همانطور که ورودی اصلی می تواند ، و این شامل هر دو راهرو بزرگ و کوچک است. مکانی که باید به هر قیمتی از آن اجتناب کنید قرار دادن آینه رو به پله است. چرا؟ راه پله در فنگ شویی چالش برانگیز محسوب می شود ، مهم نیست در کدام منطقه از خانه قرار دارند. قرار دادن آینه منعکس کننده راه پله فقط انرژی منفی راه پله را دو برابر می کند.

آینه ها در اتاق نشیمن

فنگ شویی6
اتاق نشیمن شما می تواند از طرح های متنوعی از آینه ها بهره ببرد . می توانید ظاهری شبیه به دیوار گالری ایجاد کنید که کاملاً خیره کننده به نظر برسد و همچنین فنگ شویی بسیار خوبی باشد. فقط مطمئن شوید که آینه های بزرگ در قسمت مناسب فنگ شویی  قرار دارد و همچنین آینه ها به اندازه کافی بالا قرار گرفته باشند تا از آنها به عنوان آینه واقعی استفاده نشود و فقط یک انعکاس عالی از نور باشند.

آینه بالای شومینه

فنگ شویی3
یکی از بهترین کاربردهای آینه استفاده از آینه بزرگ در بالای شومینه است. از نظر فنگ شویی ، یک آینه بالای شومینه باعث آرامش عنصر فنگ شویی آتش می شود و انرژی آرام تری را به ارمغان می آورد. این قرارگیری بسیار مهم است اگر شومینه در منطقه ای از فنگ شویی باگوا واقع شده باشد که عنصر فنگ شویی آتش را دوست ندارد .

آینه در اتاق ناهار خوری

فنگ شویی8
آینه در اتاق ناهار خوری یک مثال سنتی فنگ شویی در استفاده عالی از آینه های فنگ شویی است ، زیرا مقدار غذا را (به صورت انرژی) دو برابر می کند ، بنابراین ثروت و فراوانی بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد. همچنین باعث ایجاد نور بیشتر در فضا می شود ، بنابراین این همیشه عالی است.

مطالب پیشنهادی : طراحی خانه هماهنگ با نکات فنگ شویی

آینه های حمام

فنگ شویی4
آینه های حمام بدیهی است که یک ضرورت است. تنها زمانی که می خواهید به سراغ آینه های کوچکتر بروید این است که سرویس بهداشتی شما در منطقه ای از فنگ شویی باگوا واقع شده باشد که عنصر آب را با آینه دوست ندارد. در غیر این صورت ، هرچه آینه بزرگتر باشد ، بهتر خواهد بود زیرا نوعی عملکرد تمیزکننده و انعکاس تازه نور اطراف خود را ایجاد می کند.

آینه بالای تخت

فنگ شویی2
آینه بالای تخت فنگ شویی خوب نیست. جدا از خطر احتمالی داشتن یک وسیله سنگین بالای سر ، آینه ها نیز دائماً انرژی زیادی را گردش می دهند.اشتباهی که باید از آن جلوگیری کنید ، وقتی بدن شما نیاز به استراحت دارد.

آینه در آشپزخانه

فنگ شویی8
آینه در آشپزخانه  ایده فنگ شویی فنگ شویی مناسب نیست. آینه انرژی آب را به همراه دارد و آشپزخانه دامنه آتش است. این دو عنصر در منطقه ای برخورد می کنند و انرژی متضادی ایجاد می کنند که شما انرژی شاد می خواهید.

خلاصه استفاده خوب و بد از آینه

فنگ شویی1
به طور خلاصه همه چیز ، بدترین روش های فنگ شویی برای قرار دادن آینه موارد زیر است:

روی دیوار رو به هر دری ، به ویژه درب ورودی
رو به روی تخت یا بالای تخت
پشت در دفتر
شما همچنین نمی خواهید یک آینه قرار دهید تا انعکاس کوچک هر انسانی را نشان دهد! حداقل یک آینه تمام قد در خانه ضروری است.

و بهترین روش های فنگ شویی برای قرار دادن آینه این مکان ها هستند:

انعکاس نور یا منظره ای زیبا و الهام بخش
در بهترین منطقه فنگ شویی باگوا قرار گرفته باشد
آینه ای که به فرد اجازه می دهد کاملاً خود را ببیند ، همیشه فنگ شویی خوبی است ، زیرا تصویر شما را به شما بازتاب می دهد. مطمئن باشید که خانه شما حداقل چند آینه دارد. هر فضایی به انرژی خنک ، آرام و گوارای آنها احتیاج دارد.

منبع : Thespurce

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

آشپزخانهاتاق خوابپذیراییسرویس بهداشتیطراحی داخلی

مطالب مرتبط

fabric colors

نکات اساسی در مورد تزئينات و طراحی داخلی اتاق خواب

فرش مناسب برای اتاق نشیمن_1

راهنمای انتخاب فرش های منطقه مناسب برای اتاق نشیمن

صندلی-6

پانزده اتاق نشیمن مدرن با صندلی های تکی

Eski-Mutfak-Tasarım

ایده های نوین و جذاب برای طراحی و دکوراسیون آشپزخانه های کوچک

ایده اتاق خواب 6

ایده هایی برای بزرگ تر جلوه دادن اتاق خواب کوچک به سبک مدرن

تخته سیاه 3

سه ایده برای استفاده از تخته سیاه برای تزئین اتاق های خواب

8 باید و نباید های استفاده از فرش

باید و نباید های استفاده از قالی در خانه

تخت جمع شونده 4

استفاده از تخت های مورفی(بازشو) در اتاق های چند منظوره

بازسازی آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه ، تغییر دکوراسیون قلب خانه شما

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x