اتاق خواب پله دار : طراحی اتاق خواب های زیبا و خلاقانه با پله

این عکس اندازه های مختلف اتاق خواب را نشان می دهد که دلایل مختلفی برای اضافه کردن پله ها دارند. اگرچه بیشتر این اتاق ها به دلیل کارایی دارای این پله ها هستند ، اما به نظر می رسد برخی از آنها هم برای اهداف تزئینی و هم از نظر کاربردی است. بهتر است آنها را بررسی کنید و خودتان ببینید. با شوهوم همراه باشید.

اتاق خواب پله دار

باغ پارک

این یک اتاق خواب زیبا با برخی از زیباترین کارهایی است که من  برای اتاق خواب خودم می خواهم ، و فکر می کنم شما هم همین کار را کنید. تختخواب بسیار ساده است ، وان نقره ای که در سمت چپ عکس دیده می شود زیبا به نظر می رسد و صندلی استراحت در کنار پله ها بسیار جالب است.

مطالب پیشنهادی : ایده هایی برای بزرگ تر جلوه دادن اتاق خواب کوچک به سبک مدرن

ورمونت مدرن

آیا ممکن است یک اتاق خواب دیگر بالاتر از این اتاق خواب وجود داشته باشد که اکنون به آن می پردازیم؟ اگر وجود داشته باشد ، این می تواند یکی از جالبترین فضاهای این لیست باشد! ترکیب چوب و بتن زیبا است و از آنجا که رنگ ها در واقع تضاد دارند ، می بینیم که فضای در واقع به چه شکلی عالی است.

روسی برای ماهی

 ما می توانیم این اتاق خواب را به عنوان چیزی متعلق به یک نوجوان طبقه بندی کنیم و مطمئناً جذاب است. آن F را در زیر جالب است . توجه کنید که این اتاق خواب بسیار بزرگ است و حداقل وسایل در آن وجود دارد.

نوسازی اوکلند 2

پله های موجود در این اتاق خواب مرتب به نظر می رسند. این روزها استفاده از پله های مدور کمتر شده است ، مخصوصاً اگر کاربران افراد مسن باشند. اگر این اتاق خواب در زیرزمین باشد ، فکر می کنم کاربر این فضا لزوماً زیاد بیرون نرود ، زیرا  ماندن در خانه سرگرم کننده تر است .

پله های چوبی

سنت سیاتل

پله های چوبی زیبا در این اتاق خواب فانتزی و پیشرفته به نظر می رسند. اتاق خوابهای زیرزمینی واقعاً جذاب هستند زیرا یک چهره منزوی را دارند و بعضی از افراد آن را ترجیح می دهند. استفاده از چوب در این خانه باعث شده که شیک تر باشد.

. خانه کاپیتان

مطمئناً این خانه راحت ساخته و شباهتی به محل کار مالک آن که یک کاپیتان است ، می باشد.

خیابان وایت

 با دیدن سقف این اتاق خواب ، ما این ایده را داریم که یک اتاق زیر شیروانی است ، اگر اینگونه تمام اتاق زیر شیروانی به نظر برسد – فیلم های ترسناک هزینه زیادی را از دست می دهند! متریال مورد استفاده در سقف ، قاب تختخواب و پله ها بسیار زیبا هستند ،زیرا جدید و خوب است ، این اتاق خواب واقعاً خیره کننده و عالی به نظر می رسد!

 پروژه دریاچه سیلور غربی

دریاچه نقره ای

قاب تختخوابی که در اینجا می بینیم کاملاً شسته و رفته است و فکر می کنم واقعاً زیبا به نظر می رسد ، به خصوص که آنها از روتختی رنگی و چاپی و روکش بالش استفاده  کرده اند.

اقامتگاه بلک راک

به دلیل نحوه قرارگیری این تختخواب ، می تواند یکی از عکسهای مورد علاقه من در این لیست باشد. اگر در یک فضای کوچک زندگی می کنید و به چیزهای بیشتری یا فضای بیشتری احتیاج دارید – همیشه می توانید چیزی شبیه به این ایجاد کنید – یک میز و پایه تخت همه در یک. آنها گامهایی را اضافه کردند تا شما را به رختخواب منتقل کند و کاملاً عالی به نظر می رسد!

مطالب پیشنهادی : ده حرکت هوشمندانه برای ایجاد فضای ذخیره سازی اضافی در خانه

Armande Interieurs

این مجموعه در اصل برای فروش تختخواب انجام می شود ، وقتی سایت طراح را بررسی می کنید ، در همان مجموعه چند فضا مشاهده خواهید کرد به جز اینکه آنها تختخواب یا مبلمان دیگری را به نمایش گذاشته اند.

جلوه شناور پله ها

خیابان کاله

من عاشق جلوه شناور پله ها در این اتاق خواب هستم. اتاق ها وقتی فضاهایی دارند که آنها را به هر چیز دیگری در خانه متصل می کند جالب است. به عنوان مثال ، این اتاق خواب به حمام متصل شده است.

دهکده شرقی

وقتی برای اولین بار این عکس را دیدم ، می دانم که این چیزی است که من به عنوان یک نوجوان دوست داشتم – منظورم این است که الان آن را دوست دارم .به نظر می رسد اگر می خواهید فضای مورد نظر خود را داشته باشید و از حریم شخصی کافی برخوردار باشید ، به خصوص وقتی می خواهید در کل روز بخوابید ، این فضا بسیار عالی به نظر می رسد.

اقامتگاه Cotuit Bay

پله های موجود در این اتاق خواب زیبا و شبیه به یک قایق یا کشتی است.  اتاق خواب سفید فانتزی و لوکس به نظر می رسد.

درباره این اتاق خواب های زیبا با پله چه می توانید بگویید؟ آنها فضاهای بسیار زیبایی هستند که بهترین مبلمان و دکوراسیون ها دارند و به دلیل پله های اضافی به عنوان فضاهای جالب تر ایستاده اند. این فضاها  برخی از بهترین اتاق خواب ها با پله هایی هستند که واقعاً سقف ندارند .

منبع : Homedesignlover

باغ پارک
ورمونت مدرن
روسی برای ماهی
نوسازی اوکلند 2
سنت سیاتل
. خانه کاپیتان
خیابان وایت
دریاچه نقره ای
اقامتگاه بلک راک
Armande Interieurs
خیابان کاله
دهکده شرقی
اقامتگاه Cotuit Bay
باغ پارک
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

#برچسب

اتاق خوابطراحی داخلی

مطالب مرتبط

کفپوش خانه

چگونه می توان کف خانه خود را گرم کرد؟

15-Berkeley-Modernism

طراحی حمام های دارای روشویی به رنگ سفید

سیمان فیبر(سیمان الیافی)-16

ایده های استفاده از سیمان الیافی در معماری و نمای ساختمان ها

میز ناهار خوری در اتاق نشیمن

طرح ها و ایده های خلاقانه برای قرار دادن میز ناهار خوری در اتاق نشیمن

چند نمونه از اتاق خواب های شرکت مبلمان فرانسوی روشه بابویز

چند نمونه از اتاق خواب های شرکت مبلمان فرانسوی روشه بابویز

3-huntington

بیست تختخواب خاکستری در اتاق خواب های مدرن و زیبا

معماری کلاسیک_4

معماری کلاسیک چیست؟

معماری مدرن_2

معماری مدرن چیست؟

اتاق نشیمن مدرن-5

ایده هایی برای طراحی اتاق نشیمن به سبک سنتی با آیتم های مدرن

فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x