اتاق پذیرایی جذاب-6

استفاده از رگه های رنگ طلایی و آبی در ده اتاق پذیرایی

استفاده از ترکیب رنگ ها در خانه ها یک روش متداول  است که  توسط طراحان و یا صاحبان خانه اجرا می شود.اغلب اوقات ، رنگ های انتخاب شده  مورد علاقه صاحبان خانه است ، اما امکان دارد پیشنهادهایی از طراحان ارائه  شود که از ترکیب رنگ ها بیشتر آگاهی دارند و به صاحبان خانه ها پیشنهاد میکنن   البته ،صاحب خانه کسانی خواهند بود که همیشه آخرین حرف را در مورد چگونگی ظاهر خانه خود نظر میدهند.

در زیر لیستی از ده اتاق نشیمن جذاب با رگه های رنگ طلایی و آبی قرار دارد. شما متوجه خواهید شد که این یک ترکیب رنگی بسیار عالی است. هر دو رنگ لوکسس هستند و با داشتن مقدار مناسب این رنگ ها ، ترکیب کاملی خواهد بود.

اتاق نشیمن به رنگ طلایی و آبی

 اتاق پذیرایی جذاب

این اتاق نشیمن واقعاً جذاب است. رنگ های موجود در اینجا هم زیبا و هم درجه یک هستند. دیوارها و مبلمان خنثی باعث می شود رنگ ها واقعاً از هم متمایز شوند – مانند صندلی آبی و طلایی در این اتاق نشیمن. به تمام قفسه هایی که در این فضا وجود دارد توجه داشته باشید .

اتاق پذیرایی جذاب-2

ما این اتاق نشیمن را بارها و بارها در طراحی داخلی خانه ها دیده ایم. این در واقع یک فضای زیبا است. بدنه طلایی لامپ میز بسیار ظریف است ، اما اگر نگاهی به عکس های این خانه بیندازید ، می دانید که رنگ های آن آبی و طلایی است.

اتاق پذیرایی جذاب-3

 این فضا بسیار زیبا و بسیار جذاب و گرانقیمت است.استفاده بیش از حد از رنگ طلایی نه تنها زیباست ، بلکه سلیقه صاحب خانه را نشان می دهد.

اتاق پذیرایی جذاب-4

یک اتاق روشن  با رنگ آمیزی خوب و فضای آن که بسیار زیبا است! ممکن است در اینجا چند رنگ مشاهده کنید ،مانند آبی ، زرد ، سفید و طلایی و سیاه ، اما این فضای هنوز هم واقعاً شگفت انگیز است! اگر من این اتاق نشیمن را داشته باشم ، سرگرم کردن دوستان هرگز مشکلی نخواهد بود.

اتاق پذیرایی به رگه های طلایی و آبی

اتاق پذیرایی جذاب-5

این ترکیب آبی و طلایی (حتی زرد) را در اتاق نشیمن خود امتحان کنید و کمی شیشه و فرش دوست داشتنی اضافه کنید .آن زمان می توانید چنین اتاق ایده عالی را داشته باشید.

اتاق پذیرایی جذاب-6

این اتاق نشیمن فضایی است که به دلیل انتخاب رنگ هایی که طراح با مبل آبی  و تکه های کوچک طلایی روی لامپ ها و پاهای صندلی ها جفت می کند به نوعی تاریک به نظر می رسد – اما در کل ، این اتاق نشیمن به اندازه پرتره روی دیوار خیره کننده است.

اتاق پذیرایی جذاب-7

یک اتاق نشیمن سفید می خواهید؟ خوب ، این اتاق ناز به رنگ سفید و رگه های آبی و طلایی  را نگاه کنید. طرح بر روی بالش ها ، جلو مبلی و بدنه لامپ ، به زیبایی این اتاق نشیمن  اضافه می کند.

اتاق پذیرایی جذاب-8

یک دیوار آبی رنگ با رگه های طلایی روی قاب بالای گلدان شومینه و روی خود طراحی شومینه را در این مکان مشاهده می کنید. این اتاق نشیمن  با خطوط سفید ، تمیز و دکوراسیون سیاه و سفید ساده به نظر می رسد اما مطمئناً درجه یک و کمی پیچیده است.

9-Georgetown-Town

رنگ صندلی و مبل بسیار زیبا است و به نظر می رسد جذاب و بسیار گران است. در یک فضای ساده ، هر چیزی از جمله مبلمان یا دکوراسیون موجود باعث زیبایی می شود.  چگونگی ساخت پنجره ها نیز جالب بوده است. بسیار سنتی اما در عین حال معاصر.

اتاق پذیرایی جذاب-10

نقاشی ها یا عکس های بزرگ در دیوارها چیزی است که  واقعاً زیبا هستند. آنها  فضای بزرگی را در دیوارها پر می کنند که دکوراسیون مورد نیاز زیادی را تشکیل می دهد و یا به یک فضای خاص نیاز دارد. اگر توجه داشته باشید ، یک نقاشی بزرگ توسط اتاق نشیمن و دو اثر کوچک نیز در فضای غذاخوری وجود دارد. سه مورد که باعث می شود دیوارهای این خانه جالب  باشد.

اتاق پذیرایی جذاب
اتاق پذیرایی جذاب-2
اتاق پذیرایی جذاب-3
اتاق پذیرایی جذاب-4
اتاق پذیرایی جذاب-5
اتاق پذیرایی جذاب-6
اتاق پذیرایی جذاب-7
اتاق پذیرایی جذاب-8
اتاق پذیرایی جذاب-9
اتاق پذیرایی جذاب-10
اتاق پذیرایی جذاب
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

پذیراییرنگطراحی داخلیمطالب آموزشی

مطالب مرتبط

fabric colors

نکات اساسی در مورد تزئينات و طراحی داخلی اتاق خواب

9-Pacific-Breeze

ایده هایی برای طراحی آشپزخانه های کوچک در خانه های آپارتمانی

8 گیاه خانگی گل دار برای افزودن رنگ به خانه شما

گیاهان خانگی : معرفی گیاهان آپارتمانی گلدار برای افزودن رنگ به خانه شما

سبک استعماری انگلیس چیست؟

سبک انگلیسی چیست؟ نکاتی که باید در تزیین خانه به این سبک رعایت کنید.

تزئینات حمام در جایی که عمدتا از رنگ سیاه استفاده می شود

نمونه های حمام های شیک و زیبا به رنگ مشکی

تخت جمع شونده 4

استفاده از تخت های مورفی(بازشو) در اتاق های چند منظوره

مشخصات گیاه نخل سالن

گیاهان خانگی : مشخصات گیاه نخل گلدانی و نحوه پرورش آن در خانه

حمام باز-21

نمونه های حمام های مدرن باز: طراحی حمام در فضای خصوصی

بازسازی خانه مهسا و حجت

بازسازی خانه مهسا و حجت با هزینه بسیار کم

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x