اتاق پذیرایی جذاب-6

استفاده از رگه های رنگ طلایی و آبی در ده اتاق پذیرایی

استفاده از ترکیب رنگ ها در خانه ها یک روش متداول  است که  توسط طراحان و یا صاحبان خانه اجرا می شود.اغلب اوقات ، رنگ های انتخاب شده  مورد علاقه صاحبان خانه است ، اما امکان دارد پیشنهادهایی از طراحان ارائه  شود که از ترکیب رنگ ها بیشتر آگاهی دارند و به صاحبان خانه ها پیشنهاد میکنن   البته ،صاحب خانه کسانی خواهند بود که همیشه آخرین حرف را در مورد چگونگی ظاهر خانه خود نظر میدهند.

در زیر لیستی از ده اتاق نشیمن جذاب با رگه های رنگ طلایی و آبی قرار دارد. شما متوجه خواهید شد که این یک ترکیب رنگی بسیار عالی است. هر دو رنگ لوکسس هستند و با داشتن مقدار مناسب این رنگ ها ، ترکیب کاملی خواهد بود.

اتاق نشیمن به رنگ طلایی و آبی

 اتاق پذیرایی جذاب

این اتاق نشیمن واقعاً جذاب است. رنگ های موجود در اینجا هم زیبا و هم درجه یک هستند. دیوارها و مبلمان خنثی باعث می شود رنگ ها واقعاً از هم متمایز شوند – مانند صندلی آبی و طلایی در این اتاق نشیمن. به تمام قفسه هایی که در این فضا وجود دارد توجه داشته باشید .

اتاق پذیرایی جذاب-2

ما این اتاق نشیمن را بارها و بارها در طراحی داخلی خانه ها دیده ایم. این در واقع یک فضای زیبا است. بدنه طلایی لامپ میز بسیار ظریف است ، اما اگر نگاهی به عکس های این خانه بیندازید ، می دانید که رنگ های آن آبی و طلایی است.

اتاق پذیرایی جذاب-3

 این فضا بسیار زیبا و بسیار جذاب و گرانقیمت است.استفاده بیش از حد از رنگ طلایی نه تنها زیباست ، بلکه سلیقه صاحب خانه را نشان می دهد.

اتاق پذیرایی جذاب-4

یک اتاق روشن  با رنگ آمیزی خوب و فضای آن که بسیار زیبا است! ممکن است در اینجا چند رنگ مشاهده کنید ،مانند آبی ، زرد ، سفید و طلایی و سیاه ، اما این فضای هنوز هم واقعاً شگفت انگیز است! اگر من این اتاق نشیمن را داشته باشم ، سرگرم کردن دوستان هرگز مشکلی نخواهد بود.

اتاق پذیرایی به رگه های طلایی و آبی

اتاق پذیرایی جذاب-5

این ترکیب آبی و طلایی (حتی زرد) را در اتاق نشیمن خود امتحان کنید و کمی شیشه و فرش دوست داشتنی اضافه کنید .آن زمان می توانید چنین اتاق ایده عالی را داشته باشید.

اتاق پذیرایی جذاب-6

این اتاق نشیمن فضایی است که به دلیل انتخاب رنگ هایی که طراح با مبل آبی  و تکه های کوچک طلایی روی لامپ ها و پاهای صندلی ها جفت می کند به نوعی تاریک به نظر می رسد – اما در کل ، این اتاق نشیمن به اندازه پرتره روی دیوار خیره کننده است.

اتاق پذیرایی جذاب-7

یک اتاق نشیمن سفید می خواهید؟ خوب ، این اتاق ناز به رنگ سفید و رگه های آبی و طلایی  را نگاه کنید. طرح بر روی بالش ها ، جلو مبلی و بدنه لامپ ، به زیبایی این اتاق نشیمن  اضافه می کند.

اتاق پذیرایی جذاب-8

یک دیوار آبی رنگ با رگه های طلایی روی قاب بالای گلدان شومینه و روی خود طراحی شومینه را در این مکان مشاهده می کنید. این اتاق نشیمن  با خطوط سفید ، تمیز و دکوراسیون سیاه و سفید ساده به نظر می رسد اما مطمئناً درجه یک و کمی پیچیده است.

9-Georgetown-Town

رنگ صندلی و مبل بسیار زیبا است و به نظر می رسد جذاب و بسیار گران است. در یک فضای ساده ، هر چیزی از جمله مبلمان یا دکوراسیون موجود باعث زیبایی می شود.  چگونگی ساخت پنجره ها نیز جالب بوده است. بسیار سنتی اما در عین حال معاصر.

اتاق پذیرایی جذاب-10

نقاشی ها یا عکس های بزرگ در دیوارها چیزی است که  واقعاً زیبا هستند. آنها  فضای بزرگی را در دیوارها پر می کنند که دکوراسیون مورد نیاز زیادی را تشکیل می دهد و یا به یک فضای خاص نیاز دارد. اگر توجه داشته باشید ، یک نقاشی بزرگ توسط اتاق نشیمن و دو اثر کوچک نیز در فضای غذاخوری وجود دارد. سه مورد که باعث می شود دیوارهای این خانه جالب  باشد.

اتاق پذیرایی جذاب
اتاق پذیرایی جذاب-2
اتاق پذیرایی جذاب-3
اتاق پذیرایی جذاب-4
اتاق پذیرایی جذاب-5
اتاق پذیرایی جذاب-6
اتاق پذیرایی جذاب-7
اتاق پذیرایی جذاب-8
اتاق پذیرایی جذاب-9
اتاق پذیرایی جذاب-10
اتاق پذیرایی جذاب
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

پذیراییرنگطراحی داخلیمطالب آموزشی

مطالب مرتبط

چگونه شهرها از معماری برای مقابله با سیل استفاده می کنند

چگونه شهرها از معماری برای مقابله با سیل استفاده می کنند.

دیوار سیاه-4

راهکار هایی برای استفاده از رنگ سیاه در اتاق نشیمن

دکوراسیون در اتاق نشیمن-11

اضافه کردن تخته سیاه فانتزی به عنوان دکوراسیون در اتاق نشیمن

15-Berkeley-Modernism

طراحی حمام های دارای روشویی به رنگ سفید

فرش مناسب برای اتاق نشیمن_1

راهنمای انتخاب فرش های منطقه مناسب برای اتاق نشیمن

نکات اساسی در مورد تزئینات داخلی اتاق خواب-6

نکات مهم که باید در مورد دکور اتاق خواب بدانید!!!

آویختن تابلو در دیوار_4

بهترین راه برای نصب پوسترها بر روی دیوار خانه

اشتباهات طراحی 2

چهار مورد از رایج ترین اشتباهات طراحی اتاق خواب به همراه راه حل های ساده آنها

5bedroom

پانزده ايده فوق العاده برای تزئين اتاق خواب ها با تم ساحلی

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x